Hopp til innhold

TVSK KM 2019 Rulleski

Da ønsker vi velkommen til åpent kretsmesterskap for Telemark og Vestfold Skikrets i de nye rulleskiløypene på Storås Langrennsarena. Det blir også rulleskirenn for de yngste som vil prøver seg. Løypene varierer fra ca 1 km lett terreng til 2.6 km i krevende terreng. Så her er det utfordring for enhver. NB! Dersom noen ønsker å starte i FH klasser som ikke er i påmeldingen (yngre enn junior), ta kontakt så oppretter vi klasse!

  • Når: 07.09.2019
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Storås Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.09.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 07.09.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 07.09.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 07.09.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 07.09.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 07.09.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 07.09.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 07.09.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 07.09.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 11 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 12 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Svarstad IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Stavnum, Jonas Klubb Stokke IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 9 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 10 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 11 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 12 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nilssen, Mille Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Stavnum, Alette Klubb Stokke IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Polland, Elise Drøpping Klubb Bamble IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stubberød, Tuva Klubb Ørn, IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Gyrid Wergeland Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 17 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 18 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Ivrig, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

K 19/20 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

Kvinner senior - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skaug, Marte Klubb Stokke IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk felles

M 17 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Brede Bygjordet Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Taranger, Jonathan Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Thorsen, Mats Jacob Vestmoen Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Berrefjord, Håkon Omholt Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jensen, Adrian Einvik Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Eriksen, Trygve Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Myhra, Håvard Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sjøboden, Herman Klubb Hauken, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Abrahamsen, Eirik Klubb Stokke IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ødegaarden, Thomas Asheim Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
nif-epi04, 04