Hopp til innhold

Sprintstafett F Oppdal IL Ski

Sprintstafett fristil, 2 på hvert lag. Klasser fra 6-7 år til 15-16 år (f. 2006-2016). Rennet blir gjennomført med klasser med 2 og 3 årsklasser sammen. Påmelding gjøres av påmeldingsansvarlig i klubb i Sportsadmin.

  • Når: 20.03.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Oppdal skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250
Start 20.03.2022 Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250
Start 20.03.2022 Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250
Start 20.03.2022 Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6-7 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørløkk, Ola Klubb Dalguten IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wikan, Tølløv Einum Klubb Dalguten IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri

Gutter 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aeregay, Amanuel Mulugeta Klubb Oppdal IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Elverhøi, Sondre Klubb Oppdal IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Idrettslaget Nor Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Loe, Fredrik Klubb Dalguten IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løkken, Sigurd Solem Klubb Oppdal IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mardahl, Noah Blokkum Klubb Idrettslaget Nor Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rogstad, Hans Martin Klubb Oppdal IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Roos, Theodor Joramo Klubb Oppdal IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Torve, Jo Solvang Klubb Oppdal IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wikan, Syver Einum Klubb Dalguten IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

Gutter 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøtan, Sverre Klubb Snøhetta IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nyhaug, Peder Dale Klubb Oppdal IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stensem, Johan Skaug Klubb Snøhetta IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand, Johan Odda Klubb Oppdal IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørløkk, Sivert Solum Klubb Meldal IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørløkk, Jo Klubb Meldal IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

Gutter 8-10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dale, Even Aarak Klubb Snøhetta IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dale, Martin Håker Klubb Snøhetta IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holden, Jørgen Klubb Oppdal IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holden, Håkon Klubb Oppdal IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løkken, Mads Klubb Oppdal IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svinsås, Sondre Solum Klubb Meldal IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Syrstad, Martin Einum Klubb Meldal IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæteren, Brage Klubb Oppdal IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri

Jenter 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørtomt, Elise Rimereit Klubb Oppdal IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Blokhus, Alma Klubb Snøhetta IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dale, Tiril Håker Klubb Snøhetta IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gauterud, Hedvig Klubb Oppdal IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haarstad, Kristine Nyhus Klubb Oppdal IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lingjerde, Inga Klubb Oppdal IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rogstad, Oda Klubb Oppdal IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørensen, Synne Haande Klubb Oppdal IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

Jenter 8-10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enlid, Johan Klubb Budal IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gauterud, Frida Klubb Oppdal IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjønnes, Nora Klubb Oppdal IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Loe, Astrid Klubb Dalguten IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moen, Mia Klubb Budal IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skotte, Agnes Heggvold Klubb Oppdal IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sneve, Julie Klubb Oppdal IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Snorroeggen, Eline Klubb Oppdal IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stensem, Solvei Skaug Klubb Oppdal IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sætermo, Håkon Klubb Budal IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørløkk, Guri Klubb Dalguten IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tovmo, Synne Enlid Klubb Budal IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI01, 01
Svalbard Skimaraton