Hopp til innhold

Hofrennet

Hof IL, langrenn inviterer til Hofrennet søndag 13/1-2019. Rennet har blitt flyttet til reserve arenaen Borgen skianlegg, med kiosk, sekretariat og garderober. Rennleder er Helge Nordby, mob. 99584969

  • Når: 13.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hof
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 13.01.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 13.01.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 13.01.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 13.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Abel Engh, Martin Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Anmarkrud, Adam Klubb Ivrig, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Borg, Sigbjørn Klubb Stokke IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eikenes, Magnus Aasrud Klubb Svarstad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjone, Jakob Nilsen Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haavardsholm, Oliver Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Honningdal, Jørgen Bentsen Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindsverk, Oliver Klubb Svarstad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvmo, Jakob Hotvedt Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvik, Håvard Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsen, Peter Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vatnedal, Frej Klubb Berger Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abakas-Tvetene, Matias Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Svarstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjone, Alex Klubb Kvelde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Glad, Kristian Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellesø, Leon Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holt, Martin Hannevold Klubb Svarstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Jens Oskar Bjerke Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Jonas Heimdal Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveva, Felix Tho Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasand, Lars Kristian Klubb Eggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Askim, Aron Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgen, Aksel Johan Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Folseraas, Torkil Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Friis, Nicolai Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuheim, Magnus Rønneberg Klubb Hof IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hårstadhaugen, Amund Thorstein Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsane, Christoffer Riis Klubb Stokke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lid, Jonas Klubb Heddal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Anders Honningdal Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opland, Blu William Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rustad, Karl Magnus Klubb Hof IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Smitt, Kristian Nergård Klubb Stokke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjentland, Tollef Klubb Svarstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trøim, Bue Tobias Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dabe, Axel Gutterød Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Freyer, Sander Andreas Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Førsund-Njøten, Henrik Klubb Botne SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolbjørnsrud, Olliver Wærsted Klubb Eggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Seawright, Thomas Akselsen Klubb Svarstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjelland, Eirik Hjerpekjønn Klubb Stokke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finne, Axel William Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langedrag, Herman Vennerød Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Markmanrud, Erlend Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Onsøien, Tore Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sølvik, Eivind Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørgum, Adrian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engedahl, Jakob Kristoffer Skjold Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Iver Elias Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nome, Oscar Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Eskil Rolland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestgarden, Iver Semb Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremstad, Kristian Klubb Nanset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugerud, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hermansen, Morten Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Fredrik Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjeldal, Alv Sigurd Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Mats Jacob Vestmoen Klubb Ørn, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dingstad, Linus Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fon, Harald Jørgen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Halland, Mats Klubb Melum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallgrimsen, Ludvik Lien Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heinert, Erling Johan Fredriksen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Konttorp-Berg, Endre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Saga, Aleksander Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askim, Iver Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bringeland, Sondre Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Friis, Emil Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjersøyen, Lars Oliver Engen Klubb Nordre Sande IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haavardsholm, Jacob Eikedalen Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Elliot Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heinert, Georg Anthonius Fredriksen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jeppsson, Mathias Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lie, Isak Langseth Klubb Andebu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lysebo, Sigurd Klubb Kvelde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Næss, Theodor Klubb Kvelde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandbråten, Sander Holen Klubb Eggedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tallakstad, Jonathan Schøne Klubb Kvelde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Mathea Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjelldal, Mari Klubb Svarstad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fladeby, Olea Kristin Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nelson, Inez Klubb Svarstad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjulstad, Sara Othilie Klubb Svarstad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvet, Louise Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ennals, Cecilia Louise Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallgrimsen, Celine Lien Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ziener, Tine Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borg, Tuva Klubb Stokke IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Kristina Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Halland, Maria Klubb Melum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Honningdal, Sigrid Bentsen Klubb Gulset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Matsen, Maren Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarbøvik, Mia Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Støren, Victoria Busch Klubb Skarphedin, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Carlsen, Jenny Elise Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engh, Johanne Høegh Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Nanset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haavardsholm, Vilde Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjosavik, Aasa Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Onsøien, Mari Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Onsøien, Gjertrud Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solvik, Ingrid Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stavnum, Alette Klubb Stokke IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tallakstad, Malene Schøne Klubb Kvelde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegård, Ingrid Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Lilleba Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnstad, Mathilde Klubb Stokke IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Folseraas, Vilde Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gunleiksrud, Ragnhild Xiu Klubb Tinn IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukvik, Anette Løvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Morken, Anna Vetvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ennals, Emily Christina Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamgaard, Marie Løitegård Klubb Rødberg IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Kristin Melby Klubb Svarstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fladeby, Linde Johanne Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ane Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Førsund-Njøten, Helene Klubb Botne SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haavardsholm, Anna Eikedalen Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Fie Rolstad Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Langedrag, Alvilde Vennerød Klubb Ivrig, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundve, Kristiane Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ziener, Henriette Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Tuva Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fon, Maren Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ingrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Jenny Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Klavenes, Karen Hasaas Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Konttorp-Berg, Edith Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stene, Mari Rød Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveva, Alette Tho Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjortland, Ida Sofie Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mustad, Brita Cecilie Meen Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, August Langestrand Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gravningen, Hans Gunnar Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Horgen, André Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kåsa, Hans Olav Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Støren, Øyvind Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tallakstad, Henrik Klubb Svarstad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Winberg, Pål Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01