Hopp til innhold

Volmax Super-G weekend

Oppdatering 28/2: Renn er flyttet tidligere lørdag 29/2 pga meldt mye snø, lagledermøte på start kl. 8.45, besiktelse kl. 9 og rennstart kl. 10. Premieutdeling på Sport'n kl. 13.30.

  • Når: 29.2 - 01.03.2020
  • Hvor: Gausta Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 29.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 235
Start 29.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 01.03.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 29.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 235
Start 29.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 01.03.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 29.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 235
Start 29.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 01.03.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 29.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 235
Start 29.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 01.03.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 235
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 01.03.2020 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 235 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Midtgarden, Eirik Aarnes Klubb Rjukan IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Rastad, Peder Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Midtgarden, Eirik Aarnes Klubb Rjukan IL Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rastad, Peder Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Midtgarden, Eirik Aarnes Klubb Rjukan IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Rastad, Peder Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Askmann-Olsen, Adrian Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hurlen, Didrik Erichsen Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kildal, August Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Krigstrøm, Oscar Johansson Klubb Botne SK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Gard Fjeldstad Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mehus, Iver Bjørkeslett Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sandengen, Mikkel Vike Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Talen, Jacob Andreas Young Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Cornelius Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Askmann-Olsen, Adrian Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hurlen, Didrik Erichsen Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kildal, August Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Krigstrøm, Oscar Johansson Klubb Botne SK Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Larsen, Gard Fjeldstad Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Mehus, Iver Bjørkeslett Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sandengen, Mikkel Vike Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Talen, Jacob Andreas Young Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Ørnes, Cornelius Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Askmann-Olsen, Adrian Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hurlen, Didrik Erichsen Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kildal, August Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Krigstrøm, Oscar Johansson Klubb Botne SK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Gard Fjeldstad Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mehus, Iver Bjørkeslett Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sandengen, Mikkel Vike Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Talen, Jacob Andreas Young Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ørnes, Cornelius Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bredvei, Per Reinert Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kildal, Peder Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Bendik Stangebye Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Midtgarden, Halvor Aarnes Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rue, Vegard Funderud Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sando, Eirik Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bredvei, Per Reinert Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kildal, Peder Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Larsen, Bendik Stangebye Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Midtgarden, Halvor Aarnes Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rue, Vegard Funderud Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sando, Eirik Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bredvei, Per Reinert Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kildal, Peder Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Bendik Stangebye Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Midtgarden, Halvor Aarnes Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rue, Vegard Funderud Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Samuelsen, Jens Kristian Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sando, Eirik Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espedalen, Trym Klubb Skarphedin, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Groven-Robertsen, Mikkel Klubb Seljord IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Aksel Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Mogen, Philip Kruse Klubb Rjukan IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Bendik Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espedalen, Trym Klubb Skarphedin, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Groven-Robertsen, Mikkel Klubb Seljord IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kjellerød, Aksel Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Mogen, Philip Kruse Klubb Rjukan IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Ørnes, Bendik Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon

G 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espedalen, Trym Klubb Skarphedin, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Groven-Robertsen, Mikkel Klubb Seljord IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Kjellerød, Aksel Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Mogen, Philip Kruse Klubb Rjukan IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Ørnes, Bendik Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjellerød, Joachim Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Gabriel Fjeldstad Klubb Rjukan IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Slettemeås, Erlend Hansen Klubb Seljord IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Telle, Sigve Bjåen Klubb Rjukan IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjellerød, Joachim Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Larsen, Gabriel Fjeldstad Klubb Rjukan IL Klasse G 9 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Slettemeås, Erlend Hansen Klubb Seljord IL Klasse G 9 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Telle, Sigve Bjåen Klubb Rjukan IL Klasse G 9 år Øvelse Super Kombinasjon

G 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjellerød, Joachim Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Gabriel Fjeldstad Klubb Rjukan IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Slettemeås, Erlend Hansen Klubb Seljord IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Telle, Sigve Bjåen Klubb Rjukan IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernt, Martine Bruun Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Ane Klubb Rjukan IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hanssen, Caroline Nordahl Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lervik, Tiril Wasa Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernt, Martine Bruun Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Frantzen, Ane Klubb Rjukan IL Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hanssen, Caroline Nordahl Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lervik, Tiril Wasa Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lindegaard, Pernille Risøe Klubb Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Macek, Maja Klubb Rjukan IL Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernt, Martine Bruun Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Frantzen, Ane Klubb Rjukan IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Hanssen, Caroline Nordahl Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Lervik, Tiril Wasa Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Macek, Maja Klubb Rjukan IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Maiken Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Høgseth, Moa Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Snersrud, Hannah Sophie Klubb Rjukan IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bøe, Maiken Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Høgseth, Moa Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Snersrud, Hannah Sophie Klubb Rjukan IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bøe, Maiken Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Høgseth, Moa Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Snersrud, Hannah Sophie Klubb Rjukan IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hurlen, Hermine Erichsen Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kaasa, Cecilie Slåtta Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lurås, Tuva Jonsjord Klubb Rjukan IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rue, Kaja Kjus Klubb Rjukan IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øverby, Erle Christine Nyborg Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øverland, Sarah Isabell Klubb Rjukan IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hurlen, Hermine Erichsen Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kaasa, Cecilie Slåtta Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lurås, Tuva Jonsjord Klubb Rjukan IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rue, Kaja Kjus Klubb Rjukan IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Talen, Henriette Young Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Øverby, Erle Christine Nyborg Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Øverland, Sarah Isabell Klubb Rjukan IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hurlen, Hermine Erichsen Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kaasa, Cecilie Slåtta Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lurås, Tuva Jonsjord Klubb Rjukan IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rue, Kaja Kjus Klubb Rjukan IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Talen, Henriette Young Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Øverby, Erle Christine Nyborg Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Øverland, Sarah Isabell Klubb Rjukan IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gurholt, Ida Kristine Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Gurholt, Ida Kristine Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Gurholt, Ida Kristine Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosser-Kildal, Marie Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hanssen, Christine Nordahl Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Kildal, Victoria Risøe Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosser-Kildal, Marie Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hanssen, Christine Nordahl Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kildal, Victoria Risøe Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lindegaard, Henriette Risøe Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon

J 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosser-Kildal, Marie Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Hanssen, Christine Nordahl Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Kildal, Victoria Risøe Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 9 år Øvelse Super Kombinasjon

J 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørensen, Lina Sophie Fåne Klubb Rjukan IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 9 år Øvelse Super-G

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Kjetil Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baksaas, Terje Klubb Skien Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Larsen, Grant Trygve Klubb Rjukan IL Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Larsen, Kjetil Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baksaas, Terje Klubb Skien Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Grant Trygve Klubb Rjukan IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Kjetil Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
NIF-EPI03, 03
Pedro Lemos