Hopp til innhold

Andeburennet

Andeburennet 2017 Klassisk ividuell start

  • Når: 07.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Andebu
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 07.01.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 07.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 07.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 07.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 07.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 07.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 07.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 07.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 07.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 07.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen, William Klubb Siljan IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Marius Klubb Stokke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frenvik, Kristian Widerøe Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sveva, Felix Tho Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørang, Gustav Norman Bøhle Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Friis, Nicolai Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen-Hødal, Marius Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heinert, Kristian Thode Fredriksen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Korsane, Christoffer Riis Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smitt, Kristian Nergård Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thornquist, Thorben Grytnes Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Vebjørn Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fleischer, Håkon Klubb Hof IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Markus Hvitstein Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rivenes, Henrik Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Victor Klubb Skoppum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schröder, Finn Wilfried Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skiaker, Oliver Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestli, Nicolai Hegg Klubb Nanset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Martin Gunnerud Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holtan, Martin Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langedrag, Herman Vennerød Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Markmanrud, Erlend Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Onsøien, Tore Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sølvik, Eivind Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Håkon Tho Klubb Heddal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørgum, Adrian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Blindheim, Magnus Danielsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Casper Klubb Skoppum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svenning, Tobias Thoner Klubb Bamble IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rivenes, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Alnæs, Benjamin Klubb Skoppum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arvesen, Kristian Gunnerud Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustuft, Jonathan Kragemo Klubb Nanset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Adrian Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jordbru, Lukas Olai Aakerøy Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rilvaag, Tinus Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blytt, Jørgen Aksel Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frenvik, Herman Widerøe Klubb Larvik Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Friis, Emil Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hallgrimsen, Ludvik Lien Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heinert, Georg Anthonius Fredriksen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lie, Isak Langseth Klubb Andebu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sommerstad-Eid, Halvard Klubb Andebu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berge, Kasper Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjone, Jakob Nilsen Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordby, Filip Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schröder, Wilhelm Leander Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sølvik, Håvard Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hallgrimsen, Celine Lien Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lefsaker, Leah Myhre Klubb Andebu IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Kristina Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Madsen, Maren Opsahl Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Matsen, Maren Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Carlsen, Jenny Elise Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Liverød, Camilla Vataker Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Onsøien, Mari Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Onsøien, Gjertrud Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Mathilde Klubb Stokke IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grytnes, Ingeborg Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Talmo, Kamilla Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Anundskås, Guro Tho Klubb Heddal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvernsmyr, Amalie Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Madsen, Kirstine Opsahl Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ramm, Christine Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engehult, Emma Klubb Heddal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jahre, Emilie Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjortland, Ida Sofie Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kalager, Anne Sofie Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Møller-Hansen, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Cornelia Klubb Larvik Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rui-Haugerød, Aurora Elise Klubb Andebu IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steinstø, Kristiane Klubb Andebu IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundve, Kristiane Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sveva, Alette Tho Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksen, Mathea Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Idland, Ragnhild Sørsdal Klubb Andebu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thornquist, Olivia Grytnes Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elverum, Lars Klubb Stokke IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Gjermund Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Storvik, Håvard Klubb Stokke IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Winberg, Pål Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Snorre Veggan