Hopp til innhold

NM bakketelemark

NM telemark parallell og sprint

  • Når: 6.1 - 07.01.2018
  • Hvor: Vågsli
  • Gren: Telemark
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140
Start 06.01.2018 Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Parallell Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Parallell Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Parallell Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Gutter 8 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 50
Start 06.01.2018 Klasse Gutter 8 år Øvelse Parallell Startkontingent 50
Start 07.01.2018 Klasse Gutter 9-10 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 50
Start 06.01.2018 Klasse Gutter 9-10 år Øvelse Parallell Startkontingent 50
Start 07.01.2018 Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Parallell Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Parallell Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Parallell Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Jenter 8 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 50
Start 06.01.2018 Klasse Jenter 8 år Øvelse Parallell Startkontingent 50
Start 07.01.2018 Klasse Jenter 9-10 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Jenter 9-10 år Øvelse Parallell Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Parallell Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Kvinner Trim Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Kvinner Trim Øvelse Parallell Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Parallell Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Parallell Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Menn Trim Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Menn Trim Øvelse Parallell Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter 11-12 år - Parallell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reinboth, Sverre Andreas Sæther Klubb Skarphedin, IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Parallell

Gutter 13-14 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahle, Mikkel Karlbom Klubb Skarphedin, IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Greibrok, Gard Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint

Gutter 13-14 år - Parallell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Greibrok, Gard Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Parallell

Gutter 15-16 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Emil Tobias Langhus Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Hagen, Lars Engebret Lillejord Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Lyngdal, Birk Frideson Klubb Skarphedin, IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Solstad Alme, Sverre Klubb Eidsvåg IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint

Gutter 15-16 år - Parallell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Emil Tobias Langhus Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Parallell
Navn Hagen, Lars Engebret Lillejord Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Parallell
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Parallell
Navn Lyngdal, Birk Frideson Klubb Skarphedin, IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Parallell
Navn Solstad Alme, Sverre Klubb Eidsvåg IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Parallell

Jenter 11-12 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hogstad-Erikstein, Ellen Klubb Skarphedin, IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Klassisk sprint

Jenter 11-12 år - Parallell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hogstad-Erikstein, Ellen Klubb Skarphedin, IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Parallell

Jenter 13-14 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøvig, Lerke Nessem Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Hexeberg, Petra Helene Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Rud-Abelseth, Andrea Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint

Jenter 13-14 år - Parallell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøvig, Lerke Nessem Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Parallell
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Parallell
Navn Rud-Abelseth, Andrea Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Parallell

Jenter 15-16 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Araldsen, Emma Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Brekke, Marthe Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Hexeberg, Petra Helene Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Husvik, Kaja Klubb Eidsvåg IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Løken, Kaja Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Rud-Abelseth, Emma Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint

Jenter 15-16 år - Parallell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Araldsen, Emma Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Parallell
Navn Brekke, Marthe Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Parallell
Navn Hexeberg, Petra Helene Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Parallell
Navn Husvik, Kaja Klubb Eidsvåg IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Parallell
Navn Løken, Kaja Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Parallell
Navn Rud-Abelseth, Emma Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Parallell

Jenter 9-10 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahle, Guro Karlbom Klubb Skarphedin, IL Klasse Jenter 9-10 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Ek Brynilsen, Tuva Klubb Morgedal IL Klasse Jenter 9-10 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Iversen, Erle Jakobsen Klubb Skarphedin, IL Klasse Jenter 9-10 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Stærk, Ingrid Marie Klubb Skarphedin, IL Klasse Jenter 9-10 år Øvelse Klassisk sprint

Jenter 9-10 år - Parallell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahle, Guro Karlbom Klubb Skarphedin, IL Klasse Jenter 9-10 år Øvelse Parallell
Navn Iversen, Erle Jakobsen Klubb Skarphedin, IL Klasse Jenter 9-10 år Øvelse Parallell
Navn Reinboth, Martha Sæther Klubb Skarphedin, IL Klasse Jenter 9-10 år Øvelse Parallell
Navn Stærk, Ingrid Marie Klubb Skarphedin, IL Klasse Jenter 9-10 år Øvelse Parallell

Kvinner Junior 17-21 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blø, Rakel Kvernberg Klubb Eidsvåg IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Bryn, Oda Helene Buck Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Duvaland, Nora Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Egeland, Gro Klubb Bjerkreim IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Ek Brynilsen, Maja Nordskog Klubb Morgedal IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Eriksen, Ella Strøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Eriksen, Gøril Strøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Gunnerød, Mille Marie Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Haugen, Andrea Fiskaa Klubb Luster Telemarkklubb Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Konow, Kaja Bjørnstad Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Løken, Martha Hoel Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Sunde, Ane Hemmestad Klubb Skarphedin, IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Vigane, Synne Klubb Bakke IF Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint

Kvinner Junior 17-21 år - Parallell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blø, Rakel Kvernberg Klubb Eidsvåg IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Bryn, Oda Helene Buck Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Duvaland, Nora Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Egeland, Gro Klubb Bjerkreim IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Ek Brynilsen, Maja Nordskog Klubb Morgedal IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Eriksen, Ella Strøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Eriksen, Gøril Strøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Gunnerød, Mille Marie Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Haugen, Andrea Fiskaa Klubb Luster Telemarkklubb Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Konow, Kaja Bjørnstad Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Løken, Martha Hoel Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Sunde, Ane Hemmestad Klubb Skarphedin, IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Vigane, Synne Klubb Bakke IF Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell

Kvinner Senior 22 år og eldre - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjølseth, Guro Helde Klubb Rival, Spkl Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint

Kvinner Senior 22 år og eldre - Parallell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjølseth, Guro Helde Klubb Rival, Spkl Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Parallell

Kvinner Trim - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikalsen, Ingrid Klubb Skarphedin, IL Klasse Kvinner Trim Øvelse Klassisk sprint
Navn Norendal, Mari Klubb Skarphedin, IL Klasse Kvinner Trim Øvelse Klassisk sprint

Kvinner Trim - Parallell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norendal, Mari Klubb Skarphedin, IL Klasse Kvinner Trim Øvelse Parallell

Menn Junior 17-21 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, John Steinar Solstad Klubb Eidsvåg IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Alstad, Tor Kjetil Klubb Eidsvåg IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Gjelstad, Kristian Lauvik Klubb Morgedal IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Gjølberg, Brage Osen Klubb Morgedal IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Hexeberg, Iver Johan Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Kvernberg, Erik Klubb Eidsvåg IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Løken, Mikkel Nygaard Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint

Menn Junior 17-21 år - Parallell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, John Steinar Solstad Klubb Eidsvåg IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Alstad, Tor Kjetil Klubb Eidsvåg IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Gjelstad, Kristian Lauvik Klubb Morgedal IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Gjølberg, Brage Osen Klubb Morgedal IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Hexeberg, Iver Johan Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Kvernberg, Erik Klubb Eidsvåg IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Løken, Mikkel Nygaard Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Parallell

Menn Senior 22 år og eldre - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryn, Henrik Buck Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Haugen, Amund Møster Klubb Fjellguten Skilag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Hole, Sivert Klubb Åndalsnes IF Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Løken, Trym Nygaard Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Østvoll, Magnus Klubb Vinje IL Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint

Menn Senior 22 år og eldre - Parallell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryn, Henrik Buck Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Parallell
Navn Haugen, Amund Møster Klubb Fjellguten Skilag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Parallell
Navn Hole, Sivert Klubb Åndalsnes IF Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Parallell
Navn Løken, Trym Nygaard Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Parallell
Navn Østvoll, Magnus Klubb Vinje IL Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Parallell

Menn Trim - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alveberg, Jacob Benjamin Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Trim Øvelse Klassisk sprint

Menn Trim - Parallell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alveberg, Jacob Benjamin Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Trim Øvelse Parallell
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix