Hopp til innhold

KM Normal (K) / SpareBank 1 Cup #2 / Uglarennet

Uglarennet 2023 arrangeres for 91. gang og har status som KM normal og SpareBank 1 Cup nr. 2. Stilarten er friteknikk og arrangeres for løpere fra 8 år til og med senior. All informasjon om rennet finner du på www.billangrenn.no/ under fanen våre skirenn. Status snøforhold i Nilsbyen: Etter befaring av løypene fredag kl 12 ser vi oss nødt til å endre stilart til friteknikk.

  • Når: 28.01.2023
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Nilsbyen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drangsland, Magnus Berg Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eidem, Gustav Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ervik, Ola Halderager Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gellein, Edvart Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jernberg, Peder Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kattem-Olsen, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kongshaug, Edvin Haugen Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Tobias Tolnes Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leiren, Sverre Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lykke, Julian Kristoffer Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Sander Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Monseth, Olav Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordaune, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rosmo, Mathias Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røkke, Casper Hoaas Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tyldum, Jakob Dahl Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balstad, Jesper Markussen Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørgen, Emil Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøhle, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Emanuelsen, Håkon Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fosse, Martin Lillebrygfjeld Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gullikstad, Jakob Gløtvold Klubb Røros IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Marcus Ingdal Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jaren, Elias Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kulset, Jonas Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leiren, Erlend Saltbones Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mandal, Aslak Wammer Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Osland, Skjalg Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Erlend Næss Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Persen, Isac Kjærsgaard Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rygg, Elias Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Martin Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulvin, Ola Tyldum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas-Malmroth, Rasmus Klubb Røros IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ehrnström, Aron Harald Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fiksdahl-Eriksen, Aslak Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furnes, Sivert Øvreberg Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lohn, Magnus Nordengen Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moe, Niklas Hjelmeland Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordaune, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Selnes, Kristian Stokke Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Setsaas, Mathias Bjerkestrand Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Winsnes, Amund Nørstebø Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aursand, Tim Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Coudert-Bouhallier, Firmin Michel Hugues Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerden, Elias Pettersen Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Idrettslaget Nor Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krangnes, Sander Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mardal, Noah Blokkum Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Imre Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjøsund, Eilif Klubb Nidelv IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønsberg, Jesper Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjursen, Brage Fuglem Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Eirik Martin Klubb Nidelv IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dromnes, Noah Aakre Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grønli, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sverre, Viktor Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Waal, Isak Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mørch, Sivert Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nergård, Mats Klubb Orkdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Giæver-Engesmo, Ludvig Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Amund Haugerø Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Almås, Emilio Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg-Frigård, Aksel Klubb Bratsberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergh, Teo Wagnild Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Buvik, Daniel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eidem, Edvard Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fosstveit, Kristoffer Ovesen Klubb Klæbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Furnes, Ulrik Øvreberg Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haram, Karl Magnus Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggdalsvik, Even Wik Klubb Røros IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Alvin Meyer Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kammen-Lier, Heine Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjerkol, Sigurd Dalheim Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjesbu, Sverre Guldbækhei Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lande, Mathias Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Loktu, Jakob Hestnes Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinussen, Peder Straume Klubb Heimdal Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nohr, Trygve Moen Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsø-Aune, Anton Bernhard Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ovesen, William Undseth Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seljebø, Trym Kvam Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skoglund, Peter Norum Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steinsvik, Ivo Borstad Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundhell, Birk Thomas Løkken Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæther, Sigurd Warø Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestad, Filip Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wettre, Jo Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Fillip Wirum Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bonnemaire, Mikkel Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Borchsenius, Tobias Charlo Skjerdingstad Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brende, Mattis Øyen Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brende, Liam Øyen Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børstad, Tobias Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dalen, Sjur Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Estil, Mathias Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Furuholt, Eivind Helgemo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugan, Hans Peter Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggdalsvik, Endre Wik Klubb Røros IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Homstad, William Langø Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleven, Mikkel Tonstad Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løset, Jakob Aarre Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Redalen, Aksel Røe Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robertsen, Noah Tveråbakk Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smedseng, Martin Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stock-Jensen, Isac Leander Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Albert Søberg Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tanem, Liam Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Lovise Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elden, Oline Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Forus, Julie Bachke Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Furuholt, Berit Helgemo Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gladhaug, Ingrid Bye Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granviken, Ylva Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Juvik, Maja Schnell Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Juvik, Anna Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krüger, Mari Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lande, Julie Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langseth, Marie Kvikne Klubb Røros IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melum, Sara Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moe, Nora Hjelmeland Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Neese-Følstad, Birka Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordaune, Johanne Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsø-Aune, Karen Olava Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reke, Tuva Hakvåg Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sorteberg, Thea Sofie Endal Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stene, Olivia Grøtte Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stock-Jensen, Lova Christine Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokland, Hedda Ulstad Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sølberg, Sunniva Sofia Reyes Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Toftaker, Eline Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Emmy Sofie Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bonnemaire, Edith Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bukkvoll, Anna Klubb Røros IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bukkvoll, Vanja Klubb Røros IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Coudert-Bouhallier, Zoé Albertine Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggdalsvik, Sophia Wik Klubb Røros IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heksem-Langseth, Anna Klubb Røros IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jaren, Vilde Lovise Grande Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Olivia Meyer Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjesbu, Synnøve Guldbækhei Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinussen, Ane Straume Klubb Heimdal Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Neese-Følstad, Embla Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opland, Elise Waaktaar Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pettersen, Petra Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandøy, Sanna Louise Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendsen, Freya Mira Klubb Nidelv IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tørres, Maria Rendall Klubb Røros IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Synnøve Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkli, Tonje Klubb Selbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engvik, Sofia Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krohn-Botten, Alva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lande, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leroyer, Clara Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reke, Solvor Hakvåg Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sando, Frida Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Toftaker, Sigrid Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elshaug-Tørstad, Mari Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Emanuelsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ervik, Pia Halderager Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fellinghaug, Linnea Aurora Vefsnmo Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gellein, Edel Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blekken, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fosse, Hedda Lillebrygfjeld Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Maiken Fossum Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sando, Ellinor Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensås, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elshaug-Tørstad, Vilma Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhoug, Johanna Strugstad Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aas-Malmroth, Othelia Klubb Røros IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alvestad, Elise Nøvik Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Balstad, Jenny Markussen Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Balstad, Astrid Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørgen, Oda Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eidnes, Hedda Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flaaøien, Sunniva Ulsund Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Forus, Ingri Bachke Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gulling, Ella Stensø Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heksem-Langseth, Elin Klubb Røros IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jaren, Aina Therese Grande Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Juvik, Ingrid Oline Schnell Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleven, Vera Tonstad Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Malmring, Siri Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nygård, Hedda Gjestvang Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Ellinor Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rosmo, Vilde Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solhus, Henriette Klubb Røros IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stene, Karoline Grøtte Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangen, Oda Brennhaug Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Walslag, Celine Kullmann Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkås, Ingrid Margrete Melvær Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Pernille Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elshaug-Tørstad, Frida Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossheim-Barrett, Mahlin Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Furnes, Hedda Øvreberg Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gartland, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granviken, Erle Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heger, Pernille Fevaag Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kojedal, Vida Klubb Røros IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kojedal, Lovise Klubb Røros IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lohn, Sigrid Nordengen Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Møllergård, Aurelia Almenning Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mørch, Torunn Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsø-Aune, Mali Elvida Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opland, Julie Waaktaar Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Persen, Ingeborg Kjærsgaard Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Randen, Thea Marie Røsten Klubb Røros IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rasmussen, Ellen Skei Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rennemo, Elsa Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandøy, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selnes, Ingrid Stokke Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solhus, Amalie Klubb Røros IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulvin, Anna Tyldum Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Waldal, Ida Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høve, Milo Mathias Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grut, Morten Klubb Idrettslaget Nor Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Sindre Rokke Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørgen, Per Egil Klubb Melhus Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skogvold, Kristian Erling Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB