Hopp til innhold

Gaustablikkrennet - SL

  • Når: 07.01.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Gaustablikk
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.01.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 07.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 07.01.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 07.01.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 07.01.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 07.01.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 07.01.2018 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Eirik Klubb Skade, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kildal, August Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kildal, Peder Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lorange, Oscar L'orsa Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Midtgarden, Halvor Aarnes Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rue, Vegard Funderud Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rusten, Toralf Klubb Sauda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Samuelsen, Jens Kristian Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sando, Eirik Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Pladsen, Eirik Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halseide, Helge Rognerud Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halseide, Simon Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Seltveit, Stian Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stokke, Trym Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Killi, Fredrik Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Macek, Jakob Klubb Rjukan IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Cornelius Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Snersrud, Hannah Sophie Klubb Rjukan IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Sanne Haug Klubb Sauda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjus Rue, Kaja Klubb Rjukan IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Håheim, Siri Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moe Solbrekk, Tuva Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stokke, Nora Klubb Skien Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Oda Karoline Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Ane Klubb Rjukan IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lorange, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Macek, Maja Klubb Rjukan IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Ørjan Klubb Skade, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
nif-epi04, 04
Snorre Veggan