Hopp til innhold

TV cup 1 - Osebergrennet

FORESPØRSEL OM ETTERANMELDING SENDES PÅ osebergskilag@gmail.com. ORDINÆR PÅMELDING STENGER TIRSDAG 11 dessember __________________________________________________________________________________ Oseberg Skilag arrangerer TV cupens 1 renn, fristil intervallstart, søndag 16.12.2018. VI HAR SNØ OG DET BLIR RENN! HVIS VÆRMELDING HOLDE FÅR VI ÅPNET ENNÅ FLERE LØYPER Arrangementet finner sted på Storås, Stokke. Første start kl 11:00. Dette er et fluorfritt arrangement for klasser 16 år og yngre i henhold til nye regler i Norges Skiforbundet Pass på at du blir påmeldt i riktig årsklasse (2005=14år og 2008=11 år)

  • Når: 16.12.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Stokke
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.12.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 115
Start 16.12.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 115
Start 16.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 16.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkeland, Lyder Asdøl Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Borg, Sigbjørn Klubb Stokke IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Danielsen, Vetle Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjone, Jakob Nilsen Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordby, Filip Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abakas-Tvetene, Matias Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aravena-Ibarra, Matias Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Jesper Klubb Siljan IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergfjord, Johannes Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjone, Alex Klubb Kvelde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafredal, Ole Jørgen Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Lars Hovland Killi Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Jens Oskar Bjerke Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leistad, Endre Aakre Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Jonas Heimdal Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Ludvig Anker Rosenørn Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveva, Felix Tho Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torblå, Eirik Klubb Siljan IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torblå, Tobias Klubb Siljan IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anholt, Jesper Elias Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hårstadhaugen, Amund Thorstein Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lomme, Albert Alexander Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Anders Honningdal Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opland, Blu William Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schröder, Finn Wilfried Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjelland, Eirik Hjerpekjønn Klubb Stokke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Smitt, Kristian Nergård Klubb Stokke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stavnum, Jonas Klubb Stokke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Førsund-Njøten, Henrik Klubb Botne SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Haakon Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rivenes, Henrik Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Victor Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røysland, Tov Klubb Tinn IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Danielsen, Mathias Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Onsøien, Tore Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, William Cumbes Klubb Gransherad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Søby, Sindre Andreas Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vidum, Marius Fevang Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Walle, Robert Ursin-Holm Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Håkon Tho Klubb Heddal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørgum, Adrian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunnerød, Kolbjørn Hage Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Iver Elias Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbø, Halvor Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Eskil Rolland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugerud, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Fredrik Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rivenes, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bekkevar, Jonathan Ugland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Birkeland, Mikkel Asdøl Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bringeland, Sondre Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fon, Harald Jørgen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heinert, Erling Johan Fredriksen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Konttorp-Berg, Endre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordby, Emrik Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Achtentuch, Jonatan Nielsen Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Jørgen Klubb Siljan IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berge, Kasper Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Horntvedt, Aksel Klubb Stokke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jeppsson, Mathias Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lie, Mathias Døvle Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lysebo, Sigurd Klubb Kvelde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schröder, Wilhelm Leander Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Syversen, Linus Huseby Klubb Botne SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tallakstad, Jonathan Schøne Klubb Kvelde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Verpe, Øystein Jonassen Klubb Tokke, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Østenstad, Markus Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Mathea Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Horn, Vilde Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Juliussen, Anna Strøm Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nygård, Elise Lunder Klubb Gulset IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkevar, Othilie Ugland Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holtan, Olivia Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Horntvedt, Hanna Klubb Stokke IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingebretsen, Lykke Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lefsaker, Leah Myhre Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Petterson, Isabella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Kristina Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Matsen, Maren Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Petterson, Isabella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarbøvik, Mia Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leistad, Vilde Aakre Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Liverød, Camilla Vataker Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Onsøien, Mari Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Onsøien, Gjertrud Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stavnum, Alette Klubb Stokke IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tallakstad, Malene Schøne Klubb Kvelde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Mathilde Klubb Stokke IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukvik, Anette Løvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Morken, Anna Vetvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Randby, Nora Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Anundskås, Guro Tho Klubb Heddal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdejord, Ingeborg Klubb Heddal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Berge, Cornelia Klubb Larvik Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Selma Gusland Klubb Larvik Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ane Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Juliussen, Ingrid Strøm Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lefsaker, Mia Myhre Klubb Andebu IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Ona Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fon, Maren Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ingrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Jenny Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Konttorp-Berg, Edith Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Opland, Pil Evelina Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveva, Alette Tho Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Ivrig, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berrefjord, Anne Omholt Klubb Svarstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hynne, Julie Marie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berrefjord, Håkon Omholt Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Adrian Einvik Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rilvaag, Tinus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Glassverket IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Simen Bergh Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kåsa, Hans Olav Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Winberg, Pål Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix