Hopp til innhold

Helenes cup 2023 og fartstrening

SPORTSKLUBBEN FREIDIG, SØR-TRØNDELAG SKIKRETS OG VASSFJELLET VINTERPARK ØNSKER VELKOMMEN TIL HELENES CUP 2023 OG FARTSTRENING. FARTSTRENING FREDAG 27. JANUAR OG HELENES CUP LØRDAG 28. OG SØNDAG 29. JANUAR. OBS: U10 KJØRER PÅ SØNDAG.

  • Når: 27.1 - 29.01.2023
  • Hvor: Vassfjellet vinterpark
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 27.01.2023 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 29.01.2023 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.01.2023 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 28.01.2023 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 27.01.2023 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 29.01.2023 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.01.2023 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 28.01.2023 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 27.01.2023 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 29.01.2023 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.01.2023 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 28.01.2023 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 27.01.2023 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 29.01.2023 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.01.2023 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 28.01.2023 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 27.01.2023 Klasse Kvinner A Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 29.01.2023 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.01.2023 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 28.01.2023 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse Menn A Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Einar Wold Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Aune, Liam Markiewicz Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bendiksen, Iver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Blaasvær, Theis Lorentz Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråstad, William Sjøthun Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahle, Even Vammervold Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Even Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Elias Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eriksen, Ulrik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Didrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grongstad, Erik Loe Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Groven, Sverre Klubb Buvik IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Kasper Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Edgar Siwka Klubb Klæbu IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Matias Bersås Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hasle, Edvin Marstrand Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgetun-stenberg, Snorre Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Holten, Niklas Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jäschke, David Arne Johannes Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Koberg-Folstad, Odin Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvalsnes, Einar Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvammen, Olve Vaseng Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvande, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Langli, Eirik Ian Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Marin, Isidor Aurele Marie Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Modalsli, Jakob Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Lars Magnus Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Johannes Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Opland, Emil Mosand Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Opland, Leon Mosand Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ramberg, Noah Rye Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stien, Odin Opland Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Jakob Todalshaug Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sættem, Simon Ingvar Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Søråsen, Simon Olavi Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Viken, Erlend Goksøyr Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aavatsmark, Elias Eldrup Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Amundal, Albert Funder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Amundal, Jonas Nakstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bendiksen, Jørgen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørklund, Even Hoff Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bukkvold, Sverre Furnes Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ericson, Benjamin Kirkvoll Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gundersen, Adrian Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jäschke, Aiden Olav Jürgen Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kampfer, Valentin Hadubrandt Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Krovoll, Emil Oskar Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lian, Mathias Utvik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Medina Garachena, Tomas Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ramberg, Max Rye Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sjølset, Jo Endre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Slungård-Eikemo, Gabriel Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sundsethaug, Aslak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Woess, Oscar Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aavatsmark, Elias Eldrup Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundal, Albert Funder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundal, Jonas Nakstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bendiksen, Jørgen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørklund, Even Hoff Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bukkvold, Sverre Furnes Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eggen, Eirik Slåttøy Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ericson, Benjamin Kirkvoll Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Adrian Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jäschke, Aiden Olav Jürgen Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kampfer, Valentin Hadubrandt Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kilen-Wold, Sondre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Krovoll, Emil Oskar Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lian, Mathias Utvik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Medina Garachena, Tomas Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ramberg, Max Rye Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjølset, Jo Endre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Slungård-Eikemo, Gabriel Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundsethaug, Aslak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Woess, Oscar Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Albert Funder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Amundal, Jonas Nakstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bendiksen, Jørgen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bjørklund, Even Hoff Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bukkvold, Sverre Furnes Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ericson, Benjamin Kirkvoll Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gundersen, Adrian Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugan, Tormod Myhr Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jäschke, Aiden Olav Jürgen Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Krovoll, Emil Oskar Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Medina Garachena, Tomas Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ramberg, Max Rye Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sjølset, Jo Endre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundsethaug, Aslak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Woess, Oscar Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Albert Funder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Amundal, Jonas Nakstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bendiksen, Jørgen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bjørklund, Even Hoff Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bukkvold, Sverre Furnes Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ericson, Benjamin Kirkvoll Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gundersen, Adrian Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugan, Tormod Myhr Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Krovoll, Emil Oskar Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Medina Garachena, Tomas Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ramberg, Max Rye Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundsethaug, Aslak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Woess, Oscar Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Albert Funder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Amundal, Jonas Nakstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bendiksen, Jørgen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bjørklund, Even Hoff Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Ericson, Benjamin Kirkvoll Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Gundersen, Adrian Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Haugan, Tormod Myhr Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Jäschke, Aiden Olav Jürgen Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kilen-Wold, Sondre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Krovoll, Emil Oskar Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Medina Garachena, Tomas Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Plassen, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Ramberg, Max Rye Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sjølset, Jo Endre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sundsethaug, Aslak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Woess, Oscar Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Asphaug, Audun Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bendiksen, Paul Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Blücher, Carl Albert Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Sigurd Klubb Grong IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jäschke, Samuel Bjarne Christoph Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kalland-Berg, Tarjei Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kalland-Berg, Sigurd Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kampfer, Paul Halldor Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Winkler, Aleksej Bjørn Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Asphaug, Audun Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bendiksen, Paul Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Blücher, Carl Albert Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jäschke, Samuel Bjarne Christoph Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kalland-Berg, Tarjei Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kalland-Berg, Sigurd Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kampfer, Paul Halldor Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Winkler, Aleksej Bjørn Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Asphaug, Audun Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bendiksen, Paul Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Blücher, Carl Albert Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Sigurd Klubb Grong IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jäschke, Samuel Bjarne Christoph Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kalland-Berg, Tarjei Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Winkler, Aleksej Bjørn Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Asphaug, Audun Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bendiksen, Paul Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Blücher, Carl Albert Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Sigurd Klubb Grong IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kalland-Berg, Tarjei Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Winkler, Aleksej Bjørn Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Asphaug, Audun Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bendiksen, Paul Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Blücher, Carl Albert Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jäschke, Samuel Bjarne Christoph Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kalland-Berg, Tarjei Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Winkler, Aleksej Bjørn Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Blücher, Viktor Philip Peter Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hammervold, Edwin Knut Pär Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vekve, Ola Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Blücher, Viktor Philip Peter Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammervold, Edwin Knut Pär Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekve, Ola Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Blücher, Viktor Philip Peter Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hammervold, Edwin Knut Pär Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vekve, Ola Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Blücher, Viktor Philip Peter Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hammervold, Edwin Knut Pär Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vekve, Ola Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hammervold, Edwin Knut Pär Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vekve, Ola Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunaas, Haakon Johannes Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brønlund, Iver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brønlund, Johan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ho, Uy-Khang Dac Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Holten, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kvande, Emil Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kvande, Aksel Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Melkild, Emil Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Henrik Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skurek, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Slungård-Eikemo, Inge August Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Amund Todalshaug Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tandberg, Matheo Høiland Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bukkvold, Ola Furnes Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Skimmeli-Svendsen, Gustav William Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aavatsmark, Alma Eldrup Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Viktoria Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjønnes, Nora Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gode, Ellinor Margrethe Rødseth Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoff, Viola Haugsdal Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkhus, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvalsnes, Astrid Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Langli, Ane Othelie Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Modalsli, Ingrid Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Maja Kristine Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Penaloza Gonzalez, Lucas Alejandro Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Playfoot-Oxaal, Sophia Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rognan, Marita Alexandra Sandø Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stien, Erle Opland Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Svensli, Julie Søyseth Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Widerøe, Nanna Ytterhus Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wold, Maria Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Øverland, Olise Aarnes Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsberg, Synne Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gjønnes, Ovedie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gode, Selma Maria Elisabeth Rødseth Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hasle, Sina Marstrand Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Malin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Modalsli, Liv Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Margrethe Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Bea Øie Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nøst, Hermine Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stokholm, Dagny Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sziebig, Lilla Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Søråsen, Fride Sigvedotter Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vestman, Emma Linnea Krogstad Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wanvik, Mina Lindboe Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øklend-Kobberrød, Ane Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsberg, Synne Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjønnes, Ovedie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gode, Selma Maria Elisabeth Rødseth Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hasle, Sina Marstrand Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Malin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Modalsli, Liv Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Margrethe Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Bea Øie Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nøst, Hermine Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokholm, Dagny Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sziebig, Lilla Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Søråsen, Fride Sigvedotter Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vestman, Emma Linnea Krogstad Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wanvik, Mina Lindboe Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øklend-Kobberrød, Ane Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsberg, Synne Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gjønnes, Ovedie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gode, Selma Maria Elisabeth Rødseth Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hasle, Sina Marstrand Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Modalsli, Liv Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Margrethe Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordvik, Bea Øie Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nøst, Hermine Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stokholm, Dagny Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sziebig, Lilla Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vestman, Emma Linnea Krogstad Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wanvik, Mina Lindboe Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Øklend-Kobberrød, Ane Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsberg, Synne Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gjønnes, Ovedie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gode, Selma Maria Elisabeth Rødseth Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hasle, Sina Marstrand Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Modalsli, Liv Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Margrethe Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordvik, Bea Øie Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nøst, Hermine Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stokholm, Dagny Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vestman, Emma Linnea Krogstad Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Øklend-Kobberrød, Ane Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsberg, Synne Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Gjønnes, Ovedie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Gode, Selma Maria Elisabeth Rødseth Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Groven, Ane Klubb Buvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hasle, Sina Marstrand Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Modalsli, Liv Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Margrethe Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nordvik, Bea Øie Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nøst, Hermine Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Stokholm, Dagny Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Vestman, Emma Linnea Krogstad Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Wanvik, Mina Lindboe Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Øklend-Kobberrød, Ane Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brønlund, Bine Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gauterud, Hedvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lian, Maiken Utvik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brønlund, Bine Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gauterud, Hedvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lian, Maiken Utvik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brønlund, Bine Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gauterud, Hedvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lian, Maiken Utvik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brønlund, Bine Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gauterud, Hedvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lian, Maiken Utvik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brønlund, Bine Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gauterud, Hedvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lian, Maiken Utvik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth-Grongstad, Celine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Aasgård, Eirin Klubb Bæverfjord IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Eriksen, Thea Caroline Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth-Grongstad, Celine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aasgård, Eirin Klubb Bæverfjord IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Eriksen, Thea Caroline Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth-Grongstad, Celine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Aasgård, Eirin Klubb Bæverfjord IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Eriksen, Thea Caroline Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth-Grongstad, Celine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Aasgård, Eirin Klubb Bæverfjord IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Eriksen, Thea Caroline Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth-Grongstad, Celine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Aasgård, Eirin Klubb Bæverfjord IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Eriksen, Thea Caroline Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Elisabeth Slåttøy Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Farstad, Mille Løhre Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Frida Oline Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Schjetlein-Knutsen, Sofie Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Tilla Holten Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Farstad, Lykke Løhre Klubb Buvik IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hanssen, Saga Ingeborg Wold Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Korsnes, Bea Kårvatn Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kokås, Fredrik Sunde Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn A Øvelse Super-G

Menn A - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kokås, Fredrik Sunde Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn A Øvelse Trening
NIF-EPI02, 02
NTB