Hopp til innhold

Breimyrrekrutten

Breimyrrekrutten, 5,10,20 og 40m Start prøveomgang 5 og 10 m kl 11:00 20 m når 5og 10 m ferdig 40 m til slutt Parkering 50 kr

  • Når: 12.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Breimyrbakken
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse K10 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse K20 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse K40 Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse K5 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 10 år og y. Øvelse K10 Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse G 10 år og y. Øvelse K20 Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse G 10 år og y. Øvelse K5 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse K10 Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse K20 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse K5 Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse K10 Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse K20 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse K5 Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse K10 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse K20 Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse K5 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse K10 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse K20 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse K5 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G Rekruttklasse Øvelse K10 Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse G Rekruttklasse Øvelse K20 Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse G Rekruttklasse Øvelse K5 Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse Gutter 12 år y Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Gutter RC D Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 10 år og y. Øvelse K10 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 10 år og y. Øvelse K20 Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse J 10 år og y. Øvelse K5 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Jenter 12 år y Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Jenter RC D Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse K junior Øvelse K40 Startkontingent 115
Start 12.01.2019 Klasse K senior Øvelse K40 Startkontingent 115
Start 12.01.2019 Klasse K Veteran Øvelse K40 Startkontingent 130
Start 12.01.2019 Klasse M junior Øvelse K40 Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse M senior Øvelse K40 Startkontingent 115
Start 12.01.2019 Klasse M Veteran Øvelse K40 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brovold, Sebastian Klubb Hof IL Klasse G 10 år Øvelse K10
Navn Eyde, Erik Sam Klubb Botne SK Klasse G 10 år Øvelse K10

G 10 år - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaiser, Kristian Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G 10 år Øvelse K20

G 10 år - K5

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen, Eivind Bjerkøy Klubb Botne SK Klasse G 10 år Øvelse K5
Navn Eyde, Erik Sam Klubb Botne SK Klasse G 10 år Øvelse K5

G 10 år og y. - K5

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egeland, Daniel Eckholdt Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse G 10 år og y. Øvelse K5
Navn Holthe Andvik, Bjørn-Tore Klubb Moss Skiklubb Klasse G 10 år og y. Øvelse K5

G 11 år - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Oscar Klubb Askim IF Klasse G 11 år Øvelse K20
Navn Finden, Andreas Klubb Botne SK Klasse G 11 år Øvelse K20
Navn Kongsgård, Tim Asphaug Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse K20
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim IF Klasse G 11 år Øvelse K20
Navn Rygh, Mathias Kvan Klubb Botne SK Klasse G 11 år Øvelse K20

G 12 år - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armo, Iver Rief Klubb Botne SK Klasse G 12 år Øvelse K20
Navn Sørensen, Stian August Klubb Kongsberg IF Klasse G 12 år Øvelse K20

G 8 år - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eyde, Einar Christian Klubb Botne SK Klasse G 8 år Øvelse K10
Navn Heinert, Erling Johan Fredriksen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse K10

G 8 år - K5

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eyde, Einar Christian Klubb Botne SK Klasse G 8 år Øvelse K5

G 9 år - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bringaker, Ola Leikaas Klubb Hof IL Klasse G 9 år Øvelse K10
Navn Furuheim, Truls Rønneberg Klubb Hof IL Klasse G 9 år Øvelse K10
Navn Heinert, Georg Anthonius Fredriksen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse K10
Navn Holthe Andvik, Amalie Klubb Moss Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse K10

G 9 år - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Emil Elias Klubb Hobøl IL Klasse G 9 år Øvelse K20
Navn Schlichting, Andreas Gudbrandsen Klubb Kollenhopp Klasse G 9 år Øvelse K20

G 9 år - K5

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holthe Andvik, Amalie Klubb Moss Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse K5

Gutter 12 år y - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Guttorm Brugaard Klubb Rollag og Veggli IL Klasse Gutter 12 år y Øvelse K40
Navn Sandberg, Lukas Klubb Øyestad IF Klasse Gutter 12 år y Øvelse K40
Navn Skaug, Emil Schønemann Klubb Hobøl IL Klasse Gutter 12 år y Øvelse K40
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter 12 år y Øvelse K40

Gutter RC D - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sander Hallanger Klubb Botne SK Klasse Gutter RC D Øvelse K40
Navn Finden, Even Klubb Botne SK Klasse Gutter RC D Øvelse K40
Navn Gustavsen, Herman Hesthol Klubb Botne SK Klasse Gutter RC D Øvelse K40
Navn Omholt, Sverre Nygård Klubb Veme Sportsklubb Klasse Gutter RC D Øvelse K40
Navn Rønningen, Elias Klubb Hof IL Klasse Gutter RC D Øvelse K40
Navn Sandsether, Noah Espenhahn Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter RC D Øvelse K40
Navn Stensland-Larsen, Brage Klubb Sandar IL Klasse Gutter RC D Øvelse K40

J 10 år og y. - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sanne, Silje Klubb Botne SK Klasse J 10 år og y. Øvelse K10
Navn Sanne, Malin Helene Klubb Botne SK Klasse J 10 år og y. Øvelse K10

J 10 år og y. - K5

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sanne, Silje Klubb Botne SK Klasse J 10 år og y. Øvelse K5
Navn Sanne, Malin Helene Klubb Botne SK Klasse J 10 år og y. Øvelse K5

Jenter 12 år y - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Midtskogen, Ingvild Synnøve Klubb Kollenhopp Klasse Jenter 12 år y Øvelse K40

Jenter RC D - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Liane, Marie Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter RC D Øvelse K40

M junior - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andres, Abayomi Magnus Klubb Østre Aker Skiklubb - Ski Klasse M junior Øvelse K40

M Veteran - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn håheim, pål Klubb Froland IL Klasse M Veteran Øvelse K40
Navn Kjellsen, Magnus Trevisan Klubb Østre Aker Skiklubb - Ski Klasse M Veteran Øvelse K40
Navn Sørbø, Ingebrigt Klubb Gjerstad IL Klasse M Veteran Øvelse K40
Navn Sørstad, Gjermund Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M Veteran Øvelse K40
Navn Tellefsen, Jan Erik Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M Veteran Øvelse K40
nif-epi04, 04
Morten V. Eriksen