Hopp til innhold

Sæterliarennet 2022

Surnadal IL Alpin arrangerer Sæterliarennet i Surnadal Alpinsenter.

  • Når: 12.2 - 13.02.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Surnadal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruset, Anders Dalsegg Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Løkken, Gustav Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Medina Garachena, Tomas Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Plassen, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sundsethaug, Aslak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Plassen, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løkken, Gustav Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjølset, Jo Endre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundsethaug, Aslak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ernestus, Filip Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gundersen, Adrian Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hoem, Amund Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kvithyll, Ragnar Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ernestus, Filip Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Furuhaug, Trygve Drugli Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gundersen, Adrian Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Amund Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvithyll, Ragnar Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ernestus, Filip Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuhaug, Trygve Drugli Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Adrian Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Amund Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvithyll, Ragnar Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Winkler, Aleksej Bjørn Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Winkler, Aleksej Bjørn Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Winkler, Aleksej Bjørn Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blekken, Liam Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Dalsegg, Emil Bruset Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Gundersen, Kasper Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Holten, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Kvande, Emil Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Lyngvær, Mathias Andre Nilsen Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Melkild, Emil Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Moe, Henrik Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Mogstad, Johannes Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Strand, Amund Todalshaug Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gundersen, Kasper Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Holten, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blekken, Liam Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dalsegg, Emil Bruset Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Kasper Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Holten, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kvande, Emil Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lyngvær, Mathias Andre Nilsen Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Melkild, Emil Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Henrik Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Johannes Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Amund Todalshaug Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holten, Niklas Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kvammen, Olve Vaseng Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kvande, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Modalsli, Jakob Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mogstad, Lars Magnus Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Strand, Jakob Todalshaug Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holten, Niklas Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Modalsli, Jakob Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgetun-stenberg, Snorre Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Holten, Niklas Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvammen, Olve Vaseng Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvande, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Lars Magnus Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Jakob Todalshaug Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hasle, Sina Marstrand Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hoem, Malin Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hasle, Sina Marstrand Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hasle, Sina Marstrand Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Malin Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nøst, Hermine Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Fiske, Sunniva Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Løkken, Jenni Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Modalsli, Liv Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mogstad, Margrethe Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sziebig, Lilla Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Sunniva Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Løkken, Jenni Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Modalsli, Liv Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Margrethe Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sziebig, Lilla Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Sunniva Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gauterud, Hedvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Jenni Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Modalsli, Liv Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Margrethe Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sziebig, Lilla Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brønlund, Bine Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ansnes, Elea Klubb Todalen IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Brattbakk, Viktoria Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Korsnes, Bea Kårvatn Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Kvendset, Tilde Berg Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Modalsli, Ingrid Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Øverland, Olise Aarnes Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattbakk, Viktoria Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Korsnes, Bea Kårvatn Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Modalsli, Ingrid Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ansnes, Elea Klubb Todalen IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Viktoria Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Korsnes, Bea Kårvatn Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øverland, Olise Aarnes Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ernestus, Martine Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Moe, Maja Kristine Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nordvik, Birgitte Øie Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sæther, Vida Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordvik, Birgitte Øie Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ernestus, Martine Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Maja Kristine Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Birgitte Øie Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Vida Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
Svalbard Skimaraton