Hopp til innhold

Runarrennet- KM klassisk sprintstafett- BORGEN SKIARENA

Grunnet dårlige snøforhold må rennet FLYTTES til Borgen skianlegg i Svarstad. IL Runar arrangerer KM sprintstafett, klassisk. Vi vil legge til rett for alle, barn, unge etc. Etteranmelding sendes: ellenkri@gmail.com, etteranmelding fredag og lørdag kun dersom det er ledig plass i oppsatte heat. Grunnet snøforholdene kan oppvarming i løypene ikke påregnes. Det vil ikke bli satt opp stakefrie soner, grunnet begrenset løype.

  • Når: 25.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Svarstad
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 8 -10 år Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Jr Sr kvinner Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Jr Sr menn Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Mix 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 - 12 år - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bergfjord, Johannes Klubb Runar, IL Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Svarstad IL Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Gjone, Jakob Nilsen Klubb Runar, IL Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Glad, Kristian Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Haakenstad, Kristian Broshaug Klubb Skarphedin, IL - Langrenn Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Halvorsen, Rasmus Klubb Svarstad IL Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Hansen, Lars Hovland Killi Klubb Runar, IL Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Holt, Martin Hannevold Klubb Svarstad IL Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Lindsverk, Oliver Klubb Svarstad IL Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Marand, Emil John Klubb Runar, IL Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL - Langrenn Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Rønningen, Even Løvvold Klubb Svarstad IL Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Rønningen, Thor Løvvold Klubb Svarstad IL Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Skjerstad-Ramsøy, Mathias Andersen Klubb Runar, IL Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Torblå, Eirik Klubb Siljan IL Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Torblå, Tobias Klubb Siljan IL Klasse G 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk

G 13 - 16 år - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Friis, Nicolai Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Holtan, Martin Klubb Runar, IL Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Hårstadhaugen, Amund Thorstein Klubb Runar, IL Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Johnsen, Haakon Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Luther, Isac Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL - Langrenn Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Vestgarden, Iver Semb Klubb Skarphedin, IL - Langrenn Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Vidum, Marius Fevang Klubb Runar, IL Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk

G 8 -10 år - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 -10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bekkevar, Jonathan Ugland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 -10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bjerva, Pål William Klubb Ørn, IF Klasse G 8 -10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 -10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bredesmo, Aksel Stormo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 -10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Corriere, Casper Alexander Klubb Svarstad IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Fon, Harald Jørgen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 -10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Friis, Emil Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 -10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Hem, Tor-eivind Klubb Svarstad IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Hertel, Georg Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 -10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Jeppsson, Mathias Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 -10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Johnsen, Marius Klubb Ørn, IF Klasse G 8 -10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Konttorp-Berg, Endre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 -10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 -10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Rimeslåtten, Emil Trovik Klubb Svarstad IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Schibsted, Gustav Sætra Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 -10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sjulstad, Sigurd Tepsel Klubb Svarstad IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 -10 år Øvelse Sprint stafett klassisk

J 11 - 12 år - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Frydenlund, Celine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL - Langrenn Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Idland, Ragnhild Sørsdal Klubb Andebu IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Lefsaker, Leah Myhre Klubb Andebu IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Luther, Filippa Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sageie, Ane Klubb Skarphedin, IL - Langrenn Klasse J 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk

J 13 - 16 år - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Gyrid Wergeland Klubb Gulset IF Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Carlsen, Jenny Elise Klubb Runar, IL Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Eftang, Pernille Baann Klubb Runar, IL Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Eriksen, Kristina Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Liverød, Camilla Vataker Klubb Andebu IL Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Olsen, Ida Lykke Klubb Runar, IL Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Onsøien, Mari Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Onsøien, Gjertrud Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Skarbøvik, Mia Sofie Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Solvik, Ingrid Klubb Gulset IF Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk

J 8 - 10 år - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundsen, Veslemøy Solberg Klubb Siljan IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Blytt, Sigrid Fredrikke Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Fon, Maren Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Hanshaugen, Olivia Lidén Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Konttorp-Berg, Edith Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Lindsverk, Oline Klubb Svarstad IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sjulstad, Tiril Tepsel Klubb Svarstad IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Skarbøvik, Lisa Oline Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Torblå, Anne Klubb Siljan IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk

Jr Sr kvinner - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berrefjord, Anne Omholt Klubb Svarstad IL Klasse Jr Sr kvinner Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bonden, Inger Klubb Sande Sportsklubb Klasse Jr Sr kvinner Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse Jr Sr kvinner Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Gravningen, Elise Klubb Sande Sportsklubb Klasse Jr Sr kvinner Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse Jr Sr kvinner Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sjulstad, Karoline Klubb Svarstad IL Klasse Jr Sr kvinner Øvelse Sprint stafett klassisk

Jr Sr menn - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandsæter, Eivind Klubb Runar, IL Klasse Jr Sr menn Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Eriksen, Trygve Klubb Runar, IL Klasse Jr Sr menn Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse Jr Sr menn Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Mobråthen, Magnus Klubb Botne SK Klasse Jr Sr menn Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Mobråthen, Herman Klubb Botne SK Klasse Jr Sr menn Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse Jr Sr menn Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Tallakstad, Henrik Klubb Svarstad IL Klasse Jr Sr menn Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse Jr Sr menn Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse Jr Sr menn Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Vangsnes, Edvard Reier Klubb Runar, IL Klasse Jr Sr menn Øvelse Sprint stafett klassisk

Mix 11 - 12 år - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Botten-Andersen, Timian Klubb Ørn, IF Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Fladeby, Olea Kristin Løberg Klubb Runar, IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Frellumstad, Mathias Klubb Runar, IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Gjølme, Oscar Klubb Runar, IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Juliussen, Anna Strøm Klubb Runar, IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sveva, Felix Tho Klubb Runar, IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Wegger, Sondre Mikkelsen Klubb Runar, IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Østenstad, Markus Klubb Runar, IL Klasse Mix 11 - 12 år Øvelse Sprint stafett klassisk

Mix 13 - 16 år - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse Mix 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse Mix 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse Mix 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Onsøien, Tore Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse Mix 13 - 16 år Øvelse Sprint stafett klassisk

Mix 8 - 10 år - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Achtentuch, Jonatan Nielsen Klubb Runar, IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bringeland, Sondre Klubb Runar, IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Clasen-Protuder, Christian Frederick Klubb Runar, IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Dingstad, Linus Klubb Runar, IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Fladeby, Linde Johanne Løberg Klubb Runar, IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Frellumstad, Celine Klubb Runar, IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Frellumstad, Elise Klubb Runar, IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Haavardsholm, Anna Eikedalen Klubb Runar, IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Haavardsholm, Jacob Eikedalen Klubb Runar, IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Idland, Lars Sørsdal Klubb Andebu IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Johansen, Fie Rolstad Klubb Runar, IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Johansson, Gabriel Lundblad Klubb Runar, IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Johnsrud, Lisa Kålås Klubb Runar, IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Juliussen, Ingrid Strøm Klubb Runar, IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kirkhus, Vilde Klubb Runar, IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Klavenes, Karen Hasaas Klubb Runar, IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Lefsaker, Mia Myhre Klubb Andebu IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Lie, Isak Langseth Klubb Andebu IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Pande, Henrik Haugen Klubb Runar, IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Rønningen, Jens Løvvold Klubb Svarstad IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Røsholt-Sogn, Lovise Klubb Svarstad IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Stene, Mari Rød Klubb Runar, IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sveva, Alette Tho Klubb Runar, IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Wikström, Hans Jakob Gustav Klubb Runar, IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Sprint stafett klassisk
nif-epi04, 04