Hopp til innhold

Saulandrennet 2020- FLYTTET

Kretsrenn i langrenn f.o.m klasse 5 år, klassisk stil. Pga vær og føreforhold er rennet FLYTTET til Tuddal. I Tuddal er det flotte vinterforhold, med nye 10 cm med natursnø siste døgn.

  • Når: 02.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Tuddal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 02.02.2020 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 02.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 02.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 02.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 02.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 02.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 02.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 02.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 02.02.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 02.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0
Start 02.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Nora Dahl Klubb Heddal IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Jucinskaite, Signe Klubb Sauland IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk felles

Felles 7 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eek, Aslak Hovde Klubb Heddal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Espedalen, Hallvard Georg Klubb Skarphedin, IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Hegna, Sondre Jensen Klubb Heddal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Mosebø, Gunhild Klubb Sauland IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk felles

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Støren, Carl-Wilhelm Busch Klubb Skarphedin, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haakenstad, Kristian Broshaug Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hekkli, Steinar Gunnestad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tresland, Aksel Sauro Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Sondre Dahl Klubb Heddal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garmo, Johannes Lykseth Klubb Siljan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gunleiksrud, Noah Klubb Tinn IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellestad, Yasiin Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Martin Eilefstjønn Klubb Seljord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Folseraas, Torkil Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbø, Thomas Kolnes Klubb Seljord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Martin Gunnerud Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Håkon Tho Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestgarden, Iver Semb Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jucinskas, Vykintas Klubb Sauland IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folseraas, Vilde Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gunleiksrud, Ragnhild Xiu Klubb Tinn IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Guro Tho Klubb Heddal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyrland, Kristine Klubb Seljord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Tuva Dahl Klubb Heddal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engehult, Emma Klubb Heddal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mustad, Brita Cecilie Meen Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugerud, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hekkli, Anders Gunnestad Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Kristian Gunnerud Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 19/20 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetland, Daniel Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk

Menn senior - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hekkli, Pål Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Horgen, André Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Støren, Øyvind Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Pedro Lemos