Hopp til innhold

Larvik Skisprinten

Skisprint renn fra 8-16 år. Det gjennomføres prolog for alle klasser. Antall deltagere i hver klasse avgør antall runder før finale (kvart+semi, semi eller kun finale).

  • Når: 12.02.2023
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: LARVIK
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.02.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.02.2023 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2023 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2023 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2023 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2023 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2023 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2023 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2023 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2023 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2023 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2023 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2023 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 12.02.2023 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2023 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 12.02.2023 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2023 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2023 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2023 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråten, Syver Vatnås Klubb Svarstad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kjellesvik, Jens Erik Smith-Kielland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Saga, Oskar Johansen Klubb Kjose IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skilbred-Vergedal, Gustav Klubb Svarstad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sundby, Mathias Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tveiten, Mats Klubb Svarstad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Einar Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgersen, Fredrik Nauf Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Sindre Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Døvik, Tobias Klubb Ivrig, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fevang, Edwin Holvik Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Grøn, Gustav Lundblad Klubb Nanset IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Knotten, Hågen Klubb Ivrig, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Melås, Elling Morin Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Pande, Henrik Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skoglund-Nakjem, Mathis Klubb Svarstad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sundet, Elias Holt Klubb Kvelde IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevar, Jonathan Ugland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Idland, Lars Sørsdal Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Leirflaten, Even Sterner Klubb Hei IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Noah Myhre Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Saga, Aleksander Klubb Hei IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tanum, Leon Alexander Ovesen Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Omholt, Emil Skagestad Klubb Hei IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tallakstad, Jonathan Schøne Klubb Kvelde IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borg, Sigbjørn Klubb Stokke IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Døvik, Oskar Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Selander, Linus Schie Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Peter Bøhagen Klubb Larvik Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lindvall, Sondre Dølven Klubb Hei IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen-Hødal, Marius Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevar, Petter Ugland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Grøn, Filip Lundblad Klubb Nanset IF Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkehaug, Filip Holbo Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bratland, Magnus Utvik Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Døvik, Henrik Klubb Ivrig, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Henning, Benjamin Myhre Klubb Svarstad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lahus, Haakon Norheim Klubb Skade, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lossius, Jesper Thorsen Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mjelde, Mons Kroken Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Torvik, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ueland, Noah Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vetlesen, Helmer Martinius Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldstad, Vilma Holte Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lassen, Maria Bratsberg Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Møller, Emily Sofie Sivås Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørntvedt, Celina Nordheim Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Borgersen, Elise Nauf Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Frellumstad, Celine Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Frellumstad, Elise Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Frenvik, Martine Widerøe Klubb Larvik Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gylseth-Glavin, Silje Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hasle, Mille Dailey Klubb Larvik Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Pernille Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kjellesvik, Anna Smith-Kielland Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kjosavik, Ingvild Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Magnussen, Carmen Roland Klubb Larvik Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Paul, Emma Elizabeth Klubb Stokke IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldstad, Kaja Holte Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stene, Mari Rød Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørntvedt, Elmira Nordheim Klubb Ørn, IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Møller-Hansen, Lotta Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppan, Victoria Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Isabella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vik, Ellinor Klubb Larvik Ski Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Idland, Mathilde Sørsdal Klubb Andebu IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Meland, Sofia Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Melås, Maja Morin Klubb Larvik Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04
NTB