Hopp til innhold

NM telemark klassisk og NC telemark sprint

NM/NC i Telemark 2019 for senior og junior, Hovudlandsrenn for aldersbestemte klasser. Rekruttrenn for 10 år og yngre

  • Når: 12.1 - 13.01.2019
  • Hvor: Vrådal
  • Gren: Telemark
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Klassisk Startkontingent 140
Start 12.01.2019 Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140
Start 13.01.2019 Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse Gutter 8 år Øvelse Klassisk Startkontingent 50
Start 12.01.2019 Klasse Gutter 8 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 50
Start 13.01.2019 Klasse Gutter 9-10 år Øvelse Klassisk Startkontingent 50
Start 12.01.2019 Klasse Gutter 9-10 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 50
Start 13.01.2019 Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Klassisk Startkontingent 140
Start 12.01.2019 Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140
Start 13.01.2019 Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk Startkontingent 140
Start 12.01.2019 Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140
Start 13.01.2019 Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse Jenter 8 år Øvelse Klassisk Startkontingent 50
Start 12.01.2019 Klasse Jenter 8 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 50
Start 13.01.2019 Klasse Jenter 9-10 år Øvelse Klassisk Startkontingent 50
Start 13.01.2019 Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse Kvinner Trim Øvelse Klassisk Startkontingent 150
Start 12.01.2019 Klasse Kvinner Trim Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 150
Start 13.01.2019 Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse Menn Trim Øvelse Klassisk Startkontingent 150
Start 12.01.2019 Klasse Menn Trim Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

Gutter 13-14 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Njål Møster Klubb Fjellguten Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Klassisk

Gutter 13-14 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Njål Møster Klubb Fjellguten Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint

Gutter 15-16 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Sverre Solstad Klubb Eidsvåg IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk
Navn Lyngdal, Birk Frideson Klubb Skarphedin, IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk

Gutter 15-16 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Sverre Solstad Klubb Eidsvåg IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Lyngdal, Birk Frideson Klubb Skarphedin, IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint

Jenter 15-16 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Araldsen, Emma Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk
Navn Hexeberg, Petra Helene Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk
Navn Løken, Kaja Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk

Jenter 15-16 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Araldsen, Emma Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Hexeberg, Petra Helene Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Løken, Kaja Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint

Kvinner Junior 17-21 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blø, Rakel Kvernberg Klubb Eidsvåg IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Bryn, Oda Helene Buck Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Duvaland, Nora Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Ek Brynilsen, Maja Nordskog Klubb Morgedal IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Eriksen, Ella Strøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Eriksen, Gøril Strøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Gunnerød, Mille Marie Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Haugen, Eirin Fiskaa Klubb Luster Telemarkklubb Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Haugen, Andrea Fiskaa Klubb Luster Telemarkklubb Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Konow, Kaja Bjørnstad Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Sunde, Ane Hemmestad Klubb Skarphedin, IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk

Kvinner Junior 17-21 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blø, Rakel Kvernberg Klubb Eidsvåg IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Bryn, Oda Helene Buck Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Duvaland, Nora Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Ek Brynilsen, Maja Nordskog Klubb Morgedal IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Eriksen, Ella Strøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Eriksen, Gøril Strøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Gunnerød, Mille Marie Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Haugen, Eirin Fiskaa Klubb Luster Telemarkklubb Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Haugen, Andrea Fiskaa Klubb Luster Telemarkklubb Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Konow, Kaja Bjørnstad Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Sunde, Ane Hemmestad Klubb Skarphedin, IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint

Kvinner Senior 22 år og eldre - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjølseth, Guro Helde Klubb Rival, Spkl Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk

Kvinner Senior 22 år og eldre - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjølseth, Guro Helde Klubb Rival, Spkl Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint

Menn Junior 17-21 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alveberg, Jacob Benjamin Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Bye, Emil Tobias Langhus Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Gjølberg, Brage Osen Klubb Morgedal IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Hagen, Lars Engebret Lillejord Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Hexeberg, Iver Johan Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk

Menn Junior 17-21 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alveberg, Jacob Benjamin Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Bye, Emil Tobias Langhus Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Gjølberg, Brage Osen Klubb Morgedal IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Hagen, Lars Engebret Lillejord Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Hexeberg, Iver Johan Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint

Menn Senior 22 år og eldre - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryn, Henrik Buck Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk
Navn Gjelstad, Kristian Lauvik Klubb Morgedal IL Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk
Navn Hagen, Torstein Frønsdal Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk
Navn Haugen, Amund Møster Klubb Fjellguten Skilag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk
Navn Hole, Sivert Klubb Åndalsnes IF Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk
Navn Kjørholt, Benjamin Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk
Navn Kværner, Harald Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk
Navn Løken, Trym Nygaard Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk
Navn Rykhus, Eirik Ragnarsson Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk

Menn Senior 22 år og eldre - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aavik, Alexander Klubb Bergens Skilag - Ski Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Borgersen, Eirik Klubb Sandnes IL Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Bryn, Henrik Buck Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Gjelstad, Kristian Lauvik Klubb Morgedal IL Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Hagen, Torstein Frønsdal Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Halnes, Daniel Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Haugen, Amund Møster Klubb Fjellguten Skilag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Hole, Sivert Klubb Åndalsnes IF Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Kjørholt, Benjamin Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Kværner, Harald Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Løken, Trym Nygaard Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Rykhus, Eirik Ragnarsson Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Søvik, Børge Klubb Isfjorden IL Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Åsprang, Eirik Frøysa Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
NIF-EPI02, 02
Morten V. Eriksen