Hopp til innhold

NM/NC telemark for junior og senior, HL aldersbestemte klasser 12.-13.januar

I helgen (12.-13.januar) arrangeres NM/NC i Telemark for junior og senior, samt HL for aldersbestemte klasser i Vrådal. Rekruttrenn for 10 år og yngre.

Påmeldte deltagere

Gutter 13-14 år - Klassisk

NavnKlubbKlasseØvelse
NavnHaugen, Njål Møster KlubbFjellguten Skilag KlasseGutter 13-14 år ØvelseKlassisk

Gutter 13-14 år - Klassisk sprint

NavnKlubbKlasseØvelse
NavnHaugen, Njål Møster KlubbFjellguten Skilag KlasseGutter 13-14 år ØvelseKlassisk sprint

Gutter 15-16 år - Klassisk

NavnKlubbKlasseØvelse
NavnAlme, Sverre Solstad KlubbEidsvåg IL KlasseGutter 15-16 år ØvelseKlassisk
NavnLyngdal, Birk Frideson KlubbSkarphedin, IL KlasseGutter 15-16 år ØvelseKlassisk

Gutter 15-16 år - Klassisk sprint

NavnKlubbKlasseØvelse
NavnAlme, Sverre Solstad KlubbEidsvåg IL KlasseGutter 15-16 år ØvelseKlassisk sprint
NavnLyngdal, Birk Frideson KlubbSkarphedin, IL KlasseGutter 15-16 år ØvelseKlassisk sprint

Jenter 15-16 år - Klassisk

NavnKlubbKlasseØvelse
NavnAraldsen, Emma KlubbHagahogget Låmlag KlasseJenter 15-16 år ØvelseKlassisk
NavnHexeberg, Petra Helene KlubbHagahogget Låmlag KlasseJenter 15-16 år ØvelseKlassisk
NavnLøken, Kaja KlubbBækkelagets SK KlasseJenter 15-16 år ØvelseKlassisk

Jenter 15-16 år - Klassisk sprint

NavnKlubbKlasseØvelse
NavnAraldsen, Emma KlubbHagahogget Låmlag KlasseJenter 15-16 år ØvelseKlassisk sprint
NavnHexeberg, Petra Helene KlubbHagahogget Låmlag KlasseJenter 15-16 år ØvelseKlassisk sprint
NavnLøken, Kaja KlubbBækkelagets SK KlasseJenter 15-16 år ØvelseKlassisk sprint

Kvinner Junior 17-21 år - Klassisk

NavnKlubbKlasseØvelse
NavnBlø, Rakel Kvernberg KlubbEidsvåg IL KlasseKvinner Junior 17-21 år ØvelseKlassisk
NavnBryn, Oda Helene Buck KlubbHagahogget Låmlag KlasseKvinner Junior 17-21 år ØvelseKlassisk
NavnDuvaland, Nora KlubbHagahogget Låmlag KlasseKvinner Junior 17-21 år ØvelseKlassisk
NavnEk Brynilsen, Maja Nordskog KlubbMorgedal IL KlasseKvinner Junior 17-21 år ØvelseKlassisk
NavnEriksen, Ella Strøm KlubbBækkelagets SK KlasseKvinner Junior 17-21 år ØvelseKlassisk
NavnEriksen, Gøril Strøm KlubbBækkelagets SK KlasseKvinner Junior 17-21 år ØvelseKlassisk
NavnGunnerød, Mille Marie KlubbHagahogget Låmlag KlasseKvinner Junior 17-21 år ØvelseKlassisk
NavnHaugen, Andrea Fiskaa KlubbLuster Telemarkklubb KlasseKvinner Junior 17-21 år ØvelseKlassisk
NavnHaugen, Eirin Fiskaa KlubbLuster Telemarkklubb KlasseKvinner Junior 17-21 år ØvelseKlassisk
NavnKonow, Kaja Bjørnstad KlubbHagahogget Låmlag KlasseKvinner Junior 17-21 år ØvelseKlassisk
NavnSunde, Ane Hemmestad KlubbSkarphedin, IL KlasseKvinner Junior 17-21 år ØvelseKlassisk

Kvinner Junior 17-21 år - Klassisk sprint

NavnKlubbKlasseØvelse
NavnBlø, Rakel Kvernberg KlubbEidsvåg IL KlasseKvinner Junior 17-21 år ØvelseKlassisk sprint
NavnBryn, Oda Helene Buck KlubbHagahogget Låmlag KlasseKvinner Junior 17-21 år ØvelseKlassisk sprint
NavnDuvaland, Nora KlubbHagahogget Låmlag KlasseKvinner Junior 17-21 år ØvelseKlassisk sprint
NavnEk Brynilsen, Maja Nordskog KlubbMorgedal IL KlasseKvinner Junior 17-21 år ØvelseKlassisk sprint
NavnEriksen, Ella Strøm KlubbBækkelagets SK KlasseKvinner Junior 17-21 år ØvelseKlassisk sprint
NavnEriksen, Gøril Strøm KlubbBækkelagets SK KlasseKvinner Junior 17-21 år ØvelseKlassisk sprint
NavnGunnerød, Mille Marie KlubbHagahogget Låmlag KlasseKvinner Junior 17-21 år ØvelseKlassisk sprint
NavnHaugen, Andrea Fiskaa KlubbLuster Telemarkklubb KlasseKvinner Junior 17-21 år ØvelseKlassisk sprint
NavnHaugen, Eirin Fiskaa KlubbLuster Telemarkklubb KlasseKvinner Junior 17-21 år ØvelseKlassisk sprint
NavnKonow, Kaja Bjørnstad KlubbHagahogget Låmlag KlasseKvinner Junior 17-21 år ØvelseKlassisk sprint
NavnSunde, Ane Hemmestad KlubbSkarphedin, IL KlasseKvinner Junior 17-21 år ØvelseKlassisk sprint

Kvinner Senior 22 år og eldre - Klassisk

NavnKlubbKlasseØvelse
NavnKjølseth, Guro Helde KlubbRival, Spkl KlasseKvinner Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk

Kvinner Senior 22 år og eldre - Klassisk sprint

NavnKlubbKlasseØvelse
NavnKjølseth, Guro Helde KlubbRival, Spkl KlasseKvinner Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk sprint

Menn Junior 17-21 år - Klassisk

NavnKlubbKlasseØvelse
NavnAlveberg, Jacob Benjamin KlubbBækkelagets SK KlasseMenn Junior 17-21 år ØvelseKlassisk
NavnBye, Emil Tobias Langhus KlubbBækkelagets SK KlasseMenn Junior 17-21 år ØvelseKlassisk
NavnGjølberg, Brage Osen KlubbMorgedal IL KlasseMenn Junior 17-21 år ØvelseKlassisk
NavnHagen, Lars Engebret Lillejord KlubbHagahogget Låmlag KlasseMenn Junior 17-21 år ØvelseKlassisk
NavnHexeberg, Iver Johan KlubbHagahogget Låmlag KlasseMenn Junior 17-21 år ØvelseKlassisk

Menn Junior 17-21 år - Klassisk sprint

NavnKlubbKlasseØvelse
NavnAlveberg, Jacob Benjamin KlubbBækkelagets SK KlasseMenn Junior 17-21 år ØvelseKlassisk sprint
NavnBye, Emil Tobias Langhus KlubbBækkelagets SK KlasseMenn Junior 17-21 år ØvelseKlassisk sprint
NavnGjølberg, Brage Osen KlubbMorgedal IL KlasseMenn Junior 17-21 år ØvelseKlassisk sprint
NavnHagen, Lars Engebret Lillejord KlubbHagahogget Låmlag KlasseMenn Junior 17-21 år ØvelseKlassisk sprint
NavnHexeberg, Iver Johan KlubbHagahogget Låmlag KlasseMenn Junior 17-21 år ØvelseKlassisk sprint

Menn Senior 22 år og eldre - Klassisk

NavnKlubbKlasseØvelse
NavnBryn, Henrik Buck KlubbHagahogget Låmlag KlasseMenn Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk
NavnGjelstad, Kristian Lauvik KlubbMorgedal IL KlasseMenn Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk
NavnHagen, Torstein Frønsdal KlubbHagahogget Låmlag KlasseMenn Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk
NavnHaugen, Amund Møster KlubbFjellguten Skilag KlasseMenn Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk
NavnHole, Sivert KlubbÅndalsnes IF KlasseMenn Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk
NavnKjørholt, Benjamin KlubbHagahogget Låmlag KlasseMenn Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk
NavnKværner, Harald KlubbHagahogget Låmlag KlasseMenn Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk
NavnLøken, Trym Nygaard KlubbBækkelagets SK KlasseMenn Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk
NavnRykhus, Eirik Ragnarsson KlubbPeer Gynt Alpinklubb KlasseMenn Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk

Menn Senior 22 år og eldre - Klassisk sprint

NavnKlubbKlasseØvelse
NavnAavik, Alexander KlubbBergens Skilag - Ski KlasseMenn Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk sprint
NavnBorgersen, Eirik KlubbSandnes IL KlasseMenn Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk sprint
NavnBryn, Henrik Buck KlubbHagahogget Låmlag KlasseMenn Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk sprint
NavnGjelstad, Kristian Lauvik KlubbMorgedal IL KlasseMenn Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk sprint
NavnHagen, Torstein Frønsdal KlubbHagahogget Låmlag KlasseMenn Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk sprint
NavnHalnes, Daniel KlubbTrysilgutten IL KlasseMenn Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk sprint
NavnHaugen, Amund Møster KlubbFjellguten Skilag KlasseMenn Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk sprint
NavnHole, Sivert KlubbÅndalsnes IF KlasseMenn Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk sprint
NavnKjørholt, Benjamin KlubbHagahogget Låmlag KlasseMenn Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk sprint
NavnKværner, Harald KlubbHagahogget Låmlag KlasseMenn Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk sprint
NavnLøken, Trym Nygaard KlubbBækkelagets SK KlasseMenn Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk sprint
NavnRykhus, Eirik Ragnarsson KlubbPeer Gynt Alpinklubb KlasseMenn Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk sprint
NavnSøvik, Børge KlubbIsfjorden IL KlasseMenn Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk sprint
NavnÅsprang, Eirik Frøysa KlubbHagahogget Låmlag KlasseMenn Senior 22 år og eldre ØvelseKlassisk sprint

Menn Trim - Klassisk

NavnKlubbKlasseØvelse
NavnKværner, Harald KlubbHagahogget Låmlag KlasseMenn Trim ØvelseKlassisk
NavnLyngdal, Birk Frideson KlubbSkarphedin, IL KlasseMenn Trim ØvelseKlassisk

Menn Trim - Klassisk sprint

NavnKlubbKlasseØvelse
NavnKværner, Harald KlubbHagahogget Låmlag KlasseMenn Trim ØvelseKlassisk sprint
NavnLyngdal, Birk Frideson KlubbSkarphedin, IL KlasseMenn Trim ØvelseKlassisk sprint
NIF-EPI01, 01
Morten V. Eriksen