Hopp til innhold

Bibo rulleskifestival

IL Ivrig inviterer til tradisjonsrike Bibo Rulleskifestival søndag 22/9. Arrangementet vil avvikles på Bibo Idrettspark/ReTorvet Skistadion. Rennet er todelt. Det avvikles først en bakkesprint i fristil. Første start kl 11.00. Deretter avvikles fellesstart Fristil. Individuell start for klassen 12 år og yngre. Garderober og kafeteria i Vålehallen.

  • Når: 22.09.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Bibo Idrettspark
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.09.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse FH kvinner sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 22.09.2019 Klasse FH kvinner stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 22.09.2019 Klasse FH Menn sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 22.09.2019 Klasse FH menn stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 22.09.2019 Klasse G 10 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G 10 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G 11 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G 11 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G 12 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G 12 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G 13 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G 14 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G 15 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G 16 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J 10 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J 10 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J 11 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J 11 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J 12 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J 12 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J 13 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J 13 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J 14 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J 14 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J 15 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J 15 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J 16 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J 16 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse K 17 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse K 18 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse K 19-20 Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0
Start 22.09.2019 Klasse K 19-20 Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0
Start 22.09.2019 Klasse K Senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0
Start 22.09.2019 Klasse K Senior Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0
Start 22.09.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse M 17 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse M 18 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse M 19-20 Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0
Start 22.09.2019 Klasse M 19-20 Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0
Start 22.09.2019 Klasse M Senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0
Start 22.09.2019 Klasse M Senior Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 10 km fri felles

G 10 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse Sprint, fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse Sprint, fri

G 11 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lilleland, Johans Sauro Klubb Tinn IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 10 km fri felles

G 11 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint, fri
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint, fri
Navn Lilleland, Johans Sauro Klubb Tinn IL Ski Klasse G 11 år Øvelse Sprint, fri

G 12 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Svarstad IL Klasse G 12 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gjone, Alex Klubb Kvelde IL Klasse G 12 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 12 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 10 km fri felles

G 12 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Svarstad IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint, fri
Navn Gjone, Alex Klubb Kvelde IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint, fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint, fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse Sprint, fri

G 13 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Thornquist, Thorben Grytnes Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles

G 13 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint, fri
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint, fri
Navn Thornquist, Thorben Grytnes Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint, fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse Sprint, fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse Sprint, fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse Sprint, fri

G 14 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 14 år Øvelse 10 km fri felles

G 14 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri

G 15 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, William Cumbes Klubb Gransherad IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles

G 15 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint, fri
Navn Pedersen, William Cumbes Klubb Gransherad IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint, fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse Sprint, fri

G 16 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles

G 16 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint, fri

J 10 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 10 km fri felles

J 10 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse Sprint, fri

J 11 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 10 km fri felles

J 11 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse Sprint, fri

J 12 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nilssen, Mille Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 10 km fri felles

J 12 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse Sprint, fri
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse Sprint, fri
Navn Nilssen, Mille Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse Sprint, fri

J 13 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse 10 km fri felles

J 13 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint, fri
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint, fri
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse Sprint, fri

J 14 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tallakstad, Malene Schøne Klubb Kvelde IL Klasse J 14 år Øvelse 10 km fri felles

J 14 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint, fri
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint, fri
Navn Tallakstad, Malene Schøne Klubb Kvelde IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint, fri

J 15 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stubberød, Tuva Klubb Ørn, IF Klasse J 15 år Øvelse 10 km fri felles

J 15 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse Sprint, fri
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse Sprint, fri
Navn Stubberød, Tuva Klubb Ørn, IF Klasse J 15 år Øvelse Sprint, fri

J 16 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 10 km fri felles

J 16 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint, fri

K 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles

K 17 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse Sprint, fri
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse Sprint, fri

K 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Ivrig, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles

K 18 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Ivrig, IL Klasse K 18 år Øvelse Sprint, fri

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Eriksen, Brede Bygjordet Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kostveit, Skule Skei Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Taranger, Jonathan Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 17 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse Sprint, fri
Navn Eriksen, Brede Bygjordet Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse Sprint, fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse Sprint, fri
Navn Kostveit, Skule Skei Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse Sprint, fri
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse Sprint, fri
Navn Taranger, Jonathan Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse Sprint, fri

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse Sprint, fri
NIF-EPI02, 02