Hopp til innhold

Bysprint Skien

Skisprint i fristil midt i gågata i Skien. For de minste vil det gjennomføres skikarusell. Det vil si at løperen kan gå når det passer fram til kl. 14.00. Voksne må gjerne følge løperen. Ønsker løperen å gå flere runder så er det bare gøy! Selve sprinten starter kl. 15.00. For de som vil gå heat må melde seg på i minidrett ved pålogging, og deretter søke på Bysprint, og velge Bysprint Skien. Det settes opp to heat. 1. heat er kvalifisering, det andre er finaleheat rangert etter tid i kvalifiseringsheat. Løypelengde 500 m opp til og med 14 år. 15 år og eldre vil løypelengde være 1000 m (to runder).

  • Når: 02.03.2019
  • Oppstart: 15:00
  • Hvor: Arkaden - Skien sentrum
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 02.03.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 02.03.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 02.03.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 02.03.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 02.03.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 02.03.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 02.03.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 02.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 02.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 02.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 02.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 02.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 02.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 02.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 02.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Kari Kaasin Klubb Herkules Ski Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Moseid, Elina Klubb Idrettslaget Tørn Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Lyder Asdøl Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Botten-Andersen, Timian Klubb Ørn, IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Simonsen, Alexander Eek Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garmo, Johannes Lykseth Klubb Siljan IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gjone, Alex Klubb Kvelde IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gunnheim, Aslak Rui Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Oliver Svensli Klubb Siljan IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sejdiu, Ari Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Jonas Heimdal Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Borgen, Aksel Johan Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kleiv, Jon Mathias Tørnes Klubb Idrettslaget Tørn Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kleiv, Olav Anker Tørnes Klubb Idrettslaget Tørn Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Anders Honningdal Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Roalstad, Emil Grandalen Klubb Kroken IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Steen-Hansen, Håkon Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Mikkel Asdøl Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerva, Pål William Klubb Ørn, IF Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bratli, Erik Lofthus Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Halland, Mats Klubb Melum IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Marius Klubb Ørn, IF Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Steen-Hansen, Eirik Klubb Ørn, IF Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Corriere, Casper Alexander Klubb Svarstad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Jon Arne Klubb Idrettslaget Tørn Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Haugo, Olav Andreas Klubb Herkules Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Mathias Øvstetun Klubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rimeslåtten, Emil Trovik Klubb Svarstad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Roalstad, Filip Grandalen Klubb Kroken IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Hannah Klubb Drangedal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nygård, Elise Lunder Klubb Gulset IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Elise Klubb Herkules Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Erikstein, Maren-Helen Klubb Herkules Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haugo, Marie Klubb Herkules Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hella, Katinka Hellestøl Klubb Herkules Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kallestad, Merethe Hyni Klubb Herkules Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Signe Kaasin Klubb Herkules Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nilssen, Mille Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sandvik, Eline Tvedt Klubb Melum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sirnes, Tonje Klubb Herkules Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Tuva Wergeland Klubb Gulset IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Halland, Maria Klubb Melum IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Honningdal, Sigrid Bentsen Klubb Gulset IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Leistad, Vilde Aakre Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Moseid, Tuva Klubb Idrettslaget Tørn Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Polland, Elise Drøpping Klubb Bamble IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stubberød, Tuva Klubb Ørn, IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Talmo, Kamilla Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Mathilde Klubb Drangedal IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Myhra, Oline Klubb Gulset IF Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Obrestad-Kolbu, Una Klubb Gulset IF Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Tiril Stensrød Klubb Gulset IF Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sveen, Jenny Cornelia Grandalen Klubb Kroken IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Ivrig, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Melanie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Grinilia, Åsmund Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Sindre Aarrestad Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Polsrød, Magnus Wedege Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Solli, Ådne André Surtevju Klubb Gransherad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myhra, Håvard Klubb Gulset IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04
NTB scanpix