Hopp til innhold

Grenland RulleskiCup

Renn nr 3 Sparebank1 Telemark, Grenland Rulleskicup. 6-12 år fristil. 13 og eldre klassisk. Innbydelse og info på www.iforn.no

  • Når: 11.09.2019
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Heistad
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.09.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.09.2019 Klasse FH 11-12 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 100
Start 11.09.2019 Klasse FH 13-14 Øvelse Distanse, fri Startkontingent 100
Start 11.09.2019 Klasse FH 15-16 Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 11.09.2019 Klasse FH 8-10 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 100
Start 11.09.2019 Klasse FH K-M J-S Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 11.09.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2019 Klasse G 17-18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 11.09.2019 Klasse G 8-10 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2019 Klasse J 11-12 Øvelse Distanse, fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2019 Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 11.09.2019 Klasse J 8-10 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 11.09.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 11.09.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 11.09.2019 Klasse K 21 - 25 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 11.09.2019 Klasse Kvinne senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 11.09.2019 Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2019 Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 11.09.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100
Start 11.09.2019 Klasse M 21 - 35 Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100
Start 11.09.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilssen, Jakob Fibiger Klubb Ørn, IF Klasse G 11-12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 11-12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Olsen, Ole Andreas Klubb Ørn, IF Klasse G 11-12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Tolo, Mats Noddeland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 11-12 år Øvelse Distanse, fri

G 13-14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Haakon Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skoglund, Herman Klubb Hauken, IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavnum, Jonas Klubb Stokke IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15-16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8-10 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leirflaten, Even Sterner Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 8-10 år Øvelse Distanse, fri
Navn Saga, Aleksander Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 8-10 år Øvelse Distanse, fri

J 11-12 - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 11-12 Øvelse Distanse, fri
Navn Nilssen, Mille Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 11-12 Øvelse Distanse, fri
Navn Nygård, Elise Lunder Klubb Gulset IF Klasse J 11-12 Øvelse Distanse, fri
Navn Stamland, Tora-Kristine Klubb Ørn, IF Klasse J 11-12 Øvelse Distanse, fri

J 13-14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solvik, Ingrid Klubb Gulset IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solvik, Oda Klubb Gulset IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavnum, Alette Klubb Stokke IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15-16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stubberød, Tuva Klubb Ørn, IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8-10 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Celine Klubb Herkules Ski Klasse J 8-10 år Øvelse Distanse, fri
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 8-10 år Øvelse Distanse, fri
Navn Stavenes, Vårin Klubb Bamble IF Klasse J 8-10 år Øvelse Distanse, fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 8-10 år Øvelse Distanse, fri

M 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Brede Bygjordet Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Taranger, Jonathan Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kåsa, Hans Olav Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Winberg, Pål Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02