Hopp til innhold

Nordea TV cup renn 2 - Botnerennet 2018

  • Når: 13.01.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Botnemarka
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 13.01.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 13.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 13.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 13.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Svarstad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Holand, Sondre Krossøy Klubb Kvelde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Jonas Heimdal Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveva, Felix Tho Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Askim, Aron Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørang, Gustav Norman Bøhle Klubb Ivrig, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Folseraas, Torkil Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Friis, Nicolai Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heinert, Kristian Thode Fredriksen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hårstadhaugen, Amund Thorstein Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsane, Christoffer Riis Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lid, Jonas Klubb Heddal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjentland, Tollef Klubb Svarstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Trøim, Bue Tobias Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Hof IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Førsund-Njøten, Henrik Klubb Botne SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Luther, Isac Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rivenes, Henrik Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Victor Klubb Skoppum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Seawright, Thomas Akselsen Klubb Svarstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skiaker, Oliver Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørlie, André Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestli, Nicolai Hegg Klubb Nanset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Arvesen, Martin Gunnerud Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holtan, Martin Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Markmanrud, Erlend Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Midtbø, Øystein Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Onsøien, Tore Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vidum, Marius Fevang Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Håkon Tho Klubb Heddal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Baksaas, Morthen Wang Klubb Skoppum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergene, Daniel Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørgum, Adrian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engedahl, Jakob Kristoffer Skjold Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gunnerød, Kolbjørn Hage Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Casper Klubb Skoppum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Eskil Rolland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Febakke, Anders Egeland Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremstad, Kristian Klubb Nanset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugerud, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørnsen, Viktor Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Fredrik Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rivenes, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rygh, Kristoffer Klubb Botne SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjeldal, Alv Sigurd Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Mats Jacob Vestmoen Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Arvesen, Kristian Gunnerud Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Lars Klavenes Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Adrian Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jordbru, Lukas Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rilvaag, Tinus Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Halvard Myhra Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askim, Iver Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Friis, Emil Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heinert, Georg Anthonius Fredriksen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensrud, Mats Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Jacob Hofstad Ottesen Klubb Botne SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Stensrud, Even Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Syversen, Linus Huseby Klubb Botne SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingebretsen, Lykke Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilssen, Mille Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Tuva Wergeland Klubb Gulset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Kristina Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Matsen, Maren Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Midtbø, Anne Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarbøvik, Mia Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Carlsen, Jenny Elise Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Nanset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Liverød, Camilla Vataker Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Onsøien, Mari Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Onsøien, Gjertrud Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skavhellen, Othilie Kvilhaug Klubb Botne SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Mathilde Klubb Stokke IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Folseraas, Vilde Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grytnes, Ingeborg Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hamre, Sigrid Bakken Klubb Nanset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukvik, Anette Løvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stubberød, Tuva Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Gyrid Wergeland Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Anundskås, Guro Tho Klubb Heddal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovdejord, Ingeborg Klubb Heddal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engehult, Emma Klubb Heddal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Ina Halle Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Kristin Melby Klubb Svarstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordgård, Kristin Klubb Heddal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vinjerui, Sigrid Klubb Byrte IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjortland, Ida Sofie Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleiv, Guro Ingebjørg Klubb Vinje IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Møller-Hansen, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skavhellen, Andrine Kvilhaug Klubb Botne SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holand, Silje Krossøy Klubb Kvelde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Mathea Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Luther, Filippa Klubb Berger Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveva, Alette Tho Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Onsøien, Ida Elise Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tufte, Ingeborg Sørhøy Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovdejord, Annbjørg Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleiv, Åsne Margrete Klubb Vinje IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Kine Klubb Kragerø IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Qvenild-svennungsen, Marthe Klubb Ørn, IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Riise, Karoline Hast Klubb Skoppum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaale, Henriette Olsen Klubb Ivrig, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mustad, Brita Cecilie Meen Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandsæter, Eivind Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mobråthen, Magnus Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Setlo, August Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøboden, Herman Klubb Hauken, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vangsnes, Edvard Reier Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tangen, Elias Michelsen Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegg, Kristian Glasius Klubb Botne SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02