Hopp til innhold

Jarsengsprinten

IF Ørn inviterer til Jarsengsprinten 2019. Rekruttrenn J/G 6-10 år: intervallstart Landsrenn J/G 11 år t.o.m. senior: prolog + direkte finaler (A, B, C etc., alle går en finale) Jr og Sr: prolog + 2 heat med utslag før finaleheat. (Utslag = to beste opp og de to dårligste ned)

  • Når: 05.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Jarseng skianlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 05.01.2019 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 05.01.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 05.01.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 05.01.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 05.01.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 05.01.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 05.01.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 05.01.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 05.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 05.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 05.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 05.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 05.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn junior stående - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moseid, Torjus Klubb Idrettslaget Tørn Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berge, Kasper Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Birkeland, Lyder Asdøl Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalen, Henrik Klubb Kjosen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Danda, Adam Leander Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haakenstad, Kristian Broshaug Klubb Skarphedin, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Sander Klungsør Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilssen, Jakob Fibiger Klubb Ørn, IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordang, Jørgen Namløs Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Alexander Eek Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sølvik, Håvard Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tolo, Mats Noddeland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aravena-Ibarra, Matias Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Jesper Klubb Siljan IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalen, Peter Bøhagen Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Svarstad IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Garmo, Johannes Lykseth Klubb Siljan IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjone, Alex Klubb Kvelde IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Oliver Svensli Klubb Siljan IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellestad, Ismail Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellestad, Yasiin Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellesø, Leon Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Leistad, Endre Aakre Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindvall, Sondre Dølven Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sejdiu, Ari Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Jonas Heimdal Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Torblå, Eirik Klubb Siljan IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Torblå, Tobias Klubb Siljan IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveten, Brage Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Åland, Birk Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abusland, Tønnes Emil Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Friis, Nicolai Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Gundersen, Henrik Svendsen Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Gustavsen, Mathias Bakke Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hårstadhaugen, Amund Thorstein Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleiv, Jon Mathias Tørnes Klubb Idrettslaget Tørn Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleiv, Olav Anker Tørnes Klubb Idrettslaget Tørn Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Kornmo, Sondre Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Rekvik, Eirik Sydtveit Klubb Siljan IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Steen-Hansen, Håkon Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Syversen, Fredrik Bolt Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøim, Bue Tobias Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Øygarden, Ole Andersen Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Evju, Emre Sveinsønn Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug, Andreas Aasen Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugerud, Even Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Haakon Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Luther, Isac Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri

G 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Onsøien, Tore Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Søby, Sindre Andreas Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Sølvik, Eivind Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Walle, Robert Ursin-Holm Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri

G 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Håkon Tho Klubb Heddal IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgum, Adrian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Bolkesjø, Halvor Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Espedalen, Anders Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Holløkken, Martin Ofte Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Eskil Rolland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestgarden, Iver Semb Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri

G 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Emil Knutsen Klubb Ørn, IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Brede Bygjordet Klubb Ørn, IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugerud, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhre, Fredrik Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorsen, Mats Jacob Vestmoen Klubb Ørn, IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Ødegård, Aksel Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Mikkel Asdøl Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerva, Pål William Klubb Ørn, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dingstad, Linus Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Marius Klubb Ørn, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Langslet, Sjur Klubb Ørn, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pande, Henrik Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Saga, Aleksander Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Slettemeås, Mathias Staver Klubb Skarphedin, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steen-Hansen, Eirik Klubb Ørn, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Jørgen Klubb Siljan IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Friis, Emil Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Emrik Aarhus Klubb Siljan IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Elliot Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jeppsson, Mathias Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lie, Mathias Døvle Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Støren, Carl-Wilhelm Busch Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Hannah Klubb Drangedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evju, Tia Tomine Sveinsdatter Klubb Skarphedin, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjelldal, Mari Klubb Svarstad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fladeby, Olea Kristin Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Helmers, Leah Emilie Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Søli, Tuva Ravn Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingebretsen, Lykke Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Maren Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilssen, Mille Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Stamland, Tora-Kristine Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Voje, Kristine Mevastaul Klubb Drangedal IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Elvestad, Line Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugane, Jenny Klubb Skade, IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Honningdal, Sigrid Bentsen Klubb Gulset IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Nora Lunde Klubb Skade, IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Midtbø, Anne Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Norheim, Ane Klubb Skade, IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Omholt, Helene Skagestad Klubb Hei, IL - Ski Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiersdal, Matilde Klubb Idrettslaget Tørn Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Solvik, Oda Klubb Gulset IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Støren, Victoria Busch Klubb Skarphedin, IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Vingereid, Marie Elisabeth Gylder Klubb Gulset IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Ann-Cecilie Knutsen Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg-Røsdal, Ingri Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Carlsen, Jenny Elise Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjosavik, Aasa Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Kostveit, Margit Thorsrud Klubb Vinje IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Leistad, Vilde Aakre Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Liverød, Camilla Vataker Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Moseid, Tuva Klubb Idrettslaget Tørn Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Onsøien, Mari Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Onsøien, Gjertrud Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Solvik, Ingrid Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri

J 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Lilleba Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Haukvik, Anette Løvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Thea Lunde Klubb Skade, IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Polland, Elise Drøpping Klubb Bamble IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Randby, Nora Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Stubberød, Tuva Klubb Ørn, IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Talmo, Kamilla Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri

J 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Anundskås, Guro Tho Klubb Heddal IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalen, Helena Klubb Kjosen IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri

J 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Mathilde Klubb Drangedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Berge, Cornelia Klubb Larvik Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Blytt, Sigrid Fredrikke Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fladeby, Linde Johanne Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Garmo, Oline Lykseth Klubb Siljan IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Helmers, Ronja Eloise Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjosavik, Ingvild Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moseid, Elina Klubb Idrettslaget Tørn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundve, Kristiane Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Torblå, Anne Klubb Siljan IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brauti, Mathea Klubb Skade, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugane, Hanna Klubb Skade, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Langslet, Else Marie Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Obrestad-Kolbu, Una Klubb Gulset IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinsvåg, Gunhild Elisabeth Moen Klubb Skarphedin, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vingereid, Anne Amalie Gylder Klubb Gulset IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Ivrig, IL Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri

K 19/20 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovdejord, Annbjørg Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Qvenild-svennungsen, Marthe Klubb Ørn, IF Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri

M 17 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Berrefjord, Håkon Omholt Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Rilvaag, Tinus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri

M 18 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingebretsen, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Mobråthen, Magnus Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Mobråthen, Herman Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjøboden, Herman Klubb Hauken, IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri

M 19/20 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Sindre Aarrestad Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Bertelsen, Henrik Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Fone, Erlend Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugan, Tobias Hafredal Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Hetland, Daniel Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Meen, Jens Innleggen Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Nysæter, Skjalg Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Polsrød, Magnus Wedege Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Polsrød, Marius Wedege Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri

Menn senior - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ankersen, Kristian Santiago Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Nysæter, Gisle Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Risholt, Vebjørn Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Tallakstad, Henrik Klubb Svarstad IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Tolo, Anton Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix