Hopp til innhold

Marit Bjørgen-Rennet fristil 6-14 år

Vi ønsker velkommen til Marit Bjørgen-Rennet som arrangeres av Støren sp.kl. og Rognes il. Klassevis fellesstart. Kun tidtaking for 11 år og eldre. Se www.maritbjorgenrennet.no eller facebook for mer info. Tidsplan fremgår på hjemmesiden. NB! Turrenn fristil 28 km (15 år og eldre) arrangeres samme dag, se under "turrenn".

  • Når: 09.04.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: STØREN
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.04.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse J 13 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse J 14 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunøien, Johanne Hennum Klubb Utleira IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Dromnes, Gustav Aakre Klubb Flatås Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Hilstad, Ane Yu-Shan Klubb Idrettslaget Nor Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Melby, Anna Kulmo Klubb Støren Sportsklubb Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Rønning, Emil Buseth Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sandøy, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Solem, Arnstein Klubb Støren Sportsklubb Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Svinsås, Mari Solum Klubb Meldal IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Vinsnesbakk, Ida Tomine Klubb Singsås IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles

Felles 7 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Emilio Klubb Byåsen IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Aunøien, Signe Hennum Klubb Utleira IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Brobakk, Sigrid Klubb Sokna IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Horghagen, Signe Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Horghagen, Vilja Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Røstum, Marius Klubb Byneset IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles

G 10 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunøien, Vetle Hennum Klubb Utleira IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Brobakk, Sondre Klubb Sokna IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Danielsen, Sverre Elias Klubb Tiller IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Dromnes, Oskar Aakre Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles

G 11 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Horghagen, Odin Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kant, Ludvik Berge Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lie, Cato Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Værnes, Olav Uv Klubb Rennebu IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles

G 12 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Aasmund Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bøkestad, Arthur Fredrik Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Idrettslaget Nor Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skogstad, Aksel Gurendal Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Svendsen, Eirik Martin Klubb Nidelv IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles

G 13 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dromnes, Noah Aakre Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Horghagen, Iver Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stensem, Johan Skaug Klubb Snøhetta IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sæterhaug, Iver Andreas Frøseth Klubb Byneset IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Waal, Isak Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri felles

G 14 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Henriksen, Konrad Rottem Klubb Sjetne IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mørch, Sivert Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Aksel Bones Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Endal, Markus Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Haugan, Hans Peter Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Jønland, Erik Johannes Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Langseth, Alfred Klingen Klubb Leik, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Melby, Jonas Kulmo Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles

G 9 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjorden-Holm, Viljar Klubb Sokna IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Leinslie, Felix Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Lie, Leon Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Røstum, Jonas Klubb Byneset IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Solem, Sivert Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Svinsås, Sondre Solum Klubb Meldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles

J 10 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandøy, Sanna Louise Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Stensem, Solvei Skaug Klubb Snøhetta IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Svendsen, Freya Mira Klubb Nidelv IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Tovmo, Synne Enlid Klubb Budal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Åsvoll, Milla Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Åsvoll-Bonsaksen, Leona Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles

J 11 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles

J 12 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brurok, Ida Klubb Utleira IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Endal, Maren Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles

J 13 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Verdenius, Maria Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km fri felles

J 14 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Mia Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Brenna, Ida Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Børø, Ellinor Bjørnli Klubb Hovin IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Mørch, Torunn Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sandøy, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Vinsnesbakk, Mali Johanne Klubb Singsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles

J 9 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Signe Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Elden, Oline Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Hagemo, Maja Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Refseth, Mari Engan Klubb Hovin IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Reiten, Nila Klubb Singsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
NIF-EPI03, 03
Foto: Hanna Johre / NTB