Hopp til innhold

Sommerhoppuka 2019 - NC Hasselbakken K62

Velkommen til NC Sommerhoppuka i Hasselbakken. K62 Trening 11:00 - 14:00 Rennstart klokken 16:00

  • Når: 23.08.2019
  • Oppstart: 16:00
  • Hvor: Vestre Gulset 163
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.08.2019

Annen informasjon

  • Adresse: Vestre Gulset 163 3724 SKIEN
  • Telefon: 97074711
  • E-post: kjersti.ronjom@t-fk.no
  • Kontonummer: 26102217399
  • Dokumenter: Innbydelse 1.pdf
  • Hjemmeside: http://idrett.speaker.no/Organisation.asp?id=23320
  • Rennleder: Alf Tore Haug
  • Rennleder: Torbjørn Paulsen
  • Utstyrskontrollør: Bjørnar Pettersen
  • Cup koordinator: Ståle Villumstad
  • Måldommersjef: Hallgeir Seime
  • Dommer 5: Roar Helge Gustavsen
  • Dommer 4: Glenn Remi Helgerud
  • Dommer 3: Kai Sandbekk
  • Dommer 2: Helge Kasland
  • Dommer 1: Jan Erik Wighus

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.08.2019 Klasse K NC A Øvelse Hasselbakken K62 Startkontingent 170
Start 23.08.2019 Klasse K NC Elite Øvelse Hasselbakken K62 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.08.2019 Klasse M NC A Øvelse Hasselbakken K62 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.08.2019 Klasse M NC B Øvelse Hasselbakken K62 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.08.2019 Klasse M NC C Øvelse Hasselbakken K62 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.08.2019 Klasse M NC Elite Øvelse Hasselbakken K62 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.08.2019 Klasse M Veteran Øvelse Hasselbakken K62 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC Elite - Hasselbakken K62

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleven, Ingrid Hordvik Klubb Kongsberg IF Klasse K NC Elite Øvelse Hasselbakken K62
Navn Lauvsland, Karoline Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse K NC Elite Øvelse Hasselbakken K62
Navn Midtsundstad, Nora Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse Hasselbakken K62
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse K NC Elite Øvelse Hasselbakken K62

M NC A - Hasselbakken K62

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Hurdal IL Klasse M NC A Øvelse Hasselbakken K62
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse M NC A Øvelse Hasselbakken K62
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC A Øvelse Hasselbakken K62
Navn Lauvsland, Jonatan Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse M NC A Øvelse Hasselbakken K62
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse Hasselbakken K62
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Søre Ål IL Klasse M NC A Øvelse Hasselbakken K62

M NC B - Hasselbakken K62

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC B Øvelse Hasselbakken K62
Navn Haave, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse M NC B Øvelse Hasselbakken K62
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC B Øvelse Hasselbakken K62
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC B Øvelse Hasselbakken K62
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse Hasselbakken K62
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse Hasselbakken K62
Navn Markeset, Sivert Klubb Holeværingen IL Klasse M NC B Øvelse Hasselbakken K62
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC B Øvelse Hasselbakken K62

M NC C - Hasselbakken K62

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC C Øvelse Hasselbakken K62
Navn Bieniek, David Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse M NC C Øvelse Hasselbakken K62
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC C Øvelse Hasselbakken K62
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC C Øvelse Hasselbakken K62
Navn Halfdansen, Herman Blikken Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC C Øvelse Hasselbakken K62
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC C Øvelse Hasselbakken K62
Navn Høines, Kristian Amundsen Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M NC C Øvelse Hasselbakken K62
Navn Johannessen, Ola Hannevold Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse Hasselbakken K62
Navn Leiulfsrud, Sondre Rosland Klubb Heddal IL Klasse M NC C Øvelse Hasselbakken K62
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC C Øvelse Hasselbakken K62
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse Hasselbakken K62
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse Hasselbakken K62
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC C Øvelse Hasselbakken K62
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC C Øvelse Hasselbakken K62

M NC Elite - Hasselbakken K62

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Hasselbakken K62
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Botne SK Klasse M NC Elite Øvelse Hasselbakken K62
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse Hasselbakken K62
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC Elite Øvelse Hasselbakken K62
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse Hasselbakken K62
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Hasselbakken K62

M Veteran - Hasselbakken K62

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nygård, Thorbjørn Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse M Veteran Øvelse Hasselbakken K62
Navn Sørbø, Ingebrigt Klubb Gjerstad IL Klasse M Veteran Øvelse Hasselbakken K62
NIF-EPI02, 02