Hopp til innhold

Påmelding åpne juniorsamlinger (4 hjemmesamlinger)

Påmelding til 4 hjemmesamlinger. Sør-Trøndelag skikrets i samarbeid med Heimdal vgs inviterer til åpne juniorsamlinger 2022/2023. Mer informasjon: https://www.skiforbundet.no/sor-trondelag/langrenn/junior/

  • Når: 13.06.2022
  • Hvor: Trondheim
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.06.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.06.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse Samling Startkontingent 2000 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.06.2022 Klasse Menn junior Øvelse Samling Startkontingent 2000 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner junior - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling

Menn junior - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Løseth, Magnus Steien Klubb Orkdal IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Pedersen, Sindre Rokke Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
NIF-EPI01, 01
Foto: Hanna Johre / NTB