Hopp til innhold

Gransheradsprinten 2019

  • Når: 16.02.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Gransherad
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 16.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 16.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100
Start 16.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 16.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Thirill Tråer Klubb Gransherad IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Eek, Aslak Hovde Klubb Heddal IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Åsmund Våle Klubb Tinn IL Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Lilleland, Åse Sauro Klubb Tinn IL Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Løndal, Eline Hovde Klubb Gransherad IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Christoffersen, Herbjørn Våle Klubb Tinn IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Danielsen, Vetle Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lilleland, Johans Sauro Klubb Tinn IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Sondre Tråer Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjone, Alex Klubb Kvelde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gunleiksrud, Noah Klubb Tinn IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Askim, Aron Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Folseraas, Torkil Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lid, Jonas Klubb Heddal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evju, Emre Sveinsønn Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røysland, Tov Klubb Tinn IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skiaker, Oliver Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Mathias Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Førde, Andreas Sørensen Klubb Heddal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Norheim, Torstein Klubb Skade, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, William Cumbes Klubb Gransherad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Søby, Sindre Andreas Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Telle, Trym Bjåen Klubb Rjukan IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Håkon Tho Klubb Heddal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bolkesjø, Halvor Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestgarden, Iver Semb Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jucinskas, Vykintas Klubb Sauland IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindskog, Audun Klubb Rein, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skårdal, Halvor Bondal Klubb Gransherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Telle, Sigve Bjåen Klubb Rjukan IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Valencia, Augustin Ignacio Cenete Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Apeland, Simen Vassbotten Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Askim, Iver Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leidal, Ivo Løvetann Klubb Tinn IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Støren, Carl-Wilhelm Busch Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tallakstad, Jonathan Schøne Klubb Kvelde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edvardsen, Elvira Klubb Tinn IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evju, Tia Tomine Sveinsdatter Klubb Skarphedin, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edvardsen, Agnes Maria Klubb Tinn IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leidal, Uma Eple Klubb Tinn IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røysland, Tyra Klubb Tinn IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugane, Jenny Klubb Skade, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Nora Lunde Klubb Skade, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaasa, Kristine Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Norheim, Ane Klubb Skade, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Støren, Victoria Busch Klubb Skarphedin, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skårdal, Henriette Bondal Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tallakstad, Malene Schøne Klubb Kvelde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunleiksrud, Ragnhild Xiu Klubb Tinn IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Thea Lunde Klubb Skade, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Guro Tho Klubb Heddal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dorholt, Lise Klubb Skade, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugane, Hanna Klubb Skade, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mælandsmo, Idunn Murtnes Klubb Heddal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ingrid Haug Klubb Gransherad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Kristin Klubb Gransherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harstad, Trude Klubb Skarphedin, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øverland, Thomas Haugerud Klubb Seljord IL Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solli, Ådne André Surtevju Klubb Gransherad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horgen, André Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Håland, Sveinung Solli Klubb Skade, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rinde, Eivind Frode Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Støren, Øyvind Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02