Hopp til innhold

Olympia Sport/Vauhti Pure Cup 2- Svarstadrennet

Svarstad ski ønsker velkommen til Svarstadrennet mandag 30.12.19. Rennet er også cuprenn nr 2 i TVSK. Rennet er i klassisk stil med enkeltstart. Vi arrangerer barneskirenn i alderen 0-7 år i forkant av rennet.Påmelding på renndagen, ingen startkontingent, men premier til alle. Påmeldingsfrist for alle fra 8 år er 28.12.19 og gjøres via minidrett eller sportsadmin. Vi har løypelengder 1.3, 2.1, 3.1 og 5.1. De som går 10 km går 2*5.1 km. Flotte forhold i anlegget. Vi oppfordrer alle til å unngå å bruke fluorholdige produkter også de eldre enn 16 år. Spørsmål kan rettes til rennleder Hege Melby, tlf 48156970. Velkommen!

  • Når: 30.12.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Svarstad
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønvold, May Klubb Brunlanes IL Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bringeland, Sondre Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Friis, Emil Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjersøyen, Lars Oliver Engen Klubb Nordre Sande IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hem, Tor-eivind Klubb Svarstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lie, Isak Langseth Klubb Andebu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linnestad, Theodor Eia Klubb Ivrig, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rimeslåtten, Emil Trovik Klubb Svarstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjulstad, Sigurd Tepsel Klubb Svarstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sommerstad-Eid, Halvard Klubb Andebu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støren, Carl-Wilhelm Busch Klubb Skarphedin, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Botten-Andersen, Timian Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Danielsen, Vetle Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjone, Jakob Nilsen Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindsverk, Oliver Klubb Svarstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønningen, Even Løvvold Klubb Svarstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønningen, Thor Løvvold Klubb Svarstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Svarstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glad, Kristian Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hafredal, Ole Jørgen Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holt, Martin Hannevold Klubb Svarstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Åland, Birk Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årland, Samuel Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Friis, Nicolai Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lid, Jonas Klubb Heddal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opland, Blu William Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekvik, Eirik Sydtveit Klubb Siljan IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavnum, Jonas Klubb Stokke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Førsund-Njøten, Henrik Klubb Botne SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafredal, Erling Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Haakon Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Danielsen, Mathias Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevar, Jonathan Ugland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Borgersen, Fredrik Nauf Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bredesmo, Aksel Stormo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ellefsen, Martinius Myrvollen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ellefsen, Oleander Myrvollen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fevang, Edwin Holvik Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fon, Harald Jørgen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hallgrimsen, Ludvik Lien Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hertel, Georg Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knotten, Hågen Klubb Ivrig, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pande, Henrik Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skoglund-Nakjem, Mathis Klubb Svarstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solheim, Henrik Gjerstad Klubb Nordre Sande IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sommerstad-Eid, Johan Klubb Andebu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundet, Elias Holt Klubb Kvelde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorbjørnsrød, Christian Olai Klubb Nordre Sande IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorbjørnsrød, Fredrik Elias Klubb Nordre Sande IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dingstad, Linus Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Idland, Lars Sørsdal Klubb Andebu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønningen, Jens Løvvold Klubb Svarstad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stavnum, Ulrik Klubb Stokke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Celine Klubb Herkules Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fon, Maren Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klavenes, Karen Hasaas Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opland, Pil Evelina Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevar, Othilie Ugland Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjelldal, Mari Klubb Svarstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Idland, Ragnhild Sørsdal Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nelson, Inez Klubb Svarstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hallgrimsen, Celine Lien Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lefsaker, Leah Myhre Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilssen, Mille Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Honningdal, Sigrid Bentsen Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skarbøvik, Mia Sofie Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ennals, Elena Victoria Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kostveit, Margit Magnesdotter Klubb Vinje IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leistad, Vilde Aakre Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Liverød, Camilla Vataker Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smedsli, Linnea Kilen Klubb Melum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solvik, Ingrid Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavnum, Alette Klubb Stokke IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tallakstad, Malene Schøne Klubb Kvelde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunleiksrud, Ragnhild Xiu Klubb Tinn IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Polland, Elise Drøpping Klubb Bamble IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stubberød, Tuva Klubb Ørn, IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Gyrid Wergeland Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ennals, Emily Christina Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundsen, Veslemøy Solberg Klubb Siljan IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Borgersen, Elise Nauf Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Horn, Veronica Klubb Ivrig, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kalleberg, Melina Sundet Klubb Hvittingfoss Alpinklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Paul, Emma Elizabeth Klubb Stokke IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjulstad, Tiril Tepsel Klubb Svarstad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solhøj, Ida Marie Klubb Botne SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torblå, Anne Klubb Siljan IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baklie, Maja Klubb Svarstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Janshaug, Johanne Tollefsen Klubb Svarstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Fie Rolstad Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lefsaker, Mia Myhre Klubb Andebu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhra, Oline Klubb Gulset IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhre, Anna Regine Klubb Vegårshei IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Onsøien, Pia Klubb Gjerpen IF Allianse - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skarbøvik, Lisa Oline Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundve, Kristiane Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjentland, Petra Karlsen Klubb Svarstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iversen, Wilma Camille Klubb Herkules Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Kristin Melby Klubb Svarstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Ivrig, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berrefjord, Anne Omholt Klubb Svarstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjulstad, Karoline Klubb Svarstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonden, Inger Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Mustad, Brita Cecilie Meen Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Taranger, Jonathan Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berrefjord, Håkon Omholt Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brandsæter, Eivind Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Trygve Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gravningen, Even Klubb Stokke IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hetland, Daniel Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhra, Håvard Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøboden, Herman Klubb Hauken, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vestøl, Anders Klubb Vegårshei IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjermundsen, Svein Klubb Storm Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Horgen, André Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kåsa, Hans Olav Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mølmen, Knut Sindre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Onsøien, Jon Bjarne Klubb Gjerpen IF Allianse - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rinde, Eivind Frode Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Risholt, Vebjørn Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Støren, Øyvind Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tallakstad, Henrik Klubb Svarstad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vestøl, Olav Klubb Vegårshei IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ødegaarden, Thomas Asheim Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrum, Matias Bjørnflaten Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
fnugg