Hopp til innhold

Samling Team Veidekke Oslofjord 13-16 år

Team Veidekke Oslofjord, Styringsgruppen i TVO, IL Runar skigruppe og Telemark og Vestfold Skikrets inviterer til en treningssamling for langrennsutøvere på Haukerød skole/Runarhallen 13.-15. september 2019.

  • Når: 13.9 - 15.09.2019
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Sandefjord
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.09.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse G 13 Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 1500 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse G 14 Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 1500 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse G 15 Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 1500 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse G 16 Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 1500 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse J 13 Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 1500 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse J 14 Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 1500 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse J 15 Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 1500 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse J 16 Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 1500
Start 13.09.2019 Klasse Runar-løper G 13 Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 500 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse Runar-løper G 14 Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 500
Start 13.09.2019 Klasse Runar-løper G 15 Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 500 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse Runar-løper G 16 Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 500 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse Runar-løper J 13 Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 500 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse Runar-løper J 15 Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 500 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse Runar-løper J 16 Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 500
Start 13.09.2019 Klasse Runar-løper J14 Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 500 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Byhring, Edvin Stenberg Klubb Nes Ski Klasse G 13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Øvly-Johansen, Mathias Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 Øvelse Sprint, klassisk

G 14 - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 Øvelse Sprint, klassisk

G 15 - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Otterdal, Endre Kvalheim Klubb Nes Ski Klasse G 15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Thorvik, Emil Torbergsen Klubb Nes Ski Klasse G 15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 Øvelse Sprint, klassisk

G 16 - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Mads Klubb Fossum IF Klasse G 16 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 16 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 16 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 16 Øvelse Sprint, klassisk

J 13 - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 13 Øvelse Sprint, klassisk

J 14 - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Johansen, Nora Klubb Nes Ski Klasse J 14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 14 Øvelse Sprint, klassisk

J 15 - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Halvorsen-Røgeberg, Ella Klubb Haslum IL Klasse J 15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Höglund, Emma Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Sæter, Helene Klubb Nes Ski Klasse J 15 Øvelse Sprint, klassisk

Runar-løper G 13 - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse Runar-løper G 13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Hårstadhaugen, Amund Thorstein Klubb Runar, IL Klasse Runar-løper G 13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Vidum, Marius Fevang Klubb Runar, IL Klasse Runar-løper G 13 Øvelse Sprint, klassisk

Runar-løper G 15 - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse Runar-løper G 15 Øvelse Sprint, klassisk

Runar-løper G 16 - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse Runar-løper G 16 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse Runar-løper G 16 Øvelse Sprint, klassisk

Runar-løper J 13 - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Carlsen, Jenny Elise Klubb Runar, IL Klasse Runar-løper J 13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Olsen, Ida Lykke Klubb Runar, IL Klasse Runar-løper J 13 Øvelse Sprint, klassisk

Runar-løper J 15 - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse Runar-løper J 15 Øvelse Sprint, klassisk

Runar-løper J14 - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjosavik, Aasa Klubb Runar, IL Klasse Runar-løper J14 Øvelse Sprint, klassisk
NIF-EPI03, 03