Hopp til innhold

Nordea TV cup renn 1 - Svarstadrennet

Svarstad ønsker velkommen til vårt tradisjonsrike romjulsrenn for alle fra 8 år og eldre. Vi vil også tilrettelegge for et barneskirenn for de yngre enn 8 år om vi har nok snø og løyper. For juniorene vil vi kjøre samme distanser som NC på Beitostølen fredag 5.1. Så bruk rennet vårt til en skikkelig gjennomføring! Vi oppfordrer alle til ikke å bruke fluor-holdige produkter. Vi ønsker i størst mulig grad et fluorfritt renn og vi håper dere respekterer dette selv om det ikke er noe forbud fra NSF ennå.

  • Når: 30.12.2017
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Svarstad
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2017 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2017 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2017 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2017 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2017 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.12.2017 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønvold, May Klubb Brunlanes IL Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk

FH Menn senior stående - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rød, Magnus Klubb Stokke IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Marius Klubb Stokke IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjone, Alex Klubb Kvelde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glad, Kristian Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hafredal, Ole Jørgen Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holt, Martin Hannevold Klubb Svarstad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Jonas Heimdal Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Åland, Birk Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Friis, Nicolai Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Førsund-Njøten, Henrik Klubb Botne SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heinert, Kristian Thode Fredriksen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleiv, Jon Mathias Tørnes Klubb Idrettslaget Tørn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleiv, Olav Anker Tørnes Klubb Idrettslaget Tørn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Anders Honningdal Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smitt, Kristian Nergård Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjentland, Tollef Klubb Svarstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trøim, Bue Tobias Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hafredal, Erling Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Noah Libekk Klubb Gjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rivenes, Henrik Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Victor Klubb Skoppum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schröder, Finn Wilfried Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Johannes Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Arvesen, Martin Gunnerud Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grinilia, Anders Klubb Herkules Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langedrag, Herman Vennerød Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Midtbø, Øystein Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Onsøien, Tore Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sølvik, Eivind Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Håkon Tho Klubb Heddal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørgum, Adrian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gunnerød, Kolbjørn Hage Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm, Iver Elias Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Casper Klubb Skoppum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn S Engedahl, Jakob Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaug, Syvert Klubb Svarstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbø, Halvor Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Kristian Klubb Nanset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugerud, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hermansen, Morten Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Fredrik Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rivenes, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Søllesvik, Johannes Borgen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsen, Mats Jacob Vestmoen Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arvesen, Kristian Gunnerud Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grinilia, Åsmund Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Adrian Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jordbru, Lukas Olai Aakerøy Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rilvaag, Tinus Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Halvard Myhra Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbø, Magnus Klubb Gjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Gustav Elgesem Klubb Kvelde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Friis, Emil Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hallgrimsen, Ludvik Lien Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heinert, Georg Anthonius Fredriksen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henriksen, Henrik André Kaupang Klubb Kvelde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Romeo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Henrik Klubb Svarstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støren, Carl-Wilhelm Busch Klubb Skarphedin, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tallakstad, Jonathan Schøne Klubb Kvelde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Urstad, Lars Emil bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Abakas-Tvetene, Matias Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berge, Kasper Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Danda, Adam Leander Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjone, Jakob Nilsen Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Sander Klungsør Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvik, Martin Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schröder, Wilhelm Leander Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skaug, Jacob Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sveva, Felix Tho Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sølvik, Håvard Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hallgrimsen, Celine Lien Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lefsaker, Leah Myhre Klubb Andebu IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilssen, Mille Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Tuva Wergeland Klubb Gulset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elvestad, Line Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Kristina Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håland, Nora Lunde Klubb Skade, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Madsen, Maren Opsahl Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Midtbø, Anne Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller-hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nakjem, Ingebjørg Klubb Svarstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skarbøvik, Mia Sofie Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaug, Astrid Klubb Svarstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støren, Victoria Busch Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Carlsen, Jenny Elise Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Liverød, Camilla Vataker Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Onsøien, Mari Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Onsøien, Gjertrud Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tallakstad, Malene Schøne Klubb Kvelde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Mathilde Klubb Stokke IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grytnes, Ingeborg Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukvik, Anette Løvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Thea Lunde Klubb Skade, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Maria Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kullerud, Ingrid Elise Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilssen, Tuva Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Polland, Elise Drøpping Klubb Bamble IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ramm, Christine Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Talmo, Kamilla Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Gyrid Wergeland Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Anundskås, Guro Tho Klubb Heddal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovdejord, Ingeborg Klubb Heddal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarsnes, Anne Toril Klubb Moss Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvernsmyr, Amalie Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Madsen, Kirstine Opsahl Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Annika Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Kristin Melby Klubb Svarstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jahre, Emilie Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sulusnes, Sofie Eide Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vinjerui, Sigrid Klubb Byrte IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleiv, Guro Ingebjørg Klubb Vinje IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Møller-Hansen, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Cornelia Klubb Larvik Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Leah Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løberg Fladeby, Olea Kristin Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løberg Fladeby, Linde Johanne Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundve, Kristiane Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sveva, Alette Tho Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Mathea Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hogstad, Synne Klubb Svarstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Synne Bjørge Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nelson, Inez Klubb Svarstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Thea Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Onsøien, Ida Elise Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støren, Elise Busch Klubb Skarphedin, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tufte, Ingeborg Sørhøy Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berrefjord, Anne Omholt Klubb Svarstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdejord, Annbjørg Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hynne, Julie Marie Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Melanie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristoffersen, Kine Klubb Kragerø IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riise, Karoline Hast Klubb Skoppum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørbæk, Stine Ditlefsen Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Marit Melby Klubb Svarstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kullerud, Frida Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wold, Pia Klubb Hauken, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredriksen, Ingerid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Hermansen, Marianne Klubb Rein, Idrettslaget Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Marte Louise Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvåle, Barbro Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Mustad, Brita Cecilie Meen Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brandsæter, Eivind Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Trygve Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gravningen, Even Klubb Stokke IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoppestad, Lars Erik Gyving Klubb Heddal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ingebretsen, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsen, Emil Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Setlo, August Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøboden, Herman Klubb Hauken, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vangsnes, Edvard Reier Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Sindre Aarrestad Klubb Ørn, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugan, Tobias Hafredal Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hetland, Daniel Klubb Rygene IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Homdrom, Marcus Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhra, Håvard Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Osnes, Jon Rabe Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Simen Bergh Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Polsrød, Magnus Wedege Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørkås, Gunnar Klubb Morgedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tangen, Elias Michelsen Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bertelsen, Henrik Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brenna, Vegard Skårdal Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hegg, Kristian Glasius Klubb Botne SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holm, Bjørnar Tørnes Klubb Idrettslaget Tørn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høgman, Mikael Ripel Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Fredrik Fossum Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Meen, Jens Innleggen Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nelson, Håkon Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Qvenild-Svennungsen, Bjørn Markus Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ryan, Ola Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strand, Øystein Rønning Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Søli, Andreas Bø Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tallakstad, Henrik Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Marcus Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gilberg, Kenneth Klubb Nanset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kullerud, Pål Asbjørn Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kåsa, Hans Olav Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Øivind Klubb Hjartdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Moland, Stig Zacharoff Klubb Brøttum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhr, Vebjørn Breivik Klubb Svarstad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Støren, Øyvind Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Syversen, Marcus Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Winberg, Pål Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04