Hopp til innhold

NY DATO! KM Sprint Fritstil 2020 - Stokkerennet

KM Sprint/Stokkerennet i Storås Lørdag 7.mars 2020, fra kl. 11:00 NB! Ny dato Kretsrenn, fristil 8-10 år Kretsrenn, sprint 11-12 år Kretsmesterskap, sprint 13 år og eldre

  • Når: 07.03.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Stokke
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 07.03.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 07.03.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 07.03.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 07.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 07.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 07.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 07.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 07.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angeltveit, Marius Klubb Stokke IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Askim, Iver Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bringeland, Sondre Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Friis, Emil Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jeppsson, Mathias Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sommerstad-Eid, Halvard Klubb Andebu IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Borg, Sigbjørn Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Døvik, Oskar Klubb Ivrig, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gjertsen, Georg Røed Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Marand, Emil John Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Østenstad, Markus Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Frellumstad, Mathias Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Furland, Sindre Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gjølme, Oscar Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Glad, Kristian Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hagland, Jesper Klubb Stokke IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sveva, Felix Tho Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askim, Aron Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nilssen, Luca Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Smitt, Kristian Nergård Klubb Stokke IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skjelland, Eirik Hjerpekjønn Klubb Stokke IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stakston, Edvin iver Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Søby, Sindre Andreas Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Walle, Robert Ursin-Holm Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Iver Elias Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Sivert Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgersen, Fredrik Nauf Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Sindre Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Pande, Henrik Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Sommerstad-Eid, Johan Klubb Andebu IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen-Fox, Emil Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevar, Jonathan Ugland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Clasen-Protuder, Christian Frederick Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Didriksen, Håkon Elias Winther Klubb Stokke IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Fredriksen, Emil Hvidsten Klubb Stokke IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fon, Maren Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Jenny Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Klavenes, Karen Hasaas Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Konttorp-Berg, Edith Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stene, Mari Rød Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fladeby, Olea Kristin Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Horn, Vilde Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lefsaker, Leah Myhre Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppan, Victoria Klubb Stokke IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skarbøvik, Mia Sofie Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Mathilde Klubb Stokke IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgersen, Elise Nauf Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Frellumstad, Celine Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Frellumstad, Elise Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Følsvik-Lileng, Karen Amalie Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Horn, Veronica Klubb Ivrig, IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Pernille Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Lisa Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Kirkhus, Vilde Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjosavik, Ingvild Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Knutzen, Olivia Klubb Stokke IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Paul, Emma Elizabeth Klubb Stokke IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Sanna, Karianne Gjerde Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fladeby, Linde Johanne løberg Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarbøvik, Lisa Oline Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Tverberg, Tobias Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borg, Fredrik Sørli Klubb Stokke IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04
Pedro Lemos