Hopp til innhold

KM langdistanse - Heddalsprinten - Fristil

KM langdistanse - Fristil. Intervallstart. Kretsmesterskap for årsklassene 13 og oppover, kretsrenn for de yngre. Rennet vil bli arrangert på iht gjeldende smittevernregler og -anbefalinger. Etter endringer av smittevernstiltakene 14 januar så ser det slik ut; *Ingen kafe, garderober eller kiosk *Kom - Konkurrer - Reis hjem Sted: Notodden Energi Arena Grønkjær, Notodden. Klubbene faktureres i etterkant av rennet iht anbefalte satser - man betaler altså ikke ved påmelding. Etteranmeldelse er ikke mulig! Nærmere informasjon publiseres på https://heddalil.no/hs2022. Parkering betaling 100,- kr til Vipps nr 730746. Må betales på forhånd og vis gjennom rute til kontrollør. Koronaregistering: Støtteapparat må registrere seg som publikum på Https://lagetmitt.net/eventAudience.php?activityId=410542

  • Når: 23.01.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Notodden Energi Arena Grønkjær
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Felles 6 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Felles 7 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse annet Startkontingent 130
Start 23.01.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse annet Startkontingent 130
Start 23.01.2022 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 150
Start 23.01.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 150
Start 23.01.2022 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse annet Startkontingent 130
Start 23.01.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse annet Startkontingent 130
Start 23.01.2022 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse annet Startkontingent 150
Start 23.01.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse annet Startkontingent 150
Start 23.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 23.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 23.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fladeby, Agnes Oline Løberg Klubb Runar, IL Klasse Felles 6 år Øvelse annet
Navn Smylingsås, Vetle Klubb Heddal IL Klasse Felles 6 år Øvelse annet

Felles 7 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aafos, William Siljudalen Klubb Heddal IL Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Andersen, Halvor Klubb Heddal IL Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Bangstein, Yunnin Donna Klubb Heddal IL Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Braathen, Håkon Klubb Skade, IL Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Dix, Harvey Edvard Klubb Heddal IL Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Vikan, Christoffer Klubb Heddal IL Klasse Felles 7 år Øvelse annet

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dix, Liam Frederic Klubb Heddal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pande, Henrik Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerva, Pål William Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggerud, Håvard Klubb Tinn IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engebretsen, Eivind Klubb Heddal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hugstmyr, Marcus Sunde Klubb Kroken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindskog, Audun Klubb Rein, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slettemeås, Mathias Staver Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Smylingsås, Olav André Klubb Heddal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teljebäck, Ludvig Lønnebakke Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjønnås, Ole Kristian Sauar Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Volland-Odden, Eilev Klubb Tinn IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjelldalselv, Mathias Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grundt, Gustav Fjalestad Klubb Treungen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvheim, Emilian Bakken Klubb Heddal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mølstre, Lars Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roalstad, Filip Grandalen Klubb Kroken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Støren, Carl-Wilhelm Busch Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Urdalen, Syver Hagen Klubb Heddal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borg, Sigbjørn Klubb Stokke IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Danielsen, Vetle Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Haakenstad, Kristian Broshaug Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Hekkli, Steinar Gunnestad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Lilleland, Johans Sauro Klubb Tinn IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Steen, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Tresland, Aksel Sauro Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri

G 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furland, Sindre Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Lindvall, Sondre Dølven Klubb Hei IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Særsland, Nikolai Haukås Klubb Heddal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri

G 15 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lid, Jonas Klubb Heddal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri

G 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evju, Emre Sveinsønn Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haug, Andreas Aasen Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jacobsen, Eirik Tjønn Klubb Idrettslaget Dyre Vaa Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Røysland, Tov Klubb Tinn IL Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Halvor Hefre Klubb Heddal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Amundsen-Kaasa, Erik Klubb Heddal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Tor Kristian Velta Klubb Heddal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brårud, Imre Bøen Klubb Heddal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dale, Simen Fostvedt Klubb Heddal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen-Wergeland, Emil Klubb Ørn, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hefre, Emil Barikmo Klubb Heddal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Høgseth, Eik André Tveiten Klubb Heddal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kasin, Erik Klubb Heddal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Haldor Sletta Klubb Heddal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Mattis Langåsdalen Klubb Heddal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Meyer, Peder Cloumann Klubb Heddal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjønnheim, Mathias Kleven Klubb Heddal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjønnås, Simen Olai Sauar Klubb Skarphedin, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergestig, Sindre Mjaugeto Klubb Heddal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eek, Aslak Hovde Klubb Heddal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Espedalen, Hallvard Georg Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjelldalselv, Sindre Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegna, Sondre Jensen Klubb Heddal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hugstmyr, Emil Sunde Klubb Kroken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lid, Mathias Fjeldstad Klubb Skade, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lid, Mikkel Fjeldstad Klubb Skade, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lio, Kolbjørn Klubb Tinn IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Siljudalen-Aafos, Nicolai Klubb Heddal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Teljebäck, Herman Lønnebakke Klubb Ørn, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vikan, Alexander Klubb Heddal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Mathilde Klubb Drangedal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Ingrid Klubb Heddal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Braathen, Guro Klubb Skade, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brekken, Anne Flatland Klubb Hjartdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lilleland, Åse Sauro Klubb Tinn IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moseid, Elina Klubb Drangedal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Seim, Nora Klubb Tinn IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnfeld, Eline Tremyr Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fladeby, Linde Johanne Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Golid, Synne Tveiten Klubb Seljord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen-Wergeland, Ane Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helås, Sigrid Elisabeth Skilbred Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holtan, Emma Bergan Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Juliussen, Ingrid Strøm Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Mari Sletta Klubb Heddal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Obrestad-Kolbu, Una Klubb Gulset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Onsøien, Pia Klubb Gjerpen IF Allianse - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brauti, Mathea Klubb Skade, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mælandsmo, Idunn Murtnes Klubb Heddal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiso, Ylva Grønn Klubb Tinn IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinsvåg, Gunhild Elisabeth Moen Klubb Skarphedin, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveen, Jenny Cornelia Grandalen Klubb Kroken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Hannah Klubb Drangedal Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Eggerud, Maren Klubb Tinn IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Evju, Tia Tomine Sveinsdatter Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Fladeby, Olea Kristin Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Juliussen, Anna Strøm Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri

J 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørntvedt, Elmira Nordheim Klubb Ørn, IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Helås, Ingebjørg Kristine Skilbred Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri

J 15 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Kleppan, Victoria Klubb Stokke IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Vingereid, Marie Elisabeth Gylder Klubb Gulset IF Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri

J 16 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatland Brekken, Live Klubb Hjartdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mælandsmo, Olea Murtnes Klubb Heddal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Roalstad, Mia Grandalen Klubb Kroken IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guzina, Lena Kinga Klubb Heddal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løndal, Eline Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvheim, Nikoline Bakken Klubb Heddal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mølstre, Guri Klubb Skarphedin, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunleiksrud, Ragnhild Xiu Klubb Tinn IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri

M 18 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkedal, Daniel Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hekkli, Anders Gunnestad Klubb Skarphedin, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
nif-epi04, 04
VM snøsport