Hopp til innhold

Erik Håker Cup

Velkommen til ei fartsfylt helg på Oppdal! Fredag 4. mars - offisiell trening SuperG U12 og eldre - Vangslia Lørdag 5. mars SSL U12 og eldre + SL U12 og eldre - Hovden Søndag 6. mars SSL U10 og yngre + 2XSuperG - Vangslia NB! Alle renn er lagt opp med kun 1 klasse per kjønn ved påmelding. Alle blir uansett plassert i riktig årsklasse ettersom startlistene blir laget basert på fødselsdato. Nærmere program kommer!

  • Når: 4.3 - 06.03.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 05.03.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 06.03.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 06.03.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 04.03.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Trening Startkontingent 0
Start 05.03.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2022 Klasse Menn A Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Albert Funder Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Asphaug, Eirik Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bukkvold, Sverre Furnes Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ervik, Syver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkvoll, Benjamin Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Krovoll, Emil Oskar Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lauve, Mattias Sagmo Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lian, Mathias Utvik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Gustav Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Medina Garachena, Tomas Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Seem, Anders Olasson Lund Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjølset, Jo Endre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Spilleth, Birk Kristoffer Klubb Oppdal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundsethaug, Aslak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Totsås, John Martin Klubb Lierne IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Sigurd Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Amundal, Jonas Nakstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Karl-Erik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bendiksen, Jørgen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Blücher, Carl Albert Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Duun, Ola Johannes Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ervik, Emil Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gundersen, Adrian Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hermansen, Ingmar Siljesønn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Amund Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kilen-Wold, Sondre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvithyll, Ragnar Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lauve, Johan Sagmo Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sakshaug, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sormbroen, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Totsås, John Martin Klubb Lierne IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Valskrå, Elias Skåle Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Sigurd Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Amundal, Jonas Nakstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Asphaug, Audun Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Karl-Erik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bendiksen, Jørgen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Blücher, Carl Albert Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Duun, Ola Johannes Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ervik, Emil Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gundersen, Adrian Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hermansen, Ingmar Siljesønn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Amund Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kilen-Wold, Sondre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvithyll, Ragnar Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lauve, Johan Sagmo Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sakshaug, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sormbroen, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Totsås, John Martin Klubb Lierne IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Valskrå, Elias Skåle Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Sigurd Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Amundal, Jonas Nakstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Asphaug, Audun Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Karl-Erik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bendiksen, Jørgen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Duun, Ola Johannes Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ervik, Emil Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gundersen, Adrian Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hermansen, Ingmar Siljesønn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Amund Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvithyll, Ragnar Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lauve, Johan Sagmo Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sakshaug, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sormbroen, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Totsås, John Martin Klubb Lierne IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Valskrå, Elias Skåle Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Sigurd Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Amundal, Jonas Nakstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Asphaug, Audun Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Karl-Erik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bendiksen, Jørgen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Duun, Ola Johannes Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ervik, Emil Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gundersen, Adrian Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Amund Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvithyll, Ragnar Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lauve, Johan Sagmo Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sakshaug, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sormbroen, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Totsås, John Martin Klubb Lierne IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Valskrå, Elias Skåle Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Asphaug, Audun Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bakkevig, Karl-Erik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bendiksen, Jørgen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Duun, Ola Johannes Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Ervik, Emil Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Gundersen, Adrian Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hoem, Amund Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kilen-Wold, Sondre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kvithyll, Ragnar Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lauve, Johan Sagmo Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sakshaug, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sormbroen, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Totsås, John Martin Klubb Lierne IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Valskrå, Elias Skåle Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bendiksen, Paul Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Blücher, Viktor Philip Peter Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vekve, Ola Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Winkler, Aleksej Bjørn Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bendiksen, Paul Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Blücher, Viktor Philip Peter Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vekve, Ola Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Winkler, Aleksej Bjørn Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bendiksen, Paul Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekve, Ola Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Winkler, Aleksej Bjørn Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bendiksen, Paul Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekve, Ola Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Winkler, Aleksej Bjørn Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bendiksen, Paul Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kjosavik, Axel Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vekve, Ola Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Winkler, Aleksej Bjørn Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bukkvold, Ola Furnes Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Even Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Elias Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eide, Jesper Granum Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eikli, Sigurd Staverløkk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fermann, Oskar Pettersen Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Didrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ho, Uy-Khang Dac Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ivanovic, Durad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvalsnes, Einar Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvammen, Olve Vaseng Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvande, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvande, Emil Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Langli, Erik Ian Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Odin Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Mads Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Løvoll, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Modalsli, Jakob Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Henrik Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Hauk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Olberg, Sander Stensaas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Opland, Emil Mosand Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Skimmeli-Svendsen, Gustav William Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Skorem, Jo Jønland Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Snorroeggen, Peder Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Aksel Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Henry Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæteren, Brage Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæteren, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tørset, Jo Karlsen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Viken, Erlend Goksøyr Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Yttergren, Folke Thjømøe Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Yttergren, Signar Melker Thjømøe Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsberg, Synne Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiskum, Emma Maria Eriksen Klubb Grong IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hasle, Sina Marstrand Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Malin Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nøst, Hermine Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokholm, Dagny Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Sunniva Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gauterud, Hedvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gjønnes, Ovedie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lian, Maiken Utvik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lingjerde, Inga Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Modalsli, Liv Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Bea Øie Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rønning, Anna Margrethe Klubb Grong IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Seem, Linnea Kristin Lund Klubb Grong IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Syvertsen, Thea Hammerås Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sziebig, Lilla Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Walker, Hennie Caroline Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Sunniva Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lian, Maiken Utvik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lingjerde, Inga Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Modalsli, Liv Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Bea Øie Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rønning, Anna Margrethe Klubb Grong IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Seem, Linnea Kristin Lund Klubb Grong IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Syvertsen, Thea Hammerås Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Walker, Hennie Caroline Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fiske, Sunniva Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gauterud, Hedvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lian, Maiken Utvik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lingjerde, Inga Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Løkken, Jenni Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Modalsli, Liv Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rønning, Anna Margrethe Klubb Grong IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Seem, Linnea Kristin Lund Klubb Grong IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Syvertsen, Thea Hammerås Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Walker, Hennie Caroline Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fiske, Sunniva Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gauterud, Hedvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gjønnes, Ovedie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lian, Maiken Utvik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lingjerde, Inga Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Løkken, Jenni Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Modalsli, Liv Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rønning, Anna Margrethe Klubb Grong IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Seem, Linnea Kristin Lund Klubb Grong IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Syvertsen, Thea Hammerås Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sziebig, Lilla Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Walker, Hennie Caroline Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bakkevig, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Fiske, Sunniva Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Gauterud, Hedvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Gjønnes, Ovedie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lian, Maiken Utvik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lingjerde, Inga Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Løkken, Jenni Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Modalsli, Liv Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Rønning, Anna Margrethe Klubb Grong IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Seem, Linnea Kristin Lund Klubb Grong IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Syvertsen, Thea Hammerås Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Walker, Hennie Caroline Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brønlund, Bine Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fiskum, Anna Elisabeth Eriksen Klubb Grong IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hermansen, Alma Siljedatter Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rønning, Maren Kristine Klubb Grong IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brønlund, Bine Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fiskum, Anna Elisabeth Eriksen Klubb Grong IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hermansen, Alma Siljedatter Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rønning, Maren Kristine Klubb Grong IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brønlund, Bine Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fiskum, Anna Elisabeth Eriksen Klubb Grong IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rønning, Maren Kristine Klubb Grong IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brønlund, Bine Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fiskum, Anna Elisabeth Eriksen Klubb Grong IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hermansen, Alma Siljedatter Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rønning, Maren Kristine Klubb Grong IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brønlund, Bine Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fiskum, Anna Elisabeth Eriksen Klubb Grong IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rønning, Maren Kristine Klubb Grong IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Elsebe Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eikli, Signe Staverløkk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjønnes, Nora Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grygorczuk, Maria Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkhus, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Korsnes, Bea Kårvatn Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvalsnes, Astrid Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Langli, Ane Othelie Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johanna Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Kaia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Løvoll, Ada Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Modalsli, Ingrid Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Maja Kristine Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Snorroeggen, Eline Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stien, Erle Opland Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundseth, Ranveig Irene Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Svorkmo-Lundberg, Sigrid Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wang, Tomine Aasprong Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Øverland, Olise Aarnes Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G

Menn A - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Trening
nif-epi04, 04
Svalbard Skimaraton