Hopp til innhold

Hofrennet

Hofrennet er flyttet til Borgen. Hof IL arrangerer Hofrennet ved Hof skole lørdag 6. januar kl 11:00. Kiosk med salg, tilgang til kultursalen og 2 garderober i Hofhallen. Reservearena er fylkesanlegget i Borgen, Svarstad.

  • Når: 06.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Svarstad
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 115
Start 06.01.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 115
Start 06.01.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 06.01.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 06.01.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 115
Start 06.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 115
Start 06.01.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 06.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 06.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 06.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 06.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 06.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 06.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 06.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 06.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 06.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abakas-Tvetene, Matias Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalen, Peter Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Svarstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Glad, Kristian Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellesø, Leon Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holt, Martin Hannevold Klubb Svarstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leistad, Endre Aakre Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Jonas Heimdal Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveva, Felix Tho Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Friis, Nicolai Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuheim, Magnus Rønneberg Klubb Hof IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hårstadhaugen, Amund Thorstein Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsane, Christoffer Riis Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Anders Honningdal Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rief Armo, Ivar Øivindsson Klubb Skoppum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Smitt, Kristian Nergård Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjentland, Tollef Klubb Svarstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Toft, Even Klubb Hof IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Trøim, Bue Tobias Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Hof IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Førsund-Njøten, Henrik Klubb Botne SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Luther, Isac Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Victor Klubb Skoppum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skiaker, Oliver Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Arvesen, Martin Gunnerud Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grinilia, Anders Klubb Herkules Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langedrag, Herman Vennerød Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Onsøien, Tore Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sølvik, Eivind Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Toft, Sigurd Klubb Hof IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vidum, Marius Fevang Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgum, Adrian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gunnerød, Kolbjørn Hage Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Iver Elias Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Casper Klubb Skoppum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn S Engedahl, Jakob Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaug, Syvert Klubb Svarstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svenning, Tobias Thoner Klubb Bamble IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Eskil Rolland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Fredrik Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordby, Ola Gabriel Klubb Hof IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Mats Jacob Vestmoen Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Alnæs, Benjamin Klubb Skoppum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grinilia, Åsmund Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hustuft, Jonathan Kragemo Klubb Nanset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rilvaag, Tinus Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Halvard Myhra Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Disch Olsrød, Nicolai Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Friis, Emil Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Henriksen, Henrik André Kaupang Klubb Kvelde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lysebo, Sigurd Klubb Kvelde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensrud, Mats Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tandberg, Marius Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tandberg, Isak Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abakas-Tvetene, Noah Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Danda, Adam Leander Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjone, Jakob Nilsen Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Romeo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Sander Klungsør Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lea-willems, Sander Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordbrekken, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaug, Jacob Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensrud, Even Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sølvik, Håvard Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallgrimsen, Celine Lien Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Kristina Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Matsen, Maren Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaug, Astrid Klubb Svarstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Carlsen, Jenny Elise Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Nanset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leistad, Vilde Aakre Klubb Gulset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grytnes, Ingeborg Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukvik, Anette Løvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Polland, Elise Drøpping Klubb Bamble IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Annika Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjortland, Ida Sofie Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Møller-Hansen, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skavhellen, Andrine Kvilhaug Klubb Botne SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Leah Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundve, Kristiane Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Mathea Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nelson, Inez Klubb Svarstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nielsen, Kristoffer Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix