Hopp til innhold

Vassfjellet Wintergames 2022

OBS!!! NY DATO. 23.-24.april SPORTSKLUBBEN FREIDIG ALPIN, VASSFJELLET VINTERPARK OG SØR-TRØNDELAG SKIKRETS ØNSKER VELKOMMEN TIL VASSFJELLET WINTERGAMES 2021 Lørdag 23. april - Storslalåm og Slalåm for U12 og eldre i Vassfjellet skisenter. Søndag 24. april - Parallellslalåm i Vassfjellet skisenter for U10 og eldre.

  • Når: 23.4 - 24.04.2022
  • Hvor: Vassfjellet vinterpark
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.04.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.04.2022 Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2022 Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2022 Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2022 Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 160
Start 23.04.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 23.04.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 24.04.2022 Klasse Kvinner E Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 160
Start 23.04.2022 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 23.04.2022 Klasse Kvinner E Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 24.04.2022 Klasse Menn A Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 160
Start 23.04.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 23.04.2022 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 24.04.2022 Klasse Menn E Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2022 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 23.04.2022 Klasse Menn E Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 24.04.2022 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 160
Start 23.04.2022 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 23.04.2022 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 160

Påmeldte deltagere

G 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aavatsmark, Elias Eldrup Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bendiksen, Iver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Haugen, Gustav Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jäschke, Aiden Olav Jürgen Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Medina Garachena, Tomas Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm

G 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Sigurd Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Amundal, Jonas Nakstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bendiksen, Jørgen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Blücher, Carl Albert Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gundersen, Adrian Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jäschke, Samuel Bjarne Christoph Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Jonas Nakstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bendiksen, Jørgen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Blücher, Carl Albert Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gundersen, Adrian Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jäschke, Samuel Bjarne Christoph Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kilen-Wold, Sondre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sormbroen, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Jonas Nakstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bendiksen, Jørgen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Blücher, Carl Albert Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Adrian Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jäschke, Samuel Bjarne Christoph Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kilen-Wold, Sondre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sormbroen, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bendiksen, Paul Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Blücher, Viktor Philip Peter Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Haugen, Sigurd Klubb Grong IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Tessem-Svendgård, Ola Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Winkler, Aleksej Bjørn Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bendiksen, Paul Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Blücher, Viktor Philip Peter Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Sigurd Klubb Grong IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Winkler, Aleksej Bjørn Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bendiksen, Paul Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Blücher, Viktor Philip Peter Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Sigurd Klubb Grong IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Winkler, Aleksej Bjørn Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønlund, Iver Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Brønlund, Johan Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Dale, Elias Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Eriksen, Ulrik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Flå, Didrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Groven, Sverre Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Gundersen, Kasper Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Halvorsen, Edgar Siwka Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Hansen, Matias Bersås Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Hasle, Edvin Marstrand Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Ho, Uy-Khang Dac Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Jäschke, David Arne Johannes Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Koberg-Folstad, Odin Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Opland, Emil Mosand Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Opland, Leon Mosand Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Stien, Odin Opland Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Søråsen, Simon Olavi Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Tandberg, Petter Høiland Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

G 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dale, Even Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Grongstad, Erik Loe Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Martinsen, Johan Moe Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Modalsli, Jakob Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Viken, Erlend Goksøyr Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm

J 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsberg, Synne Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ernestus, Martine Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hasle, Sina Marstrand Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hoem, Malin Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nøst, Hermine Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stafne, Anna Nilssen Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stokholm, Dagny Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Søråsen, Fride Sigvedotter Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wåhlin, Vilde Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm

J 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Aune-Gagnås, Iris Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gjønnes, Ovedie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Groven, Ane Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hoff, Emilie Haugsdal Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Modalsli, Liv Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nordvik, Bea Øie Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sziebig, Lilla Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aune-Gagnås, Iris Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gjønnes, Ovedie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Groven, Ane Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hoff, Emilie Haugsdal Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Modalsli, Liv Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Bea Øie Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Syvertsen, Thea Hammerås Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sziebig, Lilla Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aune-Gagnås, Iris Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjønnes, Ovedie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Groven, Ane Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoff, Emilie Haugsdal Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Modalsli, Liv Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Bea Øie Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Syvertsen, Thea Hammerås Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sziebig, Lilla Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Brønlund, Bine Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brønlund, Bine Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brønlund, Bine Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Eriksen, Thea Caroline Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aavatsmark, Alma Eldrup Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Gjønnes, Nora Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Modalsli, Ingrid Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Stien, Erle Opland Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Wold, Maria Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Øverland, Olise Aarnes Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

J 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordvik, Birgitte Øie Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm

Menn E - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Menn E Øvelse Parallellslalåm
Navn Fitzgerald, Rory Klubb Freidig, SPK Klasse Menn E Øvelse Parallellslalåm
Navn Sem, Eirik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn E Øvelse Parallellslalåm
nif-epi04, 04
Svalbard Skimaraton