Hopp til innhold

Heimdalstafetten 2022

Heimdalstafetten 2022 - Saupstad Skistadion. 3 etapper. fri stil. 8-16 år. Påmelding i Sportsadmin med online betaling (gjøres av påmeldingsansvarlige i klubbene, ikke løperen selv) Se invitasjon for informasjon. Vi har fortsatt bra med snø, og kunstsnø i bunn i hele løypa. Påmelding åpent til mandag 21/3 kl. 23:59

  • Når: 23.03.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Heimdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Trygve Forberg Klubb Byneset IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntsen, Magnus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børstad, Thomas Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Coudert-Bouhallier, Firmin Michel Hugues Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flostrand, Emilian Westerberg Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furnes, Sivert Øvreberg Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovdahl, Birk Aalberg Klubb Utleira IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kimo, Edvin Overvik Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvilaas, Kristoffer Klubb Byneset IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvåle, Lorentz Tuv Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lønnum, Theo Hjulstad Klubb Utleira IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Imre Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moe, Niklas Hjelmeland Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overrein, Iver Rogstad Klubb Utleira IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rygg, Elias Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sellgren, Even Berntzen Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selnes, Kristian Stokke Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Setsaas, Mathias Bjerkestrand Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Størkersen, Filip Cornelius Klubb Byneset IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætran, Sivert Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ystad-Myhre, Arthur Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøkestad, Arthur Fredrik Klubb Heimdal Ski Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dørum, Lukas Langen Klubb Heimdal Ski Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Adrian Bjørvik Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Le, Alvin Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Sigurd Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røhr, Torvald Basso Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sverre, Viktor Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn van Duinen, Lukas Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 15-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mæhlum Kruger, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Ask Marken Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aunøien, Vetle Hennum Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Balstad, Jesper Markussen Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerrehorn, Elsa Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørgen, Emil Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bolstad, Oskar Bjørkvoll Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bonnemaire, Mikkel Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brobakk, Sondre Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøhle, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Emanuelsen, Håkon Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Erlandsen, Even Norbeck Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Estil, Mathias Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finbraaten, Iver Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Færø-Finnvik, Sophus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gellein, Edvart Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerde, Johan Gryczon Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gomo, Martin Blokkum Klubb Byneset IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøseth, Sverre Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hauge-Espelien, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjort, Jakob Roen Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmvik, Nilas Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmvik, Elian Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jaren, Elias Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jernberg, Peder Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jubskås, Birk Grefstad Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kattem-Olsen, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kongshaug, Edvin Haugen Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen-Wahl, Imre Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leiren, Sverre Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lysbakken, Even Fossvoll Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mandal, Aslak Wammer Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Sander Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Monseth, Olav Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myklebust, Carmen Barrera Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overrein, Peder Rogstad Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Persen, Isac Kjærsgaard Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rosmo, Mathias Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rostad, Jonathan Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rygg, Elias Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Martin Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røstum, Jonas Klubb Byneset IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sellgren-Aune, Erik Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaug, Jakob Lysø Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sneve, Matheus Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solem, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solem, William Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solem, Albert Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Spakmo, Mikael Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stolbunov, Gleb Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svardal, Philip Johansen Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søbstad, Noah Fløttum Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tanem, Liam Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thonstad, Alexander Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulvin, Ola Tyldum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alterhaug, Stella Torbergsen Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bonnemaire, Edith Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Emanuelsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ervik, Pia Halderager Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Farstad, Tilde Marie Waterloo Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fellinghaug, Linnea Aurora Vefsnmo Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gabrielsen, Astrid Elvestad Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gellein, Edel Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gulbrandsen, Gea Nordtømme Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannessen, Martine Stensås Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leroyer, Clara Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Ellinor Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moxness, Inga Partanen Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordhus-Drøpping, Mali Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Maja Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ovesen, Eira Klubb Heimdal Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sando, Frida Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sellgren, Anna Bjørnsdatter Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snilsberg, Gunhild Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn van Duinen, Eva Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn van Duinen, Rebekka Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blekken, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bonnemaire, Alice Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fosse, Hedda Lillebrygfjeld Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gellein, Live Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Maiken Fossum Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kongshaug, Andrea Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Ellinor Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sando, Ellinor Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandquist, Lina Klubb Heimdal Ski Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 15-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elshaug-Tørstad, Vilma Klubb Strindheim IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Strindheim IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvarme, Elvira Klubb Strindheim IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Erle Marken Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerkås, Ingrid Margrete Melvær Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerve, Synnøve Halvorsrød Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnsen, Emmy Sofie Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenna, Ida Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Coudert-Bouhallier, Zoé Albertine Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elden, Oline Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elshaug-Tørstad, Frida Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Falch, Maren Avdal Klubb Utleira IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Farstad, Solvor Waterloo Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Forus, Julie Bachke Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gladhaug, Ingrid Bye Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gulbrandsen, Eiril Nordtømme Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kimo, Jenny Overvik Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krüger, Mari Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langørgen, Maja Kaarsberg Klubb Heimdal Ski Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillefloth, Mathilde Berntsen Klubb Heimdal Ski Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løset, Jakob Aarre Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinussen, Ane Straume Klubb Heimdal Ski Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melum, Sara Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mørch, Torunn Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Neese-Følstad, Birka Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Neese-Følstad, Embla Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nerheim, Sophia Wirum Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordhus-Drøpping, Olea Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Persen, Ingeborg Kjærsgaard Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rasmussen, Ellen Skei Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandøy, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandøy, Sanna Louise Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selnes, Ingrid Stokke Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selvnes, Ida Klubb Utleira IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slagsvold, Anna Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sorteberg, Thea Sofie Endal Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stene, Olivia Grøtte Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenhaug, Vilja Vikan Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stokland, Isabel Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stokland, Hedda Ulstad Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trøen-Boholm, Hanna Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn van Duinen, Andrea Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Zahl, Emilie Sletbakk Klubb Utleira IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI02, 02
Foto: Sverre Hjørnevik