Hopp til innhold

KM Sør-Trøndelag Skikrets SL og SSL

Surnadal IL Alpin arrangerer Kretsmesterskap SL og SSL i Surnadal Alpinsenter.

  • Når: 19.3 - 20.03.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Surnadal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ervik, Syver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jäschke, Aiden Olav Jürgen Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkvoll, Benjamin Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Krovoll, Emil Oskar Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Medina Garachena, Tomas Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundsethaug, Aslak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Sigurd Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Amundal, Jonas Nakstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Blücher, Carl Albert Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ernestus, Filip Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ervik, Emil Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Amund Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jäschke, Samuel Bjarne Christoph Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sormbroen, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Jonas Nakstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Blücher, Carl Albert Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ernestus, Filip Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ervik, Emil Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Amund Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jäschke, Samuel Bjarne Christoph Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sormbroen, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blücher, Viktor Philip Peter Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blücher, Viktor Philip Peter Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ervik, Jon Klubb Oppdal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Didrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Groven, Sverre Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ho, Uy-Khang Dac Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Holten, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Jäschke, David Arne Johannes Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Koberg-Folstad, Odin Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kvande, Emil Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Langli, Eirik Ian Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Melkild, Emil Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Henrik Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Johannes Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Saksen, Felix Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Amund Todalshaug Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holten, Niklas Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvammen, Olve Vaseng Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvande, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Modalsli, Jakob Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Lars Magnus Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Jakob Todalshaug Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Viken, Erlend Goksøyr Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsberg, Synne Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Malin Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nøst, Hermine Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stafne, Anna Nilssen Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wåhlin, Vilde Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Øklend-Kobberrød, Ane Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aune-Gagnås, Iris Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Sunniva Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gjønnes, Ovedie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gode, Selma Maria Elisabeth Rødseth Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Groven, Ane Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hoff, Emilie Haugsdal Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Løkken, Jenni Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Modalsli, Liv Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Margrethe Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Bea Øie Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Syvertsen, Thea Hammerås Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sziebig, Lilla Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aune-Gagnås, Iris Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Sunniva Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjønnes, Ovedie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gode, Selma Maria Elisabeth Rødseth Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Groven, Ane Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoff, Emilie Haugsdal Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Jenni Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Modalsli, Liv Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Margrethe Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Bea Øie Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Syvertsen, Thea Hammerås Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Christiansen, Selma Sellæg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Selma Sellæg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Tilla Holten Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gjønnes, Nora Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gode, Ellinor Margrethe Rødseth Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hoff, Viola Haugsdal Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Korsnes, Bea Kårvatn Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Langli, Ane Othelie Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Modalsli, Ingrid Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øverland, Olise Aarnes Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ernestus, Martine Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Maja Kristine Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Birgitte Øie Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Vida Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
Svalbard Skimaraton