Hopp til innhold

Gaustablikk sprinten 2019

RIL Langrenn arrangerer langrenn/kretsrenn i ny løypetrasé på Gaustablikk

  • Når: 17.03.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Gaustablikk
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 17.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 17.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 17.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edvardsen, Viljar Klubb Tinn IL Ski Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Følsvik-Lileng, Karen Amalie Klubb Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strogan-Palavra, Anastacia Klubb Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Westbye, Andreas Rolseth Klubb Asker Skiklubb Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barlindokk, Tommy Aleksander Klubb Rjukan IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Vetle Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Christian Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fæhn, Marius Gardsteig Klubb Tinn IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gunleiksrud, Noah Klubb Tinn IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westbye, Fredrik Rolseth Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Midtgarden, Halvor Aarnes Klubb Rjukan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimstad, Torolf Klubb Rjukan IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gvammen, Jon Eilev Engell Klubb Rjukan IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Mathias Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Telle, Trym Bjåen Klubb Rjukan IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Jonas Lien Klubb Rjukan IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gvammen, Nils Andreas Engell Klubb Rjukan IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jucinskas, Vykintas Klubb Sauland IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løfshus Skaug, Oscar Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Telle, Sigve Bjåen Klubb Rjukan IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leidal, Ivo Løvetann Klubb Rjukan IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Midtgarden, Eirik Aarnes Klubb Rjukan IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Waskaas, Amund Tøråsen Klubb Rjukan IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leidal, Uma Eple Klubb Rjukan IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garaas, Karen Rønsen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Waskaas, Thea Helene Tøråsen Klubb Rjukan IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunleiksrud, Ragnhild Xiu Klubb Tinn IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mowinckel, Mathilde Klubb Tinn IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Eline Sandquist Klubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mælandsmo, Idunn Murtnes Klubb Heddal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Morten V. Eriksen