Hopp til innhold

Osebergrennet

VI GARANTERER GODE SNØFORHOLD (oppdatert 10.12.2017) SNØKANONENE HAR GÅTT JEVNT OG DET ER VINTER I STORÅS Oseberg skilag arrangerer renn i fristil normaldistanse med intervallstart. Vi ønsker at så mange som mulig starter skisesongen før jul. Nå blir det langrennsfest i Storås rett før jul. Storås skianlegg har nye og veldig effektive snøkanoner. I fjor var Storås en av de arenaene som åpnet aller tidligst på Østlandet. Også i år åpnet anlegget tidlig. Husk å melde på i riktig årsklasse for 2017/18 sesongen: (eks: født 2005= 13 år). Første start kl. 1000. Klubbene vil bli etterfakturert startkontingenter. Eventuell eteranmelding skjer til osebergskilag@gmail.com i Min Idrett (www.mi.nif.no), eller til sekretariatet på renndagen, senest kl 9:30 Forbehold om ledige nummer. Det påløper dobbel påmeldingsavgift ved etteranmelding. Velkommen

  • Når: 16.12.2017
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Stokke
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 16.12.2017 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 16.12.2017 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 16.12.2017 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 16.12.2017 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 16.12.2017 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 16.12.2017 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 16.12.2017 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse K 17-18 år yJr Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse K 19-20 år eJr Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 16.12.2017 Klasse M 17-18 år yJr Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse M 19-20 år eJr Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rød, Magnus Klubb Stokke IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 2 km fri

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mattias Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnstad, Marius Klubb Stokke IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hestnes, Morten Husebø Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Jonas Heimdal Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Anholt, Jesper Elias Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ausland, Christian Berger Klubb Gjerstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Erlandsen, Vegar Bruun Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heinert, Kristian Thode Fredriksen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hårstadhaugen, Amund Thorstein Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsane, Christoffer Riis Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Emil Dahl Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rief Armo, Ivar Øivindsson Klubb Botne SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Smitt, Kristian Nergård Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørlie, André Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Trøim, Bue Tobias Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Vebjørn Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Førsund-Njøten, Henrik Klubb Botne SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Noah Libekk Klubb Gjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Markus Hvitstein Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Markmanrud, Erlend Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Midthjell, Ole-Martin Skovly Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rivenes, Henrik Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schröder, Finn Wilfried Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skiaker, Oliver Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Johannes Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Arvesen, Martin Gunnerud Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ausland, Torbjørn Berger Klubb Gjerstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langedrag, Herman Vennerød Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Onsøien, Tore Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skovlyst, Andreas Myrvold Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vidum, Marius Fevang Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Håkon Tho Klubb Heddal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørgum, Adrian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Blindheim, Magnus Danielsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Iver Elias Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Karlson, Amandus Molland Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kronstad, Michael Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Casper Klubb Skoppum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbø, Halvor Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Eskil Rolland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Febakke, Anders Egeland Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremstad, Kristian Klubb Nanset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Tinus Bergh Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rilvaag, Tinus Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rivenes, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skovly, Håvard Dale Foyn Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Arvesen, Kristian Gunnerud Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Lars Klavenes Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Adrian Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jordbru, Lukas Olai Aakerøy Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Halvard Myhra Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Blytt, Jørgen Aksel Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Danda, Adam Leander Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Disch Olsrød, Nicolai Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Friis, Emil Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallgrimsen, Ludvik Lien Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heinert, Georg Anthonius Fredriksen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jeppsson, Mathias Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjone, Jakob Nilsen Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagland, Jesper Klubb Stokke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvik, Martin Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordby, Filip Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schröder, Wilhelm Leander Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveva, Felix Tho Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallgrimsen, Celine Lien Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lefsaker, Leah Myhre Klubb Andebu IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elvestad, Line Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Matsen, Maren Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller-hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarbøvik, Mia Sofie Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Carlsen, Jenny Elise Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Nanset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Onsøien, Mari Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Onsøien, Gjertrud Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skavhellen, Othilie Kvilhaug Klubb Botne SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Mathilde Klubb Stokke IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grytnes, Ingeborg Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukvik, Anette Løvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyte, Thale Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Maria Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruud, Sara Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Anundskås, Guro Tho Klubb Heddal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvernsmyr, Amalie Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Møller-Hansen, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Møller-Hansen, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundve, Kristiane Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveva, Alette Tho Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høyte, Martine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Joberg Horn, Vilde Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17-18 år yJr - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 17-18 år yJr Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Thea Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse K 17-18 år yJr Øvelse 5 km fri
Navn Karlson, Caroline Imbie Molland Klubb Kjelsås IL Klasse K 17-18 år yJr Øvelse 5 km fri
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 17-18 år yJr Øvelse 5 km fri
Navn Onsøien, Ida Elise Klubb Larvik Ski Klasse K 17-18 år yJr Øvelse 5 km fri

K 19-20 år eJr - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekken, Elena Klubb Konnerud IL Klasse K 19-20 år eJr Øvelse 5 km fri
Navn Wilskow, Emily Victoria Klubb Trøsken IL Klasse K 19-20 år eJr Øvelse 5 km fri

M 17-18 år yJr - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Jon Tho Klubb Heddal IL Klasse M 17-18 år yJr Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Trygve Klubb Runar, IL Klasse M 17-18 år yJr Øvelse 10 km fri
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 17-18 år yJr Øvelse 10 km fri
Navn Mobråthen, Magnus Klubb Botne SK Klasse M 17-18 år yJr Øvelse 10 km fri
Navn Mobråthen, Herman Klubb Botne SK Klasse M 17-18 år yJr Øvelse 10 km fri
Navn Moland, Mons Kjærås Klubb Stokke IL Klasse M 17-18 år yJr Øvelse 10 km fri
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17-18 år yJr Øvelse 10 km fri
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse M 17-18 år yJr Øvelse 10 km fri
Navn Tangen, Elias Michelsen Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17-18 år yJr Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Simen Bergh Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19-20 år eJr - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomnes, Kornelius Linge Klubb Valldal IL Klasse M 19-20 år eJr Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Håkon Trolldalen Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19-20 år eJr Øvelse 10 km fri
Navn Ødegaarden, Thomas Asheim Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse M 19-20 år eJr Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Steinar Klubb Nøtterøy Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rosenvinge, Aksel Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Saastad, Krister Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix