Hopp til innhold

Bibo Rulleskifestival 2020 - ReTorvet Skistadion

IL Ivrig Ski inviterer tradisjonen tro til Bibo Rulleskifestival høsten 2020. Dato for årets arrangement er søndag 27/9. Første start kl 11.00. Det kjøres som tidligere to starter for alle klasse: En bakkesprint og et distanserenn. Ingen fellesstart i år grunnet Covid-19 regler. Stilart er FRISTIL. Deltakerne benytter egne rulleski med 2-er hjul. Garderober og parkering på ReTorvet Skistadion/Bibo idrettspark. Påmelding gjelder begge starter. Les vedleggene med mer info om arrangementet

  • Når: 27.09.2020
  • Hvor: Bibo Idrettspark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.09.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 27.09.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 27.09.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 27.09.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 27.09.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 27.09.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 27.09.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 27.09.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 27.09.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 27.09.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 27.09.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 27.09.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 27.09.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 27.09.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Saga, Aleksander Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Svarstad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Sondre Tråer Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Svarstad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gjølme, Oscar Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sunde, Erik William Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Thornquist, Thorben Grytnes Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Haakon Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, William Cumbes Klubb Gransherad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Sivert Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevar, Jonathan Ugland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Knotten, Hågen Klubb Ivrig, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Konttorp-Berg, Endre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Pande, Henrik Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fladeby, Linde Johanne Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Stene, Mari Rød Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Konttorp-Berg, Edith Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Sturla IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fladeby, Olea Kristin Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Horn, Vilde Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Thornquist, Olivia Grytnes Klubb Ivrig, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Møller-Hansen, Lotta Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanshaugen, Olivia Lidén Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Annika Klubb Andebu IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Brede Bygjordet Klubb Ørn, IF Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04
Pedro Lemos