Hopp til innhold

KM Fristil

Rennet må i år tilpasses gjeldende restriksjoner for vårt område gitt av sentrale myndigheter og Skiforbundet. Rennet vil bli delt inn i kohorter. Startlister vil bli lagt ut på denne siden fredag. Det er kun tillatt med startende fra klubber tilhørende Telemark og Vestfold skikrets (TVSK). Det deles ut KM-medaljer fra alder 13 år til og med 19/20 år. Husk at de ulike kommunene kan ha andre/strengere retningslinjer enn de nasjonale. Hver og en må følge de gjeldende lokale/kommunale smittevernråd i sin kommune. Alle deltakere/ledere skal følge de generelle smittevernrådene som er gjeldende: - Ved symptom på sykdom skal en holde seg hjemme - Husk god hånd- og hostehygiene - Hold minst 1 meter avstand - Alle må registreres

  • Når: 07.03.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Storås skianlegg, Stokke
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 07.03.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 07.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkevar, Jonathan Ugland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Clasen-Protuder, Christian Frederick Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dingstad, Linus Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjølner, Caspian Daniel Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ovesen, Leon Alexander Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Saga, Aleksander Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sylling, Torjus Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Achtentuch, Jonatan Nielsen Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Askim, Iver Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haavardsholm, Jacob E Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansson, Gabriel Lundblad Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Mikkel Ralle Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roalstad, Filip Grandalen Klubb Kroken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wikström, Hans Jakob Gustav Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Botten-Andersen, Timian Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Døvik, Oskar Klubb Ivrig, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haakenstad, Kristian Broshaug Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleland, Johans Sauro Klubb Tinn IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lööf, Victor Storeide Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Selander, Linus Schie Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steen, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Syversen, Linus Huseby Klubb Botne SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Peter Bøhagen Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frellumstad, Mathias Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frenvik, Kristian Widerøe Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Furland, Sindre Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjølme, Oscar Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Glad, Kristian Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindvall, Sondre Dølven Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerstad-Ramsøy, Mathias Andersen Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sylling, Sebastian Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wegger, Sondre Mikkelsen Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Årland, Samuel Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Askim, Aron Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sunde, Erik William Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thornquist, Thorben Grytnes Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Haakon Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Mathias Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Finne, Axel William Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, William Cumbes Klubb Gransherad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Søby, Sindre Andreas Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vidum, Marius Fevang Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Walle, Robert Ursin-Holm Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Sivert Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Edvardsen, Viljar Klubb Tinn IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eek, Aslak Hovde Klubb Heddal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Espedalen, Hallvard Georg Klubb Skarphedin, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevar, Jonathan Ugland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Borgersen, Fredrik Nauf Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bredesmo, Aksel Stormo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye, Sindre Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Døvik, Tobias Klubb Ivrig, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fon, Harald Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hertel, Georg Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Knotten, Hågen Klubb Ivrig, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Konttorp-Berg, Endre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pande, Henrik Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Winsnes, Johan Marvik Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fladeby, Linde Johanne Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hanshaugen, Olivia Lidén Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Fie Rolstad Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Juliussen, Ingrid Strøm Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Obrestad-Kolbu, Una Klubb Gulset IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarbøvik, Lisa Oline Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundve, Kristiane Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fon, Maren Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ingrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klavenes, Karen Hasaas Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Konttorp-Berg, Edith Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stene, Mari Rød Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Edvardsen, Elvira Klubb Tinn IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fladeby, Olea Kristin Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Horn, Vilde Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Juliussen, Anna Strøm Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thornquist, Olivia Grytnes Klubb Ivrig, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Edvardsen, Agnes Maria Klubb Tinn IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Horntvedt, Hanna Klubb Stokke IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lefsaker, Leah Myhre Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Møller-Hansen, Lotta Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Honningdal, Sigrid Bentsen Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleppan, Victoria Klubb Stokke IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Isabella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skarbøvik, Mia Sofie Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vingereid, Marie Elisabeth Gylder Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Lilleba Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunleiksrud, Ragnhild Xiu Klubb Tinn IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stubberød, Tuva Klubb Ørn, IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Ella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Konttorp-Berg, Eline Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løndal, Eline Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Achtentuch, Eva Nielsen Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Blytt, Sigrid Fredrikke Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Borgersen, Elise Nauf Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Frellumstad, Celine Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Frellumstad, Elise Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ane Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gylseth-Glavin, Silje Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haavardsholm, Anna Eikedalen Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hanshaugen, Olivia Lidén Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Horn, Veronica Klubb Ivrig, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsrud, Lisa Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kirkhus, Vilde Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjosavik, Ingvild Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Lotte Ralle Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Paul, Emma Elizabeth Klubb Stokke IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Annika Klubb Andebu IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Oliver Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørkedal, Daniel Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Iver Elias Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Brede Bygjordet Klubb Ørn, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hekkli, Anders Gunnestad Klubb Skarphedin, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gaastjønn, Eivind Klubb Åmdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grinilia, Åsmund Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skadal, Joakim Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Suhrke, Ole Tafjord Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03