Hopp til innhold

Grenland vintercup 5-sprint fristil

Renn 5 i Grenland vintercup. Rennet er et sprintrenn i fristil med klasser fra 6 år og opp til senior. Prologer og finaler fra 11 år og oppover. Kafe og premieutdeling på klubbhuset.

  • Når: 13.02.2019
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Gulset
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.02.2019

Annen informasjon

  • Adresse: Fredrik Mydske Nilsen 3744 SKIEN
  • Telefon: 97110071
  • E-post: frenils@online.no
  • Kontonummer: 26102217739
  • Hjemmeside: http://www.gulsetski.no
  • Koordinator: Frode Heimdal
  • Cup koordinator: Kristoffer Solvik
  • TD: Per Asdal

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 13.02.2019 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 13.02.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 13.02.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 13.02.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 13.02.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 13.02.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 13.02.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 13.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 13.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 13.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 13.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 13.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 13.02.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 13.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 13.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 13.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 13.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 13.02.2019 Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 13.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Honningdal, Jenny Lange Klubb Gulset IF Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Kari Kaasin Klubb Herkules Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Torblå, Anne Klubb Siljan IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten-Andersen, Timian Klubb Ørn, IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Giske, Henrik Klubb Herkules Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Honningdal, Jørgen Bentsen Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolle, Leon Løvgren Klubb Ørn, IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilssen, Jakob Fibiger Klubb Ørn, IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordang, Jørgen Namløs Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Serkland, Simen Wilhelmsen Klubb Melum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Alexander Eek Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skolem, Olav Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tolo, Mats Noddeland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Jesper Klubb Siljan IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Svarstad IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Garmo, Johannes Lykseth Klubb Siljan IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjone, Alex Klubb Kvelde IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Oliver Svensli Klubb Siljan IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Leistad, Endre Aakre Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sejdiu, Ari Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Jonas Heimdal Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Torblå, Eirik Klubb Siljan IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Torblå, Tobias Klubb Siljan IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Leon Andreas Amandussen Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Årland, Samuel Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Aksel Johan Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Gundersen, Henrik Svendsen Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Markus Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen-grinilia, Viktor Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Laurendz, Martin Hansen Klubb Siljan IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lomme, Albert Alexander Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Låhne, Magnus Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Anders Honningdal Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Opland, Blu William Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavenes, Halvard Klubb Bamble IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Haakon Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri

G 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Hans Martin Klubb Ørn, IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri

G 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Thorsen, Mats Jacob Vestmoen Klubb Ørn, IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratli, Erik Lofthus Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Halland, Mats Klubb Melum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Henriksen, Johan Høgli Klubb Herkules Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Liane, Håkon Sauar Klubb Herkules Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Saga, Aleksander Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Serkland, Jonas Wilhelmsen Klubb Melum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tehrani, Benjamin Klubb Herkules Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Jørgen Klubb Siljan IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Emrik Aarhus Klubb Siljan IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugo, Olav Andreas Klubb Herkules Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Omholt, Emil Skagestad Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tallakstad, Jonathan Schøne Klubb Kvelde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjelldal, Mari Klubb Svarstad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nygård, Elise Lunder Klubb Gulset IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skifjeld, Ingeborg Klubb Herkules Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Elise Klubb Herkules Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Erikstein, Maren-Helen Klubb Herkules Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugo, Marie Klubb Herkules Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hella, Katinka Hellestøl Klubb Herkules Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Maren Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kallestad, Maren Hyni Klubb Herkules Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Signe Kaasin Klubb Herkules Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilssen, Mille Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandvik, Eline Tvedt Klubb Melum IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirnes, Tonje Klubb Herkules Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Stamland, Tora-Kristine Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveten, Brage Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Tuva Wergeland Klubb Gulset IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Halland, Maria Klubb Melum IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Honningdal, Sigrid Bentsen Klubb Gulset IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Omholt, Helene Skagestad Klubb Hei, IL - Ski Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leistad, Vilde Aakre Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundsett, Linnea Fredrikke Andreassen Klubb Bamble IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Tallakstad, Malene Schøne Klubb Kvelde IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri

J 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Polland, Elise Drøpping Klubb Bamble IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Talmo, Kamilla Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri

J 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Gyrid Wergeland Klubb Gulset IF Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalsegg, Elvira Klubb Gulset IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Honningdal, Jenny Lange Klubb Gulset IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhra, Oline Klubb Gulset IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Obrestad-Kolbu, Una Klubb Gulset IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavenes, Vårin Klubb Bamble IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Celine Klubb Herkules Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Andresen, Tiril Stensrød Klubb Gulset IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Opland, Pil Evelina Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI03, 03