Hopp til innhold

TV-cup 5 - Minitour - IL Ivrig og Botne SK

IL Ivrig og Botne SK skal arrangere TVcup 5 som en minitour. Dag 1, lørdag 16/3 IL Ivrig: Sprint prolog og fellesstart fristil. Rennstart sprint, kl. 11.00. (Se startlister på ivrig.no fredag kveld) Dag 2, søndag 17/3 Botne SK: Jaktstart klassisk basert på resultater og bonussekunder fra dag 1

  • Når: 16.3 - 17.03.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: IL Ivrig og Botne
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse Fellesstart Startkontingent 0
Start 17.03.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse Fellesstart Startkontingent 0
Start 17.03.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse Fellesstart Startkontingent 0
Start 17.03.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse Fellesstart Startkontingent 0
Start 17.03.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse Fellesstart Startkontingent 0
Start 17.03.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse Fellesstart Startkontingent 0
Start 17.03.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse Fellesstart Startkontingent 0
Start 17.03.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse Fellesstart Startkontingent 0
Start 17.03.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse Fellesstart Startkontingent 0
Start 17.03.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse Fellesstart Startkontingent 0
Start 17.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Menn junior Øvelse Fellesstart Startkontingent 0
Start 17.03.2019 Klasse Menn junior Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart Startkontingent 0
Start 17.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Anmarkrud, Adam Klubb Ivrig, IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Botten-Andersen, Timian Klubb Ørn, IF Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Døvik, Oskar Klubb Ivrig, IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Hansen, Philip Skaane Klubb Ivrig, IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Marand, Emil John Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Njøten, Eirik Klubb Botne SK Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Stang-Tomassen, Leander Klubb Botne SK Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Syversen, Linus Huseby Klubb Botne SK Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Østenstad, Markus Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart

G 10 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse Klassisk
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse Klassisk
Navn Botten-Andersen, Timian Klubb Ørn, IF Klasse G 10 år Øvelse Klassisk
Navn Danda, Adam Leander Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Klassisk
Navn Døvik, Oskar Klubb Ivrig, IL Klasse G 10 år Øvelse Klassisk
Navn Hansen, Philip Skaane Klubb Ivrig, IL Klasse G 10 år Øvelse Klassisk
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse Klassisk
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse Klassisk
Navn Njøten, Eirik Klubb Botne SK Klasse G 10 år Øvelse Klassisk
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse Klassisk
Navn Stang-Tomassen, Leander Klubb Botne SK Klasse G 10 år Øvelse Klassisk
Navn Syversen, Linus Huseby Klubb Botne SK Klasse G 10 år Øvelse Klassisk
Navn Østenstad, Markus Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse Klassisk

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Anmarkrud, Adam Klubb Ivrig, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Botten-Andersen, Timian Klubb Ørn, IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Døvik, Oskar Klubb Ivrig, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Philip Skaane Klubb Ivrig, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Marand, Emil John Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Njøten, Eirik Klubb Botne SK Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Stang-Tomassen, Leander Klubb Botne SK Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Syversen, Linus Huseby Klubb Botne SK Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Østenstad, Markus Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Gjone, Alex Klubb Kvelde IL Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Glad, Kristian Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Hansen, Lars Hovland Killi Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Langslet, Rasmus Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Robertsen, Gard Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart

G 11 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse Klassisk
Navn Gjone, Alex Klubb Kvelde IL Klasse G 11 år Øvelse Klassisk
Navn Hansen, Lars Hovland Killi Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse Klassisk
Navn Robertsen, Gard Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse Klassisk
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse Klassisk
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse Klassisk
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Klassisk

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gjone, Alex Klubb Kvelde IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Glad, Kristian Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Lars Hovland Killi Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Langslet, Rasmus Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Robertsen, Gard Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Askim, Aron Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Hårstadhaugen, Amund Thorstein Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Smitt, Kristian Nergård Klubb Stokke IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Thornquist, Thorben Grytnes Klubb Ivrig, IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Trøim, Bue Tobias Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart

G 12 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Askim, Aron Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Hårstadhaugen, Amund Thorstein Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Thornquist, Thorben Grytnes Klubb Ivrig, IL Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 12 år Øvelse Klassisk

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Askim, Aron Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hårstadhaugen, Amund Thorstein Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Smitt, Kristian Nergård Klubb Stokke IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Thornquist, Thorben Grytnes Klubb Ivrig, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Trøim, Bue Tobias Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Førsund-Njøten, Henrik Klubb Botne SK Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Luther, Isac Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart

G 13 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Førsund-Njøten, Henrik Klubb Botne SK Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse Klassisk

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Førsund-Njøten, Henrik Klubb Botne SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Luther, Isac Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Langedrag, Herman Vennerød Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Søby, Sindre Andreas Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Vestli, Nicolai Hegg Klubb Nanset IF Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Vidum, Marius Fevang Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Walle, Robert Ursin-Holm Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart

G 14 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Langedrag, Herman Vennerød Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Vestli, Nicolai Hegg Klubb Nanset IF Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Vidum, Marius Fevang Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Langedrag, Herman Vennerød Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Søby, Sindre Andreas Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vestli, Nicolai Hegg Klubb Nanset IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vidum, Marius Fevang Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Walle, Robert Ursin-Holm Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Håkon Tho Klubb Heddal IL Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Bjørgum, Adrian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Engedahl, Jakob Kristoffer Skjold Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart

G 15 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Håkon Tho Klubb Heddal IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Engedahl, Jakob Kristoffer Skjold Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Holm, Iver Elias Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Håkon Tho Klubb Heddal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørgum, Adrian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Engedahl, Jakob Kristoffer Skjold Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse Fellesstart
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse Fellesstart
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse Fellesstart
Navn Fremstad, Kristian Klubb Nanset IF Klasse G 16 år Øvelse Fellesstart
Navn Haugerud, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse Fellesstart
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse Fellesstart
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse Fellesstart
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse Fellesstart
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse Fellesstart
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse Fellesstart
Navn Skjeldal, Alv Sigurd Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse Fellesstart
Navn Thorsen, Mats Jacob Vestmoen Klubb Ørn, IF Klasse G 16 år Øvelse Fellesstart

G 16 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Fremstad, Kristian Klubb Nanset IF Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Haugerud, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fremstad, Kristian Klubb Nanset IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haugerud, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsen, Mats Jacob Vestmoen Klubb Ørn, IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fon, Harald Jørgen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Hagen, Alfred Olaus Klubb Botne SK Klasse G 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Konttorp-Berg, Endre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Njøten, Jakob Klubb Botne SK Klasse G 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Thune, Eskil Eine Klubb Botne SK Klasse G 8 år Øvelse Fellesstart

G 8 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fon, Harald Jørgen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse Klassisk
Navn Hallgrimsen, Ludvik Lien Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse Klassisk
Navn Konttorp-Berg, Endre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse Klassisk
Navn Njøten, Jakob Klubb Botne SK Klasse G 8 år Øvelse Klassisk
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse Klassisk
Navn Thune, Eskil Eine Klubb Botne SK Klasse G 8 år Øvelse Klassisk

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fon, Harald Jørgen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Alfred Olaus Klubb Botne SK Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Konttorp-Berg, Endre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Njøten, Jakob Klubb Botne SK Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askim, Iver Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Friis, Emil Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Lie, Mathias Døvle Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Lie, Isak Langseth Klubb Andebu IL Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Taanevig, Anthon Matheo Strøm Klubb Botne SK Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart

G 9 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askim, Iver Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 9 år Øvelse Klassisk
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse Klassisk
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse Klassisk
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse Klassisk
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse Klassisk
Navn Haavardsholm, Jacob Eikedalen Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse Klassisk
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 9 år Øvelse Klassisk
Navn Lie, Isak Langseth Klubb Andebu IL Klasse G 9 år Øvelse Klassisk
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse Klassisk
Navn Taanevig, Anthon Matheo Strøm Klubb Botne SK Klasse G 9 år Øvelse Klassisk

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askim, Iver Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Friis, Emil Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lie, Mathias Døvle Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lie, Isak Langseth Klubb Andebu IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Taanevig, Anthon Matheo Strøm Klubb Botne SK Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Mathea Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Horn, Vilde Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Pettersen-Hartikkala, Tiril Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Thornquist, Olivia Grytnes Klubb Ivrig, IL Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Thune, Alma Eine Klubb Botne SK Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart

J 10 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse Klassisk
Navn Eriksen, Mathea Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 10 år Øvelse Klassisk
Navn Horn, Vilde Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse J 10 år Øvelse Klassisk
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse Klassisk
Navn Pettersen-Hartikkala, Tiril Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 10 år Øvelse Klassisk
Navn Thornquist, Olivia Grytnes Klubb Ivrig, IL Klasse J 10 år Øvelse Klassisk
Navn Thune, Alma Eine Klubb Botne SK Klasse J 10 år Øvelse Klassisk

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Mathea Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Horn, Vilde Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Pettersen-Hartikkala, Tiril Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Thornquist, Olivia Grytnes Klubb Ivrig, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Solberg, Serina Louise Bråten Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse Fellesstart

J 11 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse Klassisk
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse Klassisk
Navn Hallgrimsen, Celine Lien Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse Klassisk
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse Klassisk
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse Klassisk
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse Klassisk
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse Klassisk
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse Klassisk

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Serina Louise Bråten Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Eriksen, Kristina Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL Klasse J 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse Fellesstart

J 12 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse Klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse Klassisk
Navn Eriksen, Kristina Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse Klassisk
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 12 år Øvelse Klassisk
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse Klassisk
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL Klasse J 12 år Øvelse Klassisk
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse Klassisk

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Kristina Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Carlsen, Jenny Elise Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Nanset IF Klasse J 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Kjosavik, Aasa Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse Fellesstart

J 13 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Carlsen, Jenny Elise Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Nanset IF Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Kjosavik, Aasa Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse Klassisk

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Carlsen, Jenny Elise Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Nanset IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kjosavik, Aasa Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Haukvik, Anette Løvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse Fellesstart

J 14 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse Klassisk
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse Klassisk
Navn Haukvik, Anette Løvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse Klassisk
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse Klassisk
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse Klassisk
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse Klassisk
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse Klassisk
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse Klassisk
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse Klassisk
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse Klassisk
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse Klassisk

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haukvik, Anette Løvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Anundskås, Guro Tho Klubb Heddal IL Klasse J 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse J 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse Fellesstart

J 15 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Anundskås, Guro Tho Klubb Heddal IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Anundskås, Guro Tho Klubb Heddal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse Fellesstart
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 16 år Øvelse Fellesstart
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse Fellesstart
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse Fellesstart
Navn Jacobsen, Kristin Melby Klubb Svarstad IL Klasse J 16 år Øvelse Fellesstart

J 16 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Jacobsen, Kristin Melby Klubb Svarstad IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Nordgård, Kristin Klubb Heddal IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Kristin Melby Klubb Svarstad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blytt, Sigrid Fredrikke Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Furuseth-Midgaard, Ane Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Johansen, Fie Rolstad Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Sundve, Kristiane Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse Fellesstart

J 8 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse Klassisk
Navn Blytt, Sigrid Fredrikke Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse Klassisk
Navn Furuseth-Midgaard, Ane Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse Klassisk
Navn Solhøj, Ida Marie Klubb Botne SK Klasse J 8 år Øvelse Klassisk
Navn Sundve, Kristiane Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse Klassisk

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blytt, Sigrid Fredrikke Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ane Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sundve, Kristiane Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Tuva Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Fon, Maren Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Furuseth-Midgaard, Ingrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Konttorp-Berg, Edith Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart

J 9 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fon, Maren Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse Klassisk
Navn Furuseth-Midgaard, Ingrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse Klassisk
Navn Konttorp-Berg, Edith Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse Klassisk
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse Klassisk
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse Klassisk

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Tuva Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Fon, Maren Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ingrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Konttorp-Berg, Edith Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Møller-Hansen, Hanna Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse Fellesstart
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse Fellesstart

K 17 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Møller-Hansen, Hanna Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse Klassisk
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse Klassisk
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse Klassisk

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Møller-Hansen, Hanna Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 18 år Øvelse Fellesstart

K 18 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 18 år Øvelse Klassisk

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hynne, Julie Marie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse Fellesstart
Navn Kristiansen, Melanie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 19/20 år Øvelse Fellesstart
Navn Kristoffersen, Kine Klubb Kragerø IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse Fellesstart
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse Fellesstart

K 19/20 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hynne, Julie Marie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse Klassisk
Navn Kristiansen, Melanie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 19/20 år Øvelse Klassisk
Navn Kristoffersen, Kine Klubb Kragerø IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse Klassisk
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse Klassisk

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hynne, Julie Marie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Melanie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kristoffersen, Kine Klubb Kragerø IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse Fellesstart
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse Fellesstart
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse Fellesstart
Navn Grinilia, Åsmund Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse Fellesstart
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse Fellesstart
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse Fellesstart
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse Fellesstart
Navn Rilvaag, Tinus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse Fellesstart
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse Fellesstart
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse Fellesstart
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse Fellesstart

M 17 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse Klassisk
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse Klassisk
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse Klassisk
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse Klassisk
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse Klassisk
Navn Jensen, Adrian Einvik Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse Klassisk
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse Klassisk
Navn Rilvaag, Tinus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse Klassisk
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse Klassisk
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse Klassisk
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse Klassisk

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rilvaag, Tinus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse Fellesstart
Navn Mobråthen, Magnus Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse Fellesstart
Navn Mobråthen, Herman Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse Fellesstart
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse Fellesstart
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse Fellesstart
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse Fellesstart
Navn Vangsnes, Edvard Reier Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse Fellesstart
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 18 år Øvelse Fellesstart

M 18 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse Klassisk
Navn Mobråthen, Magnus Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse Klassisk
Navn Mobråthen, Herman Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse Klassisk
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse Klassisk
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse Klassisk
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse Klassisk
Navn Vangsnes, Edvard Reier Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse Klassisk
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 18 år Øvelse Klassisk

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Mobråthen, Magnus Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Mobråthen, Herman Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Vangsnes, Edvard Reier Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Sindre Aarrestad Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse Fellesstart
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse Fellesstart

M 19/20 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Sindre Aarrestad Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse Klassisk
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse Klassisk

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Sindre Aarrestad Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
Morten V. Eriksen