Hopp til innhold

TV cup 2- Svarstadrennet

Utvida påmeldingsfrist til 28.12.18. Flotte forhold og vi håper flere ønsker å delta! Svarstad ski ønsker velkommen til Svarstadrennet og cuprenn nr 2 i TVSK. Rennet går i klassisk stil med normaldistanser. Fellesstart fra 13 år-senior. Vanlig enkeltstart for 8-12 år. Barneskirennet er for løpere 0-7 år. Gratis skirenn for disse og premie når de passerer mål!

  • Når: 30.12.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Svarstad
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.12.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Lyder Asdøl Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjone, Jakob Nilsen Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Honningdal, Jørgen Bentsen Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Njøten, Eirik Klubb Botne SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skaug, Jacob Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatnedal, Frej Klubb Berger Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergfjord, Johannes Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Svarstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glad, Kristian Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hafredal, Ole Jørgen Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellesø, Leon Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holt, Martin Hannevold Klubb Svarstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leistad, Endre Aakre Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sejdiu, Ari Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Jonas Heimdal Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sveva, Felix Tho Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorbjørnsen, Joakim Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Friis, Nicolai Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hårstadhaugen, Amund Thorstein Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleiv, Jon Mathias Tørnes Klubb Idrettslaget Tørn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleiv, Olav Anker Tørnes Klubb Idrettslaget Tørn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Korsane, Christoffer Riis Klubb Stokke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Anders Honningdal Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rekvik, Eirik Sydtveit Klubb Siljan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjelland, Eirik Hjerpekjønn Klubb Stokke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smitt, Kristian Nergård Klubb Stokke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjentland, Tollef Klubb Svarstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trøim, Bue Tobias Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Førsund-Njøten, Henrik Klubb Botne SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafredal, Erling Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røysland, Tov Klubb Tinn IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seawright, Thomas Akselsen Klubb Svarstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langedrag, Herman Vennerød Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Onsøien, Tore Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaug, Syvert Klubb Svarstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vestli, Nicolai Hegg Klubb Nanset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Håkon Tho Klubb Heddal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engedahl, Jakob Kristoffer Skjold Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunnerød, Kolbjørn Hage Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holm, Iver Elias Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbø, Halvor Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Kristian Klubb Nanset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Fredrik Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjeldal, Alv Sigurd Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsen, Mats Jacob Vestmoen Klubb Ørn, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Emil Johan Elgesem Klubb Kvelde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Birkeland, Mikkel Asdøl Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bringeland, Sondre Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Njøten, Jakob Klubb Botne SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjulstad, Sigurd Tepsel Klubb Svarstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trovik Rimeslåtten, Emil Klubb Svarstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Urstad, Lars Emil Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Gustav Elgesem Klubb Kvelde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eikenes, Magnus Aasrud Klubb Svarstad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Friis, Emil Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjersøyen, Lars Oliver Engen Klubb Nordre Sande IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lie, Mathias Døvle Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lysebo, Sigurd Klubb Kvelde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Næss, Theodor Klubb Kvelde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tallakstad, Jonathan Schøne Klubb Kvelde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Mathea Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjelldal, Mari Klubb Svarstad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fladeby, Olea Kristin Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Synne Bjørge Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nelson, Inez Klubb Svarstad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reiersdal, Elise Klubb Idrettslaget Tørn Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tveiten, Lotte Klubb Svarstad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lefsaker, Leah Myhre Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilssen, Mille Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaug, Astrid Klubb Svarstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Kristina Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Honningdal, Sigrid Bentsen Klubb Gulset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nakjem, Ingebjørg Klubb Svarstad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reiersdal, Matilde Klubb Idrettslaget Tørn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Nanset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leistad, Vilde Aakre Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Liverød, Camilla Vataker Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Onsøien, Mari Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Onsøien, Gjertrud Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tallakstad, Malene Schøne Klubb Kvelde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Mathilde Klubb Stokke IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gunleiksrud, Ragnhild Xiu Klubb Tinn IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukvik, Anette Løvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Polland, Elise Drøpping Klubb Bamble IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Randby, Nora Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stubberød, Tuva Klubb Ørn, IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Talmo, Kamilla Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Gyrid Wergeland Klubb Gulset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Anundskås, Guro Tho Klubb Heddal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdejord, Ingeborg Klubb Heddal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Kristin Melby Klubb Svarstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knotten, Elin Katrine Klubb Ivrig, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vinjerui, Sigrid Klubb Byrte IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baklie, Maja Klubb Svarstad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fladeby, Linde Johanne Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Førsund-Njøten, Helene Klubb Botne SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helmers, Ronja Eloise Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Fie Rolstad Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lefsaker, Mia Myhre Klubb Andebu IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhra, Oline Klubb Gulset IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhre, Anna Regine Klubb Vegårshei IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundve, Kristiane Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Celine Klubb Herkules Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Jenny Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helmers, Leah Emilie Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klavenes, Karen Hasaas Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sveva, Alette Tho Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Møller-Hansen, Hanna Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berrefjord, Anne Omholt Klubb Svarstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdejord, Annbjørg Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Melanie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Qvenild-svennungsen, Marthe Klubb Ørn, IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Winnes, Amalie Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonden, Inger Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Mustad, Brita Cecilie Meen Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Karoline Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Trømborg, Barbro Kvåle Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grinilia, Åsmund Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Adrian Einvik Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordbru, Lukas Klubb Larvik Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Vemund Hogstad Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rilvaag, Tinus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørbø, Magnus Klubb Gjerstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gravningen, Even Klubb Stokke IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoppestad, Lars Erik Gyving Klubb Heddal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ingebretsen, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhra, Håvard Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøboden, Herman Klubb Hauken, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Henrik Alexander Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Sindre Aarrestad Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bertelsen, Henrik Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugan, Tobias Hafredal Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moland, Mons Kjærås Klubb Stokke IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhra, Håvard Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Osnes, Jon Rabe Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Simen Bergh Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Polsrød, Magnus Wedege Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, August Langestrand Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bonden, Hans Kristian Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bonden, Eirik Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Breda, Mats Håkon Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Christensen, William Ekornrød Klubb Siljan IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gravningen, Magnus Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gravningen, Hans Gunnar Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kåsa, Hans Olav Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nelson, Håkon Klubb Svarstad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rekvik, Kim Vegard Klubb Siljan IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Risholt, Vebjørn Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Smenes, Atle Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tallakstad, Henrik Klubb Svarstad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Teien, Henrik Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Teien, Eirik Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Teien, Herman Sjøl Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Winberg, Pål Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ødegaarden, Thomas Asheim Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB scanpix