Hopp til innhold

Gauldalssprinten 2022

Sprintstafett fristil, 2 på hvert lag. Fra klasse 6-7 år, til 15-16 år.

  • Når: 06.03.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hovin
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250
Start 06.03.2022 Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6-7 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Aksel Bones Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Almås, Emilio Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aspås Kvål, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aunøien, Oliver Gylland Klubb Hovin IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakken, Nora Esphaug Klubb Hovin IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjerkset, Marie Gylland Klubb Hovin IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørgen, Oda Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Blokkum, Karen Klubb Leik, IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brobakk, Sigrid Klubb Budal IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børgersen, Leon Stenvold Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dammen, Petter Klubb Leik, IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Endalsvoll, Isak Klubb Budal IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Enlid, Sigrid Klubb Budal IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gaustad, Martin Klubb Leik, IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gråbak, Dorthe Sandvik Klubb Flå IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Horghagen, Signe Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Horghagen, Vilja Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hova, Guro Johanne Eidsmo Klubb Flå IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Konstad, Even Klubb Hovin IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ovesen, William Undseth Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røe, Agnes Klubb Leik, IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørløkken, Maren Klubb Budal IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri

G 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Håvard Klubb Hovin IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bardal, Aasmund Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brobakk, Sondre Klubb Rognes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børstad, Thomas Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gylland, Martin Klubb Hovin IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Idrettslaget Nor Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Horghagen, Odin Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovin, Eskil Sand Klubb Hovin IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovin, Endre Inderberg Klubb Hovin IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krangnes, Sander Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Langseth, Iver Klubb Rennebu IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Loe, Fredrik Klubb Idrettslaget Nor Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løkken, Isak Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Martinsen, Imre Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moe, Niklas Hjelmeland Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Morseth, William Kosberg Klubb Singsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sellgren, Even Berntzen Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Setsaas, Mathias Bjerkestrand Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Værnes, Olav Uv Klubb Rennebu IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Winsnes, Amund Nørstebø Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

G 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Ola Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Barstad, Victor Fævelen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Horghagen, Iver Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Johanna Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Laugsand, Jonas Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lian, William Gråbak Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjo, Emil Belsaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Viken, Martin Klubb Lundamo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

G 8-10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Benjamin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Alsos, Emil Degnes Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjerkset, Even Gylland Klubb Lundamo IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørgen, Emil Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bonesrønning, Einar Klubb Lundamo IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brudal, Even Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Endal, Benjamin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Enlid, Johan Klubb Budal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gellein, Edvart Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Glørstad, Astrid Johanne Kant Klubb Hovin IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grøseth, Sverre Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gråbak, Lukas Sandvik Klubb Flå IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gylland, Magnus Klubb Hovin IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugan, Hans Peter Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jønland, Erik Johannes Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kalstad, Erling Rikstad Klubb Meldal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kattem-Olsen, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krogstad, Aslak Klubb Hovin IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Langseth, Alfred Klingen Klubb Leik, IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leinslie, Felix Bjørgen Klubb Flå IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nikolaisen, Martin Åsegg Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nilsen, Lars Henrik Klubb Hovin IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsson, Alfred Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ramstad, Sander Fossum Klubb Meldal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Smedseng, Martin Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solem, Sivert Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stock-Jensen, Isac Leander Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svinsås, Sondre Solum Klubb Meldal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Syrstad, Hallgrim Einum Klubb Meldal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Syrstad, Martin Einum Klubb Meldal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sætermo, Håkon Klubb Budal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri

J 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bonesrønning, Marit Klubb Lundamo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eidem, Hedda Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eidem, Nora Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Farstad, Tilde Marie Waterloo Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gellein, Edel Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Julia Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lunde, Ellinor Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løftamo, Thea Fanavoll Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sellgren, Anna Bjørnsdatter Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

J 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkås, Ragnhild Nygård Klubb Rennebu IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rokkonesløkk, Eileen Klubb Rennebu IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

J 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Lundamo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

J 8-10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Lovise Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Antonsen, Gunhild Solum Klubb Meldal IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bardal, Signe Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børø, Ellinor Bjørnli Klubb Hovin IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dammen, Jenny Klubb Leik, IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Endal, Alida Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Farstad, Solvor Waterloo Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gaustad, Ane Klubb Leik, IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Granviken, Ylva Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Granviken, Erle Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovdal-Tovmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jønland, Maren Elise Stuen Klubb Hovin IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Konstad, Elise Klubb Hovin IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Konstad, Anna Klubb Hovin IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lenvik, Johanna Midtlyng Klubb Lundamo IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lium, Ane Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Loe, Astrid Klubb Meldal IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathisen, Marin Midtlyng Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moe, Nora Hjelmeland Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moen, Mia Klubb Budal IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Otterholm, Heidi Krogstad Klubb Hovin IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reiten, Nila Klubb Singsås IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skårvold, Agnete Aakerli Klubb Hovin IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stock-Jensen, Lova Christine Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tovmo, Synne Enlid Klubb Budal IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vinsnesbakk, Mali Johanne Klubb Singsås IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øien, Pernille Klubb Lundamo IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Åsvoll, Milla Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Åsvoll-Bonsaksen, Leona Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
nif-epi04, 04
Foto: Hanna Johre / NTB