Hopp til innhold

Flårennet

Prøver å få til Flårennet i 2022, da det har vært mangel på snø de siste to årene. Dette er et tradisjonelt klubbrenn som har lange tradisjoner

  • Når: 29.01.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Fremo
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 6 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkset, Marie Gylland Klubb Lundamo IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Blokkum, Karen Klubb Leik, IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eggen, Dina Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enlid, Sigrid Klubb Budal IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Estil, Marius Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hova, Guro Johanne Eidsmo Klubb Flå IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løftamo, Håkon Fanavoll Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skårvold, Agnete Aakerli Klubb Hovin IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Oda Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dammen, Petter Klubb Leik, IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gråbak, Dorthe Sandvik Klubb Flå IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Horghagen, Signe Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Horghagen, Vilja Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvaal, Martin Aspaas Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Morseth, Theodor Kosberg Klubb Singsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Emil Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Endal, Benjamin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøseth, Sverre Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hauge-Espelien, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hugdal, Hjalmar Klubb Flå IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krogstad, Aslak Klubb Hovin IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leiren, Erlend Saltbones Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nikolaisen, Martin Åsegg Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Woess, Oscar Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horghagen, Odin Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røberg, Sondre Elias Sagvik Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Håvard Klubb Hovin IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bardal, Aasmund Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berge, Sander Kjøsnes Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøseth, Emil Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gylland, Martin Klubb Hovin IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovin, Endre Inderberg Klubb Hovin IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krangnes, Sander Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Morseth, William Kosberg Klubb Singsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torve, Jo Solvang Klubb Snøhetta IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horghagen, Iver Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langmo, Tobias Klubb Singsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laugsand, Jonas Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lian, William Gråbak Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvdal, Julian Kotsbakk Klubb Flå IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Muthanna, Daniel Chengappa Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjo, Emil Belsaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Sigurd Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nyutstumo, Erik Klubb Flå IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Aksel Bones Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brudal, Even Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enlid, Johan Klubb Budal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Estil, Mathias Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gylland, Magnus Klubb Hovin IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jønland, Erik Johannes Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langseth, Alfred Klingen Klubb Leik, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tanem, Liam Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkset, Even Gylland Klubb Lundamo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fenstad, Christoffer Estenstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gråbak, Lukas Sandvik Klubb Flå IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holthe, Tobias Ørsnes Klubb Flå IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thonstad, Alexander Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Emmy Sofie Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helgemo, Kine Klubb Orkdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jakobsen, Julia Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Samdal, Ada Marie Berg Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Trine-Lise Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holthe, Amalie Ørsnes Klubb Flå IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hugdal, Vårunn Klubb Flå IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løftamo, Thea Fanavoll Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvdal, Elise Kotsbakk Klubb Flå IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørmeland, Isabell Bergman Klubb Flå IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blokhus, Alma Klubb Snøhetta IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dale, Tiril Håker Klubb Snøhetta IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hova, Ellen Kristine Eidsmo Klubb Flå IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Johanna Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Jenny Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solum, Maja Sunnset Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hova, Ina Birgitte Eidsmo Klubb Flå IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauge-Espelien, Emilie Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Mia Klubb Budal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røberg, Sara Elise Sagvik Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Signe Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dammen, Jenny Klubb Leik, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eggen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Endal, Alida Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lium, Ane Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathisen, Marin Midtlyng Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reiten, Nila Klubb Singsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Per Egil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Sindre Rokke Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: Hanna Johre / NTB