Hopp til innhold

KM langdistanse fristil fellesstart - Heddalsprinten

KM Langdistanse fristil fellesstart. Kretsmesterskap for årsklassene 13 og oppover, kretsrenn for de yngre. Rennet avholdes i samme løyper som ble benyttet under verdenscupenrennet på rulleski sommeren 2022. Nærmere informasjon publiseres fortløpende på https://heddalil.no/2023/01/hs2023/ Etteranmelding til lederlangrenn@heddalil.no fram til fredag 27.01 kl 20. Husk å få med fulltnavn og fødselsdato. Parkering betaling 100,- kr til Vipps nr 789382

  • Når: 28.01.2023
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Notodden Energi Arena Grønkjær
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Felles 0 - 6 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Felles 7 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse annet Startkontingent 170
Start 28.01.2023 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse annet Startkontingent 170
Start 28.01.2023 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse annet Startkontingent 170
Start 28.01.2023 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km fri Startkontingent 170
Start 28.01.2023 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150
Start 28.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 0 - 6 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kittilsen, Pia Klubb Heddal IL Klasse Felles 0 - 6 år Øvelse annet
Navn Kornstad, Frida Klubb Heddal IL Klasse Felles 0 - 6 år Øvelse annet
Navn Rjukan, Tor Evju Klubb Heddal IL Klasse Felles 0 - 6 år Øvelse annet
Navn Røed-Mosebø, Håkon Klubb Sauland IL Klasse Felles 0 - 6 år Øvelse annet
Navn Sætre, Julie Therese Klubb Heddal IL Klasse Felles 0 - 6 år Øvelse annet
Navn Torjesen, Halvor Rønjom Klubb Heddal IL Klasse Felles 0 - 6 år Øvelse annet

Felles 7 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergestig, Jonas Mjaugeto Klubb Heddal IL Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Degvold, Carine Skilbred Klubb Heddal IL Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Klever, Annelone Larsen Klubb Heddal IL Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Rjukan, Tarjei Evju Klubb Heddal IL Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Sjøbakken, Viljar Aasen Klubb Heddal IL Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Torjesen, Eilev Rønjom Klubb Heddal IL Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Tovsrud, Tilde Marie Finborud Klubb Heddal IL Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Valintelis, Matas Klubb Heddal IL Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Åbø, Signe Klubb Hjartdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse annet

FH Menn senior stående - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dag Sibben, Ryeng Klubb Heddal IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergestig, Sindre Mjaugeto Klubb Heddal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eek, Aslak Hovde Klubb Heddal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Espedalen, Hallvard Georg Klubb Skarphedin, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjelldalselv, Sindre Klubb Skarphedin, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegna, Sondre Jensen Klubb Heddal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lio, Kolbjørn Klubb Tinn IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nymoen, Kjetil Klubb Heddal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Sindre Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dix, Liam Frederic Klubb Heddal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvamb, Vetle Porsholt Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lium, Vebjørn Espedalen Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mælandsmo, Jonas Skjærstad Klubb Heddal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Småkasin, Birk Sæther Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Idland, Lars Sørsdal Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klever, Gill Mathias Larsen Klubb Heddal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leirflaten, Even Sterner Klubb Hei IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Saga, Aleksander Klubb Hei IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjønnås, Ole Kristian Sauar Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fjelldalselv, Mathias Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Mølstre, Lars Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Salomonsen, Leo Landsdal Klubb Ulefoss Sportsforening Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Støren, Carl-Wilhelm Busch Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles

G 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Haakenstad, Kristian Broshaug Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Tresland, Aksel Sauro Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles

G 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garmo, Johannes Lykseth Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lindvall, Sondre Dølven Klubb Hei IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Halvor Klubb Heddal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Braathen, Håkon Klubb Skade, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dix, Harvey Edvard Klubb Heddal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dubrefjord, Tobias Klubb Heddal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvamb, Viljar Porsholt Klubb Skarphedin, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lennon, Monty Jørgensen Klubb Heddal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sutkus, Mykolas Klubb Hedalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Halvor Hefre Klubb Heddal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Amundsen-Kaasa, Erik Klubb Heddal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dale, Simen Fostvedt Klubb Heddal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjelle, Endre Klubb Heddal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hefre, Emil Barikmo Klubb Heddal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høgseth, Eik André Tveiten Klubb Heddal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Klever, Mikkel Larsen Klubb Heddal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Haldor Sletta Klubb Heddal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Mattis Langåsdalen Klubb Heddal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løkja, Trym Kivle Klubb Heddal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Oliver Ingolfsrud Klubb Heddal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætre, Johan Andrè Klubb Heddal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjønnås, Simen Olai Sauar Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guzina, Lena Kinga Klubb Heddal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Løndal, Eline Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ingrid Klubb Heddal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørntvedt, Celina Nordheim Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Braathen, Guro Klubb Skade, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brekken, Anne Flatland Klubb Hjartdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kigen-Lien, Ida Klubb Heddal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleland, Åse Sauro Klubb Tinn IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Seim, Nora Klubb Tinn IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjelldalselv, Linea Helgevold Klubb Vindafjord IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fladeby, Linde Johanne Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kinn, Ingrid Aarhus Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Obrestad-kolbu, Una Klubb Gulset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Åbø, Ingrid Klubb Hjartdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Celine Klubb Herkules Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fjeldstad, Kaja Holte Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Klavenes, Karen Hasaas Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Mælandsmo, Idunn Murtnes Klubb Heddal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Reiso, Ylva Grønn Klubb Tinn IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Stene, Mari Rød Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles

J 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evju, Tia Tomine Sveinsdatter Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fladeby, Olea Kristin Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles

J 15 år - 6 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørntvedt, Elmira Nordheim Klubb Ørn, IF Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Møller-Hansen, Lotta Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles

J 16 år - 6 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bangstein, Yunnin Donna Klubb Heddal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjelldalselv, Lilly Helgevold Klubb Vindafjord IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fladeby, Agnes Oline Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kittilsen, Lisa Klubb Heddal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lio, Gunvor Klubb Tinn IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skeie, Alva Klubb Heddal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sperre-kaasa, Caroline Klubb Heddal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tollefsjord-Skildrud, Alina Klubb Heddal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveitan, Marie Småkasin Klubb Heddal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Nora Dahl Klubb Heddal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brekken, Live Flatland Klubb Hjartdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kornstad, Sofie Klubb Heddal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe-Gjerjordet, Kristin Håvardsdotter Klubb Hjartdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mælandsmo, Olea Murtnes Klubb Heddal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Åbø, Tone Klubb Hjartdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles

K 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles

Kvinner senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mustad, Brita Cecilie Meen Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles

M 17 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles

M 18 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles

M 19/20 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkedal, Daniel Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Holm, Iver Elias Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles

Menn senior - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjelldalselv, Iver Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Ruger, Philip Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Ryen, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Røed, Eivind Andreas Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Winberg, Pål Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
NIF-EPI01, 01
NTB