Hopp til innhold

Samling Team Veidekke Oslofjord 13-16 år

Team Veidekke Oslofjord, Styringsgruppen i TVOF og IL Runar skigruppe inviterer til en treningssamling for langrennsutøvere på Oslofjord Convention Center i Melsomvik i Vestfold. Dette er en samling for utøvere født 2003-2006.

  • Når: 14.9 - 16.09.2018
  • Hvor: Oslo Convention Center
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.09.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.09.2018 Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 1950 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2018 Klasse G14 Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 1950 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2018 Klasse G15 Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 1950 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2018 Klasse G16 Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 1950 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2018 Klasse J13 Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 1950 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2018 Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 1950 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2018 Klasse J15 Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 1950 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2018 Klasse J16 Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 1950 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G13 - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Flaten, Mathias Jovik Klubb Røa IL Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Hove, Sondre Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Nordbæk, Philip Alexander Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Otterdal, Endre Kvalheim Klubb Nes Ski Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Thorvik, Emil Torbergsen Klubb Nes Ski Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G13 Øvelse Sprint, klassisk

G14 - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Fredriksen, Truls Klubb Spydeberg IL Klasse G14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Thue, Oscar Vincent Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G14 Øvelse Sprint, klassisk

G15 - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Biering, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Klubb Røa IL Klasse G15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Nome, Oscar Klubb Runar, IL Klasse G15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Vik, Sivert Ladstein Klubb Heming, IL Klasse G15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G15 Øvelse Sprint, klassisk

G16 - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G16 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G16 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G16 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Fremstad, Kristian Klubb Nanset IF Klasse G16 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G16 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse G16 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Hustad, Alexander Damiano Klubb Røa IL Klasse G16 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Liland, Jostein Henri Klubb Runar, IL Klasse G16 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G16 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G16 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Rivenes, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G16 Øvelse Sprint, klassisk

J13 - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Gundersen, Johanne Terland Klubb Heming, IL Klasse J13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Stavnum, Alette Klubb Stokke IL Klasse J13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J13 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J13 Øvelse Sprint, klassisk

J14 - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Bjørnstad, Mathilde Klubb Stokke IL Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Flugstad, Maria Willumsen Klubb Lommedalens IL Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Höglund, Emma Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Kjæreng, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Sanness, Caroline Klubb Bækkelagets SK Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Talmo, Kamilla Klubb Gulset IF Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J14 Øvelse Sprint, klassisk

J15 - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse J15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Møller, Dina Klubb Try, Idrettslaget Klasse J15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Opedal, Sophie Klubb Njård Klasse J15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Fossum IF Klasse J15 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Sveen, Eline B Klubb Haslum IL Klasse J15 Øvelse Sprint, klassisk

J16 - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Cecilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J16 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse J16 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J16 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Solberg, Sofie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J16 Øvelse Sprint, klassisk
Navn Weiby, Camilla Løkstad Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J16 Øvelse Sprint, klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix