Hopp til innhold

Olympia Sport/Vauhti Pure Cup 1, Osebergrennet 2019- fristil

Oseberg Skilag arrangerer førjulsrenn søndag 15 desember 2019 Olympia Sport/Vauhti Pure cup renn #1 sesongen 2019/2020 Fristil, fellesstart, normaldistanse (fellesstart 13 år og eldre. Individuell start til og med 12 år) Etteranmelding til osebergskilag@gmail.com frem til renndagen kl 09:30. Vedlagt invitasjon til rennet:-)

  • Når: 15.12.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Storås skianlegg, Stokke
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.12.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 15.12.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 15.12.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 15.12.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 15.12.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 15.12.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 15.12.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 15.12.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 15.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 15.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Achtentuch, Jonatan Nielsen Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Askim, Iver Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bue, John Tobias Klubb Stokke IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Friis, Emil Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Holtan, Roar Leonardo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jeppsson, Mathias Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Njøten, Eirik Klubb Botne SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rimeslåtten, Emil Trovik Klubb Svarstad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjulstad, Sigurd Tepsel Klubb Svarstad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Syversen, Linus Huseby Klubb Botne SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tallakstad, Jonathan Schøne Klubb Kvelde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsen, Peter Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dalen, Peter Bøhagen Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjone, Jakob Nilsen Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Marand, Emil John Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sejdiu, Ari Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvik, Håvard Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østenstad, Markus Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Svarstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Furland, Sindre Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagland, Jesper Klubb Stokke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Lars Hovland Killi Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveva, Felix Tho Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sylling, Sebastian Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Askim, Aron Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Folseraas, Torkil Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Friis, Nicolai Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hårstadhaugen, Amund Thorstein Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Opland, Blu William Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Smitt, Kristian Nergård Klubb Stokke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stavnum, Jonas Klubb Stokke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johnsen, Haakon Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Onsøien, Tore Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Søby, Sindre Andreas Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vidum, Marius Fevang Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Walle, Robert Ursin-Holm Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Håkon Tho Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Espedalen, Anders Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holm, Iver Elias Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Sivert Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bekkevar, Jonathan Ugland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye, Sindre Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Clasen-Protuder, Christian Frederick Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellefsen, Martinius Myrvollen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellefsen, Oleander Myrvollen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hertel, Georg Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Knotten, Hågen Klubb Ivrig, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Konttorp-Berg, Endre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Njøten, Jakob Klubb Botne SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pande, Henrik Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundet, Elias Holt Klubb Kvelde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratli, Erik Lofthus Klubb Gulset IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Didriksen, Håkon Elias Winther Klubb Stokke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dingstad, Linus Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fredriksen, Emil Hvidsten Klubb Stokke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Idland, Lars Sørsdal Klubb Andebu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjølner, Caspian Daniel Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Madsgård, Markus Promjan Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogen, Torje Aaltvedt Klubb Gulset IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sylling, Torjus Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wikström, Hans Jakob Gustav Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furuseth-Midgaard, Ingrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Konttorp-Berg, Edith Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Opland, Pil Evelina Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandaker, Sunniva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasen, Hannah Klubb Drangedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Horntvedt, Hanna Klubb Stokke IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Idland, Ragnhild Sørsdal Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Sturla IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lefsaker, Leah Myhre Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Honningdal, Sigrid Bentsen Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Matsen, Maren Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skarbøvik, Mia Sofie Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Solvik, Oda Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kjosavik, Aasa Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Leistad, Vilde Aakre Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Onsøien, Mari Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Onsøien, Gjertrud Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Smedsli, Linnea Kilen Klubb Melum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Solvik, Ingrid Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stavnum, Alette Klubb Stokke IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tallakstad, Malene Schøne Klubb Kvelde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Folseraas, Vilde Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Morken, Anna Vetvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Anundskås, Guro Tho Klubb Heddal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Mathilde Klubb Drangedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Achtentuch, Eva Nielsen Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Blytt, Sigrid Fredrikke Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ane Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Følsvik-Lileng, Karen Amalie Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gylseth-Glavin, Silje Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Horn, Veronica Klubb Ivrig, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kirkhus, Vilde Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjosavik, Ingvild Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Knutzen, Olivia Klubb Stokke IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Paul, Emma Elizabeth Klubb Stokke IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjulstad, Tiril Tepsel Klubb Svarstad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bue, Alma Rakel Tomine Klubb Stokke IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Juliussen, Ingrid Strøm Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lefsaker, Mia Myhre Klubb Andebu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarbøvik, Lisa Oline Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mustad, Brita Cecilie Meen Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Haugerud, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Berrefjord, Håkon Omholt Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jensen, Adrian Einvik Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Eriksen, Trygve Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mobråthen, Magnus Klubb Botne SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mobråthen, Herman Klubb Botne SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI03, 03