Hopp til innhold

Grenland vinter cup renn 1 - Jarseng

Grenland vintercup er et samarbeid mellom IL Hei, Gulset IF, IL Hauken, Stathelle Ski, IF Ørn og Siljan IL. Cupen består av 6 forskjellige renn, alle med ulik konkurranseform. Cupen er spesielttilrettelagt for aldersgruppa 6-14 år, men i noen renn vil det også være klasse for 15-16 år, juniorer og voksne. Renn nr 1 på Jarseng er fristil intervallstart.

  • Når: 16.01.2019
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Jarseng skianlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.01.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2019 Klasse G 6 og 7 Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2019 Klasse J 6 og 7 Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2019 Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Lyder Asdøl Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Botten-Andersen, Timian Klubb Ørn, IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Giske, Henrik Klubb Herkules Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haji Ahmed, Omar Nuur Klubb Melum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lipetc, Daniil Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilssen, Jakob Fibiger Klubb Ørn, IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordang, Jørgen Namløs Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Serkland, Simen Wilhelmsen Klubb Melum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Alexander Eek Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skolem, Olav Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Syversen, Linus Huseby Klubb Botne SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tolo, Mats Noddeland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aravena-Ibarra, Matias Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Jesper Klubb Siljan IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Svarstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Garmo, Johannes Lykseth Klubb Siljan IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjone, Alex Klubb Kvelde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Oliver Svensli Klubb Siljan IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leistad, Endre Aakre Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Ole Andreas Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sejdiu, Ari Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Jonas Heimdal Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torblå, Eirik Klubb Siljan IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torblå, Tobias Klubb Siljan IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveten, Brage Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Leon Andreas Amandussen Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Årland, Samuel Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gundersen, Henrik Svendsen Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gustavsen, Mathias Bakke Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Markus Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kornmo, Sondre Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Laurendz, Martin Hansen Klubb Siljan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lomme, Albert Alexander Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Låhne, Magnus Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Anders Honningdal Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opland, Blu William Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stavenes, Halvard Klubb Bamble IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steen-Hansen, Håkon Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Syversen, Fredrik Bolt Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Valøen, Thomas Edward Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øygarden, Ole Andreas Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Haakon Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skoglund, Herman Klubb Hauken, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Hans Martin Klubb Ørn, IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestli, Nicolai Hegg Klubb Nanset IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Brede Bygjordet Klubb Ørn, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Mats Jacob Vestmoen Klubb Ørn, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 6 og 7 - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratli, Erik Lofthus Klubb Gulset IF Klasse G 6 og 7 Øvelse Fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Mikkel Asdøl Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerva, Pål William Klubb Ørn, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Børresen, Isak Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haji Ahmed, Zakaria Nuur Klubb Melum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Halland, Mats Klubb Melum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugstoga, Mats Larvoll Klubb Ørn, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Henriksen, Johan Høgli Klubb Herkules Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Marius Klubb Ørn, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Leirflaten, Even Sterner Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Liane, Håkon Sauar Klubb Herkules Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Omholt, Emil Skagestad Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rambekk, Mikkel Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Saga, Aleksander Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Serkland, Jonas Wilhelmsen Klubb Melum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steen-Hansen, Eirik Klubb Ørn, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tehrani, Benjamin Klubb Herkules Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Emrik Aarhus Klubb Siljan IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjelldal, Mari Klubb Svarstad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nygård, Elise Lunder Klubb Gulset IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skifjeld, Ingeborg Klubb Herkules Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Søli, Tuva Ravn Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Elise Klubb Herkules Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Erikstein, Maren-Helen Klubb Herkules Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugo, Marie Klubb Herkules Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hella, Katinka Hellestøl Klubb Herkules Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Maren Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kallestad, Maren Hyni Klubb Herkules Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Signe Kaasin Klubb Herkules Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilssen, Mille Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandvik, Eline Tvedt Klubb Melum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirnes, Tonje Klubb Herkules Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stamland, Tora-Kristine Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tvedt, Silje Bredesen Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halland, Maria Klubb Melum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Honningdal, Sigrid Bentsen Klubb Gulset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Omholt, Helene Skagestad Klubb Hei, IL - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vingereid, Marie Elisabeth Gylder Klubb Gulset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Ann-Cecilie Knutsen Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Leistad, Vilde Aakre Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundsett, Linnea Fredrikke Andreassen Klubb Bamble IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Aleah Martine Jensen Klubb Bamble IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Smedsli, Linnea Kilen Klubb Melum IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Solvik, Ingrid Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tallakstad, Malene Schøne Klubb Kvelde IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Polland, Elise Drøpping Klubb Bamble IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Stubberød, Tuva Klubb Ørn, IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Talmo, Kamilla Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 6 og 7 - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Kari Kaasin Klubb Herkules Ski Klasse J 6 og 7 Øvelse Fri
Navn Torblå, Anne Klubb Siljan IL Klasse J 6 og 7 Øvelse Fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Garmo, Oline Lykseth Klubb Siljan IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavenes, Vårin Klubb Bamble IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Celine Klubb Herkules Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Obrestad-Kolbu, Una Klubb Gulset IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Opland, Pil Evelina Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olesen, Marte Riis Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mustad, Brita Cecilie Meen Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sjøboden, Herman Klubb Hauken, IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri

M 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Sindre Aarrestad Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

Menn senior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kåsa, Hans Olav Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Winberg, Pål Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix