Hopp til innhold

KM stafett

IF Ørn arrangerer KM stafett søndag 24.februar på Jarseng. Etappene blir Klassisk - Fri - Fri.

  • Når: 24.02.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Jarseng skianlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse Jenter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Tuva Wergeland Klubb Gulset IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Birkeland, Lyder Asdøl Klubb Gulset IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekroll, Eline Klubb Ivrig, IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjølme, Oscar Klubb Runar, IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gulliksen, Mina Alexandra Klubb Runar, IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hårstadhaugen, Amund Thorstein Klubb Runar, IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Markus Klubb Ørn, IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leistad, Endre Aakre Klubb Gulset IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lomme, Albert Alexander Klubb Gulset IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Anders Honningdal Klubb Gulset IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilssen, Mille Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opland, Blu William Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stamland, Tora-Kristine Klubb Ørn, IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steen-Hansen, Håkon Klubb Ørn, IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Jonas Heimdal Klubb Gulset IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sveva, Felix Tho Klubb Runar, IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trøim, Bue Tobias Klubb Runar, IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveten, Brage Klubb Ørn, IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wegger, Sondre Mikkelsen Klubb Runar, IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 13-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kostveit, Skule Skei Klubb Ørn, IF Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Gulset IF Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skoglund, Herman Klubb Ørn, IF Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søby, Sindre Andreas Klubb Ivrig, IL Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Walle, Robert Ursin-Holm Klubb Ivrig, IL Klasse Gutter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Kristina Axisa Klubb Andebu IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halland, Maria Klubb Melum IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandvik, Eline Tvedt Klubb Melum IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 13-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Gyrid Wergeland Klubb Gulset IF Klasse Jenter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Ann-Cecilie Knutsen Klubb Ørn, IF Klasse Jenter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Botten-Andersen, Ingrid Klubb Ørn, IF Klasse Jenter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse Jenter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse Jenter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse Jenter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Ina Halle Klubb Runar, IL Klasse Jenter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse Jenter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jahre, Emilie Knippen Klubb Andebu IL Klasse Jenter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Liverød, Camilla Vataker Klubb Andebu IL Klasse Jenter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stubberød, Tuva Klubb Ørn, IF Klasse Jenter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Talmo, Kamilla Klubb Gulset IF Klasse Jenter 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Ina Halle Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Sindre Aarrestad Klubb Ørn, IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Emil Knutsen Klubb Ørn, IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bertelsen, Henrik Klubb Ørn, IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eriksen, Brede Bygjordet Klubb Ørn, IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grinilia, Åsmund Klubb Gulset IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugan, Tobias Hafredal Klubb Gulset IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høgman, Mikael Ripel Klubb Gulset IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhra, Håvard Klubb Gulset IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Polsrød, Magnus Wedege Klubb Gulset IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Taranger, Jonathan Klubb Ørn, IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorsen, Mats Jacob Vestmoen Klubb Ørn, IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vangsnes, Edvard Reier Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gravningen, Hans Gunnar Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ødegaarden, Thomas Asheim Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øverås, Sindre Klubb Melum IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper

Mix 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Mikkel Asdøl Klubb Gulset IF Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Botten-Andersen, Timian Klubb Ørn, IF Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Braathen, Olav Norendal Klubb Ørn, IF Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bratli, Erik Lofthus Klubb Gulset IF Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bringeland, Sondre Klubb Runar, IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eriksen, Mathea Axisa Klubb Andebu IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fladeby, Olea Kristin Løberg Klubb Runar, IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fladeby, Linde Johanne Løberg Klubb Runar, IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjone, Jakob Nilsen Klubb Runar, IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gullhaug, Knut Lundsett Klubb Ørn, IF Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Jenny Synnøve Klubb Runar, IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Fie Rolstad Klubb Runar, IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Juliussen, Ingrid Strøm Klubb Runar, IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Juliussen, Anna Strøm Klubb Runar, IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klavenes, Karen Hasaas Klubb Runar, IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langslet, Else Marie Klubb Ørn, IF Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langslet, Sjur Klubb Ørn, IF Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lie, Isak Langseth Klubb Andebu IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lipetc, Daniil Klubb Gulset IF Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løvmo, Jakob Hotvedt Klubb Runar, IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Mons Klubb Ørn, IF Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilssen, Jakob Fibiger Klubb Ørn, IF Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nygård, Elise Lunder Klubb Gulset IF Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Obrestad-Kolbu, Una Klubb Gulset IF Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opland, Pil Evelina Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Simonsen, Alexander Eek Klubb Gulset IF Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøstrøm, Sindre Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steen-Hansen, Eirik Klubb Ørn, IF Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stene, Mari Rød Klubb Runar, IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søli, Tuva Ravn Klubb Ørn, IF Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tolo, Mats Noddeland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI02, 02